متاسفانه، ضمانت استاندارد که با آیفون همراه است، آسیب اتفاقی را شامل نمی شود (این به طور کلی در مورد لوازم الکترونیکی مصرفی است)، به این معنی که صفحه نمایش ترک خورده چیزی نیست که بتوان آن را به صورت رایگان تنظیم کرد. و نیز در خصوص شرایط خارج شدن دستگاه اپل از گارانتی و مواردی که شامل گارانتی نمی باشند هم توضیحاتی داده شده است. سند ضمانتنامه گوشی های اپل همچنین نشان می دهد که این کمپانی به آسیب دیدگی های ناشی از لوازم آرایشی مانند تراشیده شدن، ساییده شدن، خراش ها و نشانه های ناخوشایند رسیدگی نمی کند. اون مغازه ها و شرکتهای فک حسنی میهنی هستند که اعتبار واسشون مطرح میشه چون خیلی چیزها هستند جز نمایندگی! افرادی که دارای گوشی آیفون هستند میدانند که اگر برای گوشیشان مشکلی ایجاد شود، باید برای رفع مشکل ایجاد شده به دنبال نمایندگی تعمیرات اپل باشند.

گارانتی باتری اپل
این احتمالا بیش از یک فروشگاه تعمیر غیر مجاز شارژ می شود، اما گارانتی خود را حفظ می کند و تضمین می کند که تعمیرات توسط افرادی که به بهترین نحو آموزش داده می شوند، انجام می شود. آنها حتی افرادی با صفحه نمایش شکسته را خریداری می کنند، بنابراین می توانید گوشی قدیمی خود را به پول اضافی تبدیل کنید. این در حالی است که هزینه جایگزینی صفحه نمایش شکسته شده (که البته اپل آن را مقاوم ترین صفحه نمایش موجود درمیان اسمارت فون ها خوانده است) ۲۷۹ دلار در خواهد آمد. شرکت آروند (سهامی خاص) از سال ۱۳۸۳ در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات IT فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تاکنون نسبت به ارائه خدمات در حوزه تلفن همراه، لپتاپ و تبلت، all-in-one، ساعت هوشمند و کنسولهای بازی برای برندهای برتر دنیا مانند اپل، مایکروسافت سرفیس، مایکروسافت ایکسباکس، پلیاستیشن سونی و نینتندو و تعمیرات تخصصی آنها فعالیت کرده است.

اصولا مقازه ها ارزان تر از دلال رسمی می فروشند و می توانید با آنها چانه هم بزنید در مورد گارانتی هم باید از آنها بخواهید که توضیح دهند. یکی از مزایای تعمیرات گوشی اپل در نمایندگی این است که خدمات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی به مشتریان ارائه میشود. در این صورت، بهترین گزینه برای تعمیرات محصولات آیفون، مراجعه به یکی از مراکز تخصصی تعمیرات آیفون است. تمام باترى هاى محصولات اپل به صورت اورجينال و كپى در اين صفحه ارائه شده تا به راحتى قطعه مورد نظر خودتان رو انتخاب نموده و خریداری کنید. هیچ راه حل ساده ای برای جلوگیری از آسیب دیدن صفحه نمایش وجود ندارد. اگر شما بیمه آیفون را از طریق شرکت تلفن یا خودتان خریداری کرده باشید، باید با شرکت بیمه خود چک کنید تا سیاست های خود را در مورد تعمیر صفحه نمایش درک کنید.

تحت پوشش قرار دادن سرقت گوشی: بیمه موبایل برخلاف گارانتی در صورتی که گوش شما سرقت شود هم غرامت پرداخت میکند! بیمه گوشی های موبایل مزیت های زیادی در مقایسه با گارانتی دارد. از سوی دیگر اختلاف قیمت گوشی های اپل گارانتی دار و بدون گارانتی باعث شده تا بیشتر مشتریان به نمونه های بدون گارانتی در بازار روی آورند. برند اپل دارای محصولات متنوعی در بازار است که هر محصول با توجه به کیفیت ساخت آن مورد توجه بسیاری از استفاده کنندگان قرار دارد. گفتنی است که شرکتهایی که از سوی سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان اعلام شدهاند تا زمانی که صلاحیتشان توسط همین سازمان تایید شود، از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور جمهوری اسلامی ایران برای واردات محصولات اعلام شده مجاز خواهند بود و هیچ مشکلی وجود نخواهد گارانتی فونات سامسونگ داشت.

ایندکسر