[ad_1]

gnome-chompski-3-small

برای کوتوله ای شجاع که قبلاً هیچ کوتوله ای کوتوله نبوده است.

آزمایشگاه موشک

موشک الکترونیک براق و سیاه Rocket Lab است روز پنجشنبه از شبه جزیره دیدنی Mahiya در نیوزیلند راه اندازی شد. این مأموریت گام مهمی در برنامه های بلند پروازانه پرتاب پرواز فضایی برای بازیابی تقویت کننده موشک در هوا با هلی کوپتر بود. اما این یک شروع مهم برای gnomes و Gabe Newell ، بنیانگذار بازی ویدیویی Powerhouse Valve نیز بود.

یک گنوم باغ 5 اینچی تیتانیومی ، به نام Gnome Chompski ، به Kick Stage از موشک Electron ، سکویی گرد که ماهواره ها را به مدار پرتاب می کند ، زنجیر شده و سپس در حین انجام ماموریت دوباره به زمین می افتد.

Chompsky برای طرفداران Half-Life شناخته خواهد شد. در Half-Life 2: Episode Two ، انتقال گنوم از مخفیگاه خود در ساختمان ارتباطات به یک موشک ، برنده مرد کوچک موشک می شود. سپس نصب کنید. به اندازه کافی عجیب و غریب ، برای جشن گرفتن پرواز ، Valve دستاوردهای Half-Life 2: Episode Two را به روز کرد ، بازی ای که در حال حاضر 13 ساله است.

و دنیای واقعی چامپسکی فقط یک وزن نفیس برای اتصال به تقویت کننده موشک نیست. علم را انجام می دهد. این gnome با تکنیک جدید چاپ سه بعدی و با پشتیبانی کارگاه وتا نیوزلند ایجاد شده است که در راه فراتر از آن آزمایش می شود.

با این حال ، پرواز چامپسکی همه بازی های علمی و ویدیویی نبود. این امر به خیرات نیز کمک کرد. برای هر تماشاچی در آغاز ، نیول متعهد شد که 1 دلار به بخش مراقبت های ویژه کودکان در نیوزیلند به بنیاد استارشیپ کمک کند. مشخص نیست که اکنون چند نفر به طور زنده با Twitch و YouTube تنظیم شده اند.

سرانجام چه سرنوشتی در انتظار چامپسکی است؟ زیبا نیست. سرانجام ، Kick Stage و Chompski وقتی دوباره وارد جو زمین می شوند ، می سوزند.

سعی کنید زیاد به آن فکر نکنید و فقط از سواری لذت ببرید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر