[ad_1]

دفتر یکپارچه

او آنجا بود … اما حالا او رفته است.

اداره ایمنی عمومی یوتا

هفته گذشته اینترنت دیوانه شد عجیب 2001: یک سنگ یکپارچه فلزی با ادیسه فضایی در صحرای یوتا کشف شد. اکنون ، به گفته مقامات دفتر اداره زمین های ایالتی ، این شی فلزی عجیب از بین رفته است.

در بیانیه ای از فیس بوک آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت کرده ایم که سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” یکپارچه “، توسط یک طرف ناشناس از زمین های عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.” “BLM سازه ای را که مالکیت خصوصی محسوب می شود حذف نکرد.”

اداره ایمنی عمومی یوتا در ابتدا شمارش گوسفندان از شاخ ها را با هلی کوپتر در یک منطقه دور افتاده در جنوب یوتا پیدا کرد.

راننده برت هاچینگز هنگام کشف اولین بار به KSL گفت: “می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.”

اما پس از کشف افراد فداکار در Reddit مسئولیت این کار را بر عهده گرفتند تلاش کرد تا منشا یکپارچه را فاش کند. آنها ابتدا یکپارچه را در Google Earth کشف کردند ، سپس از داده های تصویری تاریخی استفاده کردند تا بفهمند دقیقاً چه زمانی این شی در بیابان ظاهر شده است. با استفاده از این داده ها ، آنها دریافتند که یکپارچه اولین بار بین اوت 2015 و اکتبر 2016 ظاهر شد.

در آن زمان ، درام علمی تخیلی Westworld در همین نزدیكی تیرباران شد و همین باعث شد كه بسیاری تصور كنند كه این یك پارچه یك فیلم قدیمی است.

با توجه به اینکه این مکان در تعدادی دیگر از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی – از فیلم های اخیر مانند 127 ساعت و ماموریت غیرممکن 2 ، تا وسترن های کلاسیک در دهه های 1940 و 1960 – استفاده شده است.

صرف نظر از لحظه ، یکپارچه از بین رفته است. اداره مدیریت سرزمین گفت که برنامه ای برای تحقیق در مورد ناپدید شدن ندارد و گفت این کار دفتر کلانتری است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر