[ad_1]

tick-logo-phone-time-time-4586

فیلم های طولانی مدت TikTok ممکن است در صفحه نزدیک شما ظاهر شوند.

آنجلا لنگ / CNET

گزارش شده است که برنامه کوتاه برنامه TikTok می خواهد محتوای آن را کمی طولانی تر کند. مت ناوارا ، مفسر شبکه های اجتماعی توئیتی را به اشتراک گذاشت چهارشنبه با پیامی از TikTok ، که می گوید برخی از کاربران قبلاً “دسترسی زودهنگام به بارگذاری فیلم ها تا 3 دقیقه دارند”.

محدودیت فعلی TikTok 60 ثانیه است که مربوط به مدت زمان کوتاه توجه بسیاری از کاربران است. یک شخص در مورد توییت ناوارا اظهار نظر کرد: “توجه من به لطف TikTok در حال حاضر یک دقیقه است. و اکنون آنها فکر می کنند که ما فیلم های سه دقیقه ای را تماشا خواهیم کرد؟”

از طرف دیگر ، این می تواند به حذف پیام های ترسناک “قسمت 2” کمک کند که برخی از سازندگان ما را در معرض آن قرار می دهند زیرا آنها نمی توانند همه مطالب را در یک کلیپ 1 دقیقه ای جمع کنند.

TikTok بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

تعجب آور نیست و نادر است که بستر رسانه های اجتماعی محدودیت های محتوایی خود را گسترش دهد. در سپتامبر اینستاگرام مهلت فیلم ها را تمدید کنید از Reels ، پلت فرم ویدئویی آن با فرم کوتاه ، از 15 ثانیه تا 30 ثانیه. و در سال 2017 توییتر حد 140 کاراکتر خود را دو برابر کرده است.

TikTok با افزایش نمایی محبوبیت در میان محاصره COVID-19 ، بیش از 2 میلیارد علامت برداشت جهانی در آغاز همه گیری ، مشاهده شد. این امر علی رغم یک سال آشفته در ایالات متحده اتفاق می افتد ، دولت ترامپ برای بارگیری این برنامه با استناد به نگرانی درباره حریم خصوصی داده ها اصرار دارد و اصرار دارد که ByteDance والد TikTok تجارت ایالات متحده را به TikTok بفروشد. ByteDance با شرکت نرم افزاری Oracle و Walmart یک معامله اولیه انجام داده است ، اما این معامله هنوز نهایی نشده است.

همچنین مشاهده کنید: TikTok 100 ویدیو ، سازنده و روند برتر خود را از سال 2020 ارائه می دهد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر