[ad_1]

cnet-promo-apple-facebook-google-amazon-20

اندرو هویل / CNET

گزارش شده است که فیس بوک در حال کار بر روی یک اصلاح اساسی در الگوریتم های خود است که پلیس از سخنان آن در سیستم عامل های خود متنفر است. این تغییرات ، که هنوز در مراحل اولیه هستند ، شامل معرفی مجدد سیستم های تعدیل خودکار آنها برای کشف و از بین بردن بهتر سخنان نفرت انگیز است که “بدترین و بدترین حالت” تلقی می شود ، واشنگتن پست ، با استناد به اسناد داخلی در فیس بوک.

پست روز پنجشنبه گزارش داد ، این شبکه اجتماعی عظیم از مدت ها پیش سخنان نفرت انگیز را ممنوع کرده است ، اما رویکرد به روز شده آن ، شرکت را از برخورد برابر با تمام سخنان نفرت انگیز محروم خواهد کرد. به عنوان بخشی از ممیزی ، اسناد نشان می دهد که سیستم های فیس بوک شناسایی و حذف نظرات نفرت انگیز را در مورد سیاه پوستان ، مسلمانان ، افراد بیش از یک نژاد ، جامعه LGBTQ و یهودیان در اولویت قرار می دهد. همچنین گزارش شده است که تغییر سیستم شامل اولویت بندی نکردن اظهار نظرهای نفرت انگیز علیه سفیدپوستان ، آمریکایی ها و مردان است.

فیس بوک بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد ، اما به پست گفت که سیستم های آن در جستجوی “جدی ترین” سخنان نفرت است.

سخنگوی گفت: “ما می دانیم که هدف قرار دادن سخنان نفرت انگیز برای گروه های کم بازده می تواند بیشترین آسیب را داشته باشد ، به همین دلیل ما فناوری خود را معطوف به یافتن سخنان نفرت انگیزی کرده ایم که مصرف کنندگان و کارشناسان به آنها می گویند جدی ترین آن است.” در فیس بوک سالی آلدوس در مقابل “پست”

فیس بوک برای حذف محتوای مضر از ترکیبی از مرورگرها و فناوری انسان استفاده می کند. در ماه نوامبر ، این شبکه اجتماعی حرف خود را زد ابزارها به طور فعال 94.7٪ از سخنان نفرت را تشخیص می دهند بین ژوئیه و سپتامبر از شرکت حذف شد. در سه ماهه سوم ، فیس بوک علیه 22.1 میلیون قطعه محتوای سخنان نفرت آمیز اقدام کرد.

علیرغم تلاشهایش ، فیس بوک مورد انتقاد فعالان حقوق مدنی و سیاستمداران قرار گرفته است که می گویند فیس بوک قوانین خود را در برابر سخنرانی که مستقیماً به شخص حمله می کند بر اساس نژاد ، جنسیت یا سایر خصوصیات محافظت شده اعمال نمی کند. مارک های بزرگ امسال هزینه تبلیغات فیس بوک را متوقف کردند تا این شرکت را تحت فشار قرار دهند تا کارهای بیشتری برای مقابله با سخنان نفرت انگیز انجام دهد ، که به گفته آنها هنوز در شبکه های اجتماعی از بین می رود.

این شبکه اجتماعی در ماه نوامبر گفت که از هر 10000 بازدید از محتوای فیس بوک 10 تا 11 بازدید نفرت دارد.

به گزارش پست ، اولین مرحله تجدید نظر در سخنان نفرت ، که ظاهراً به عنوان پروژه WoW شناخته می شود ، در ماه اکتبر به گروه کوچکی از کارمندان فیس بوک اعلام شد. آلدوس به پست ، و همچنین مقاماتی که از تلاش های فیس بوک برای سخنان متنفرانه متنفر انتقاد کردند ، این تحقیقات با تحقیقات گسترده داخلی و خارجی اطلاع داده شد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر