[ad_1]

دفتر یکپارچه

پس از کشف این یکپارچه (قبل از ناپدید شدن آن) در یوتا ، ظاهراً دیگری در رومانی مشاهده شد.

اداره ایمنی عمومی یوتا

اگر فکر می کنید که داستان یکپارچه اسرارآمیز فلز نمی تواند عجیب و غریب شود ، فقط به یاد داشته باشید که سال 2020 است و همه چیز ممکن است. پس از کشف غافلگیر کننده و موارد بعدی ناپدید شدن یک مونولیت در وسط صحرای یوتا در اوایل این ماه ، به نظر می رسد شی object مشابهی در رومانی پیدا شده است.

به گزارش میرور ، سازه ای که به نظر می رسد مشابه آن در صحرای یوتا باشد در تپه باتزا دوامنی رومانی در تاریخ 26 نوامبر کشف شد. همانطور که در مورد یکپارچه کشف شده در یوتا اتفاق افتاد ، مشخص نیست که این یکی از کجا آمده و چه کسی آن را نصب کرده است.

ناشناخته های زیادی در اطراف اکتشافات این اشیا عجیب وجود دارد. هنگامی که اداره ایمنی عمومی یوتا برای اولین بار یکپارچه سال 2001 را کشف کرد: ادیسه فضایی ، مردم به این فکر کرد که آیا این کار بیگانگان است یا شاید یک اثر هنری توسط جان مک کراکن مجسمه سازکه در سال 2011 درگذشت. ما هنوز همه پاسخ ها را نمی دانیم یا اینکه چه کسی ساختار یوتا را حذف کرده است ، اما برخی از کاربران Reddit اظهار داشتند که این یکپارچه ممکن است یک بقایای یک پایه Westworld یا یک قطعه از McCracken باشد.

هفته گذشته ، مقامات اداره مدیریت سرزمین یوتا در بیانیه ای گفتند که یکپارچه ناپدید شده است ، اما نمی دانند چه کسی آن را گرفته است.

در بیانیه آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت كرده ایم كه سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” یكپارچه “، توسط یك طرف ناشناس از اراضی عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.” “BLM سازه ای را که ملک خصوصی محسوب می شود حذف نکرده است. ما جرایم مربوط به املاک خصوصی را که توسط کلانتری محلی اداره می شود ، بررسی نمی کنیم.”

ظهور چنین ساختاری در اروپا علاوه بر این معما چیز عجیب و غریبی است – اگر چیزی غیر از این نباشد ، می توان با تغییر مسیر اینترنت بیشتر آن را حل کرد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر