یکپارچه های اسرارآمیز در یوتا ، رومانی و کالیفرنیا: همه آنچه تاکنون می دانیم


اداره ایمنی عمومی یوتا

اواخر ماه گذشته ، اینترنت پس از کشف یک یکپارچه فلزی عجیب و غریب ، که به طرز مرموزی در وسط صحرای یوتا ایستاده بود ، فوران کرد. این سازه در هنگام کاوش در منطقه با جلای فلزی که توسط یک هلی کوپتر اداره ایمنی عمومی یوتا دیده شده بود ، از محیط اطراف برجسته بود.

راننده برت هاچینگز به KSL گفت: “من می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی ما شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شد ، حدس می زنم بقیه درگیر آن شوند.” خدمه برای دیدن دقیقتر به زمین نشستند. هاچینگز گفت که این یکپارچه محکم در زمین گیر کرده است ، و این نشان می دهد ممکن است با ناسا ارتباط داشته باشد یا یک اثر هنری باشد.

فیدهای توییتر بلافاصله تحت سلطه تئوری های توطئه قرار گرفتند. آیا بیگانگان مسئول بودند؟ آیا این یک کار هنری بود؟ آیا این بزرگترین شوخی یکپارچه ای بوده است که دیده شده است؟

کاربران Reddit از رمز و راز پرش کردندبا استفاده از Google Earth برای جدا کردن موقعیت تقریبی یکپارچه ، ردیابی مسیرهای پرواز بالگردهای ایمنی عمومی یوتا برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو. داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که این یکپارچه از اوت 2015 تا اکتبر 2016 به جایی رسیده است.

اما به محض اینکه کاربران Reddit در ردیابی منشا یکپارچه پیشرفت کردند ، از بین رفت. شما فکر می کنید که این پایان خواهد بود ، نه؟ اشتباه. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

نظریه ها و گمانه زنی ها

با توجه به زیبایی شناسی ، موقعیت مکانی و زمان تقریبی یکپارچه اصلی ، فرش های اینترنتی برخی از نظریه های وحشیانه را به دو مورد دلخواه محدود کرده است: این یکپارچه می تواند یک بقایا باشد یا اثر مجسمه ساز مینیمالیست جان مک کراکن.

پارک ملی Canyonlands یک منطقه فیلمبرداری نسبتاً محبوب است ، از فیلم های بودجه ای بزرگ مانند ماموریت غیرممکن 2 تا درام های علمی-تخیلی حماسی مانند Westworld HBO – آخرین آن در سال 2016 به تصویر کشیده شد. با توجه به آینده نگرانه بودن ساختار فلزی ، منطقی است که بیایید حدس بزنیم که کسی از خدمه Westworld یا همه چیز را به درستی کنار هم نگذاشته است ، یا شاید حتی از صفحه فلزی برای بازی یک شوخی طولانی مدت با الهام از کوبریک در سراسر جهان استفاده کرده است.

اما ما هنوز فیلم هایی از وسایل مشابه را در نمایش خواهیم دید ، بنابراین حدس دقیقاً این است: حدس بزنید.

یکی دیگر از نظریه های امیدوار کننده اما به همان اندازه گیج کننده این است که ممکن است این اثر مجسمه ساز فقید جان مک کراکن بوده باشد.

گالری دیوید زویرنر ، که گفته می شود عمارت وی را نشان می دهد ، ظاهر شده است من توییت می کنم که یکپارچه یوتا یک مک کراکن قانونی است. این گالری در توییتر خود نوشت: “پورتال یوتا در خیابان بیستم دیوید زویرنر است.”

اما یک نظریه مهم در این نظریه وجود دارد: مک کراکن در سال 2011 ، حداقل چهار سال قبل از ظهور یکپارچه در یوتا درگذشت.

در حالی که بعید است برخی از نزدیکان مک کراکن کار را در صحرا رها کرده باشند ، پسر این هنرمند پاتریک مک کراکن به نیویورک تایمز گفت که خبر یکپارچه او را به یاد مکالمه با پدرش در سال 2002 انداخت.

پاتریک مک کراکن به تایمز گفت: “ما بیرون ایستاده بودیم و به ستاره ها نگاه می کردیم ، و او چیزی گفت مانند اینکه می خواست آثار هنری خود را در مکانی دور افتاده رها کند تا بعدا کشف شود.” “این کشف یک قطعه یکپارچه – بسیار با دیدگاه هنری او مطابقت دارد.”

حتی اگر این احتمال را داشته باشیم که یکپارچه یک مک کراکن معتبر باشد ، این س theال ها باقی می مانند: چه کسی آن را در آنجا قرار داده است – و چرا؟

اکتشافات در رومانی و کالیفرنیا

در صورتی که فکر می کنید داستان نمی تواند عجیب و غریب شود ، فقط به یاد داشته باشید که سال 2020 است و همه چیز ممکن است. به گزارش میرور ، سازه ای که به نظر می رسد مشابه آن در صحرای یوتا باشد در تپه باتزا دوامنی رومانی در تاریخ 26 نوامبر کشف شد. اما خیلی طولانی نماند. براساس گزارش رویترز در روز سه شنبه ، یکپارچه رومانیایی چهار روز بعد ناپدید شد.

رابرت یوسوب ، روزنامه نگار از روزنامه محلی زیار پیاترا نعمت به رویترز گفت: “ساختار 2.8 متری (9 فوت) یک شبه همانطور که هفته گذشته ساخته شد ، ناپدید شد.” “یک فرد ناشناس ، ظاهراً یک جوشکار محلی بد ، این کار را انجام داده است … اکنون فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد که با زمین سنگی پوشانده شده است.”

در 3 دسامبر ، یکپارچه کپی دیگر در بالای کوه کاج در Atascadero ، کالیفرنیا ظاهر شد. در توئیتی که کانور آلن ، خبرنگار اخبار Paso Robles Press & Atascadero News ارسال کرده است ، سه تصویر از یکپارچه جدید را نشان می دهد.

طبق اخبار آتاسكادرو ، به نظر می رسد این یك سنگ از استیل ضدزنگ ساخته شده و ابعادی تقریباً 10 فوت و 18 اینچ عرض دارد. برخلاف یکپارچه یوتا ، به نظر نمی رسد که به زمین متصل باشد – بنابراین یک نیروی محکم کافی می تواند آن را به زمین بیندازد.

ناپدید شدن عمل

مانند دوقلوی خود در رومانی ، به محض اینکه یکپارچه یوتا در اینترنت به اوج خود رسید ، بدون هیچ اثری ناپدید شد.

در تاریخ 29 نوامبر ، مقامات اداره مدیریت سرزمین یوتا با انتشار بیانیه ای در فیس بوک گفتند که یکپارچه ناپدید شده است ، اما آنها نمی دانستند چه کسی آن را گرفته است.

در این بیانیه آمده است: “ما گزارش های موثقی دریافت كرده ایم كه سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به مونولیت ، توسط یك طرف ناشناس از زمین های عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

خوشبختانه نیازی به انتظار طولانی برای دریافت پاسخ این یکی نبود.

در روز ناپدید شدن ، راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو در حال بازدید از سازه بود که گفت دید چهار مرد می رسند و آن را از بین می برند. وی حضور این سازه و سپس نبود آن را در اینستاگرام مستند کرد. او همچنین عکس های گرفته شده توسط خود و همکار عکاس مایکل جیمز نیولندز را به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است عکسهایت را بگیرید. ” سپس او به او فشار داد و او از پشت عبور كرد و به يك طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

ناپدید شدن یکپارچه مطمئناً توجه افراد مناسب را به خود جلب کرد. در Ripley (بله ، باور کنید یا نکنید ، ریپلی) اعلام کرد که او 10.000 دلار به اولین شخصی که به عنوان صاحب قانونی مغرور یکپارچه ظاهر می شود ، پرداخت می کند یا اطلاعات دقیق (منحصراً به ریپلی) را از کجا پیدا می کند.

تیم حذف جلو می آید

در 3 دسامبر ، دو نفوذگر گفتند که آنها بخشی از گروهی هستند که یکپارچه یوتا را حذف کردند. راهنمای تور سیلوان کریستنسن و شخصیت یوتیوب اندی لوئیس (معروف به Sketch Andy) در تاریخ 1 دسامبر ویدیویی را در YouTube منتشر کردند که قسمت های آنها را در روند حذف نشان می داد.

بر اساس بیانیه این افراد ، این انتقال به منظور جلوگیری از تخریب سرزمین های اطراف انجام شد ، زیرا مردم بدون توجه به محیط زیست برای دیدن مکان یکپارچه تلاش می کردند.

کریستنسن به آژانس های خبری گفت: “ما یونا مونولیت را حذف کردیم زیرا پیشینه های روشنی برای نحوه استفاده مشترک از زمین های عمومی ، حیات وحش طبیعی ، گیاهان بومی ، منابع آب شیرین و تأثیر انسان بر آنها وجود دارد.”

وی گفت: “بیایید صریح بگوییم: از بین بردن یونتا مونولیت غم انگیز است ، و اگر شما فکر می كنید كه ما افتخار می كنیم ، این كار را نمی كنیم. “این سرزمین از نظر جسمی برای تغییر جمعیت (به ویژه در هنگام شیوع همه گیر) آماده نبود.”

واکنش به حذف در شبکه های اجتماعی متفاوت است ، برخی از مفسران از تصمیم این گروه در مورد حذف یکپارچه انتقاد می کنند ، در حالی که اداره امور خارجه ایالات متحده هنوز هیچ نشانه ای در مورد تأثیر منفی این منظره نداده است.

اگرچه حذف یکپارچه نقض هیچ سیاست BLM نبود ، اما معرفی یکپارچه این کار را کرد – بنابراین اگرچه ناپدید شدن مورد بررسی قرار نگرفته است ، اما ظاهر اصلی آن هنوز تحت کنترل است.

حالا چی؟

این که آیا هنوز به باند بیگانگان متقاعد شده اید (2001: ادیسه فضایی ، کسی؟) یا متقاعد شده اید که یکپارچه فقط یک تبلیغ تبلیغاتی با برخی توصیفات است ، واقعیت این است که اگرچه بیشتر و بیشتر یکپارچه ها ظاهر می شوند ، اما ما ناشناخته هستیم. ما هنوز نمی دانیم که چرا آنها اینجا هستند یا برای چه کسانی هستند ، اما به راحتی می توان گفت که یکپارچه ها قطعاً توجه جهانیان را به خود جلب کرده اند.

این هنوز هم می تواند فقط یک نصب هنری یا بقایای وسایل باشد ، اما با توجه به جلب توجهاتی که به آن شده و سالی که تاکنون داشته ایم ، فکر نمی کنم کسی تعجب کند اگر کاملاً غیر منتظره باشد. 2020 ، درست است؟
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
ورق های فولادی و کاربرد انها/دانشنامه اهن و فولاد/اهن دیجی سایتی مطمئن
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbetMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet