[ad_1]

meteor.png

آیا شهاب سنگ آسمان شرق ایالات متحده و کانادا را روشن کرده است؟ به نظر می رسد احتمالاً ، گرچه من مطمئن نیستم که این چشم انداز سنگ کیهانی است …

EarthCam

یکپارچه، شمونولیت. از آنجا که اینترنت مشغول تدبر در مورد ماهیت مارکرهای فلزی براق است که در سراسر کره زمین ظاهر می شوند ، گلوله های آتشین بر روی ما قرار می گیرند. یک آهنگ REM برای این وجود دارد ، من آن را می دانم ….

تصاویری که روز چهارشنبه توسط سرویس وب کم زنده EarthCam ارسال شده است ، نشان می دهد یک جسم کوچک از کنار برج CN در تورنتو عبور می کند و آسمان برای مدت کوتاهی روشن است. CityNews گزارش داد كه بینندگان از طریق این شبكه از طریق پست الكترونیكی گلوله آتشین را در آسمان دیده اند و انجمن شهاب سنگ آمریكا كه حوادث را ردیابی می كند ، حوالی ظهر روز چهارشنبه نزدیك به 100 مورد مشاهده را ثبت كرد.

اگرچه به نظر می رسد تصویر بالا از جسم نزدیک برج CN عبور می کند و بیشتر شبیه پرنده است تا سنگ کیهانی ، تصاویر بعدی از آسمان روز که از نور می ترکد نشان می دهد که یک شهاب سنگ در زمین در حال سقوط و سوختن است جو در زیر مشاهده کنید:

تصاویر گرفته شده توسط EarthCam نشان می دهد که سایه سفید سفید می شود.

EarthCam

شهاب سنگ یک قطعه سنگ فلزی است که در جو زمین خرد می شود و می سوزد. اگر تکه های سنگ در اثر برخورد فقط از هم نپاشند و به سطح نرسند ، به شهاب سنگ معروف هستند. این سنگ ها برای ستاره شناسان مهم هستند زیرا اسرار مربوط به منظومه شمسی اولیه و انواع مواد شیمیایی و عناصری را که می توانیم در فضا پیدا کنیم ، فاش می کنند.

فقط یک هفته پیش ، یک کشتی تحقیقاتی در اقیانوس جنوبی فیلم هایی را ضبط می کند از یک توپ عظیم آتش که قبل از ناپدید شدن در آسمان شعله ور شده است. آیا این حوادث در حال افزایش است؟ اینطور نیست – شهاب سنگها دائماً با جو زمین برخورد می کنند ، اما ما به راحتی دنیا را از زوایای بیشتر از گذشته رصد می کنیم.

روز یکشنبه ، انواع مختلفی از اشیا the آسمان استرالیا را هنگامی که روشن می شوند ، روشن می کنند سفینه فضایی ژاپنی Hayabusa2 یک نمونه سیارک بکر را به زمین برمی گرداند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر