ایفون ۱۳ نسبت به سال قبل از لحاظ قیمت نیز تفاوت خاصی نداشته و با همان قیمت قبلی عرضه میشود. تنها تفاوت مهمی که بین ایفون ۱۳ و سری سال قبل وجود دارد تراشه ارتقا یافته A15 است که البته هنوز مشخص نیست نسبت به A14 چه مقدار بهبود پیدا کرده است. 2. قیمت آیفون ۱۳ چقدر است؟ قیمت تقریبی ایفون ۱۳ از 800 یورو برای نسخهی مینی شروع میشود و به 900 یورو برای آیفون 13، 1150 یورو برای آیفون 13 پرو و 1250 یورو برای آیفون پرو مکس در نظر گرفته شده است. پیشسفارش آیفون 13 از 17 سپتامبر یعنی 26 شهریور آغاز خواهد شد و در روز 24 سپتامبر (2 مهر) هم آیفون وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

3. آیفون 13 چه زمانی وارد بازار میشود؟ همین موضوع باعث شده که محصولات این شرکت از دیگر محصولات موجود در بازار خصوصاً محصولات دیجیتال بر پایه سیستمعامل اندروید، متمایز باشد. اپل اعلام کرده سری iPhone 13 از تاریخ 2 مهر در بازارهای جهانی عرضه و قابل خریداری خواهد بود. بهترین مدل خانواده آیفون ۱۳ قطعا آیفون 13 پرو مکس خواهد بود.

تاریخ رونمایی ایفون ۱۳ همانطور که پیشبینی شده بود روز 23 شهریور بود. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که در طول روز استفاده زیادی از گوشی هوشمند خود دارید و عمر باتری ویژگی مهمی برای شما محسوب میشود، گوشی های اپل انتخابی عالی برای شما بهشمار میآید. اپل در این روز به صورت رسمی از سری ایفون گوشی آیفون 4 اس دست دوم ۱۳ رونمایی کرد.

البته در کنار این قابلیتهای مثال زدنی، رنگ رزگلد (صورتی) هم در کنار رنگهای قبلی خاکستری، طلایی و نقرهای به رنگهای این گوشی افزوده شدهاست. همانطور که از قیمت این گوشی میتوان حدس زد، ویژگیهای آن به خوبی گوشی آیفون اپل XS نیست. اپل هرسال تلاش میکند قیمت آیفونهای جدید را همتراز با مدلهای سالهای قبل نگه دارد. دوربین سلفی تمامی اعضای خانواده آیفون ۱۳ نیز نسبت به قبل تغییری نکرده و همان دوربین 12 مگاپیکسلی قبلی است. اپل برای ساخت ایفون ۱۳ از شیشه گوریلاگلس و فریم آلومینیومی استفاده کرده که در زیبایی و کیفیت کمنظیر است.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی آیفون ضد آب لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر