گزارش شده است که فیس بوک الگوریتم را برای ایجاد “خبر بهتر” پس از انتخابات ایالات متحده تغییر می دهد

[ad_1]

facebook-logo-phone-4611

آنجلا لنگ / CNET

این داستان بخشی از است انتخابات 2020، پوشش CNET از رای گیری در ماه نوامبر و نتایج آن.

در روزهای پس از انتخابات 3 نوامبر آمریکا ، مدیر عامل فیس بوک ، مارک زاکربرگ ، یک تغییر فوری در الگوریتم شبکه اجتماعی را تأیید کرد تا اخبار معتبر را به طور برجسته تری در اخبار اخبار مردم نشان دهد. بر اساس گزارشی که روز سه شنبه توسط نیویورک تایمز منتشر شد ، این اقدام برای کاهش انتشار اطلاعات نادرست انتخابات که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، انجام شد.

گزارش شده است که فیس بوک وزن یک رتبه بندی داخلی را که به ناشران نسبت می دهد تحت عنوان “ارزیابی کیفیت اکوسیستم خبر” یا NEQ افزایش داده است. به گفته تایمز ، این امر منجر به افزایش دید ناشران انبوه مانند CNN ، نیویورک تایمز و NPR شده و از دید سایت هایی مانند Breitbart و Demokrats اشغال می کند.

به نقل از تایمز ، در طی جلسه کارمندان یک هفته پس از انتخابات ، برخی از کارگران فیس بوک پرسیدند که آیا “نمایش خبری بهتر” می تواند باقی بماند.

مشخص نیست که آیا الگوریتم تغییر می کند یا چه زمانی بازگشت می یابد. فیس بوک بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

اینترنت پس از آن مملو از اطلاعات غلط شد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بارها ادعاهای نادرستی مبنی بر سرقت انتخابات در شبکه های اجتماعی مطرح کرده و باعث شده است که توییتر بر روی برچسب های هشدار دهنده پست های بی شماری برخورد کند. علاوه بر این ، ادعاهای بی اساس در مورد تقلب در انتخابات از منابع مختلف در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب ظاهر شده است.

علاوه بر تغییر گزارش شده در الگوریتم ، فیس بوک همچنین اقدامات عمومی متعددی را برای مبارزه با اطلاعات نادرست انتخابات انجام داده است ، از جمله بستن گروههای بزرگ ادعاهای دروغین انتخابات ، محدودیت تبلیغات سیاسی و مردم را به سمت اطلاعات مربوط به انتخابات از منابع معتبر سوق می دهد. گزارش شده است که فیس بوک ابزارهای مختلفی را برای کمک به آنها آماده کرده است هر ناآرامی پس از انتخابات را آرام کنید در آمریکا.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet