[ad_1]

دفتر یکپارچه

اداره ایمنی عمومی یوتا

جنون یکپارچه بر سر ماست. اینترنت با یک یکپارچه فلزی عجیب و غریب دیوانه شده است که به طرز مرموزی در وسط صحرای یوتا ایستاده است. این سازه هنگام کاوش در منطقه ، با درخشش فلزی که توسط یک هلیکوپتر اداره ایمنی عمومی یوتا مشاهده شده بود ، از محیط اطراف برجسته شد.

راننده برت هاچینگز به KSL گفت: “من می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.” خدمه برای دیدن دقیقتر به زمین نشستند. هاچینگز گفت که این یکپارچه محکم در زمین گیر کرده است ، و این نشان می دهد ممکن است با ناسا ارتباط داشته باشد یا یک اثر هنری باشد.

فیدهای توییتر بلافاصله تحت سلطه تئوری های توطئه قرار گرفتند. آیا بیگانگان مسئول بودند؟ آیا این یک کار هنری بود؟ آیا این بزرگترین شوخی یکپارچه ای بوده است که دیده شده است؟

کاربران Reddit از رمز و راز پرش کردندبا استفاده از Google Earth برای جدا کردن موقعیت تقریبی یکپارچه ، ردیابی مسیرهای پرواز بالگردهای ایمنی عمومی یوتا برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو. داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که این یکپارچه بین اوت 2015 و اکتبر 2016 به جایی رسیده است.

اما به محض اینکه کاربران Reddit در ردیابی اصل یکپارچه پیشرفت کردند ، ناپدید شد. شما فکر می کنید که پایان این کار خواهد بود ، نه؟ اشتباه. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

نظریه ها و گمانه زنی ها

با توجه به زیبایی شناسی ، موقعیت مکانی و زمان تقریبی یکپارچه اصلی ، فرش های اینترنتی برخی از نظریه های وحشیانه تر را به دو نظریه اصلی تبدیل کرده است:

پارک ملی Canyonlands یک منطقه فیلمبرداری نسبتاً محبوب است ، از فیلم های بودجه ای بزرگ مانند Mission Impossible 2 گرفته تا درام های علمی-تخیلی حماسی مانند Westworld HBO – آخرین آن در سال 2016 به تصویر کشیده شد. با توجه به نگاه آینده نگرانه ساختار فلزی ، منطقی است که بیایید حدس بزنیم که یکی از خدمه Westworld یا همه چیز را به درستی کنار هم نگذاشته است ، یا شاید حتی از صفحه فلزی برای بازی یک شوخی طولانی مدت با الهام از کوبریک در سراسر جهان استفاده کرده است.

اما ما هنوز فیلم هایی از وسایل مشابه را در نمایش خواهیم دید ، بنابراین حدس دقیقاً همین است: حدس بزنید.

یکی دیگر از نظریه های امیدوار کننده اما به همان اندازه گیج کننده این است که ممکن است این کار مجسمه ساز فقید جان مک کراکن بوده باشد.

گالری دیوید زویرنر ، که گفته می شود عمارت وی را نشان می دهد ، ظاهر شده است من توییت می کنم که یکپارچه یوتا یک مک کراکن قانونی است. گالری گفت: “پورتال یوتا در خیابان بیستم دیوید زویرنر است.”

اما یک نظریه مهم در این نظریه وجود دارد: مک کراکن در سال 2011 ، حداقل چهار سال قبل از ظهور یکپارچه در یوتا درگذشت.

در حالی که بعید است برخی از نزدیکان مک کراکن کار را در صحرا رها کرده باشند ، پسر این هنرمند پاتریک مک کراکن به نیویورک تایمز گفت که خبر یکپارچه او را به یاد مکالمه با پدرش در سال 2002 انداخت.

پاتریک مک کراکن به تایمز گفت: “ما بیرون ایستاده بودیم و به ستاره ها نگاه می کردیم ، و او چیزی گفت مانند اینکه می خواست آثار هنری خود را در مکانی دور افتاده رها کند تا بعدا کشف شود.” “این کشف یک قطعه یکپارچه – بسیار با دیدگاه هنری او مطابقت دارد.”

حتی اگر این احتمال را داشته باشیم که یکپارچه یک مک کراکن معتبر باشد ، این س theال ها باقی می مانند: چه کسی آن را در آنجا قرار داده و چرا؟

اکتشافات در رومانی و کالیفرنیا

در صورتی که فکر می کنید داستان نمی تواند عجیب و غریب شود ، فقط به یاد داشته باشید که سال 2020 است و همه چیز ممکن است. به گزارش میرور ، سازه ای که به نظر می رسد مشابه آن در صحرای یوتا باشد در تپه باتزا دوامنی رومانی در تاریخ 26 نوامبر یافت شد. اما خیلی دوام نیاورد. براساس گزارش رویترز در روز سه شنبه ، یکپارچه رومانیایی چهار روز بعد ناپدید شد.

رابرت یوسوب ، روزنامه نگار از روزنامه محلی زیار پیاترا نعمت به رویترز گفت: “ساختار 2.8 متری (9 فوت) یک شبه همانطور که هفته گذشته ساخته شد ، ناپدید شد. “یک فرد ناشناس ، ظاهراً یک جوشکار محلی بد ، این کار را انجام داده است … اکنون فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد که با زمین سنگی پوشانده شده است.”

در 3 دسامبر ، یکپارچه کپی دیگر در بالای کوه کاج در Atascadero ، کالیفرنیا ظاهر شد. این توییت که توسط کانر آلن ، خبرنگار Paso Robles Press & Atascadero News منتشر شده است ، شامل سه تصویر از یکپارچه جدید است.

طبق اخبار آتاسكادرو ، به نظر می رسد این یك سنگ از استیل ضدزنگ ساخته شده و ابعادی تقریباً 10 فوت و 18 اینچ عرض دارد. برخلاف یکپارچه یوتا ، به نظر نمی رسد که به زمین متصل باشد – بنابراین یک نیروی محکم کافی می تواند آن را به زمین بیندازد.

ناپدید شدن عمل

مانند دوقلوی خود در رومانی ، به محض اینکه یکپارچه یوتا در اینترنت به اوج خود رسید ، بدون هیچ اثری ناپدید شد.

در تاریخ 29 نوامبر ، مسئولان دفتر مدیریت سرزمین یوتا با انتشار بیانیه ای در فیس بوک گفتند که یکپارچه ناپدید شده است ، اما آنها نمی دانند چه کسی آن را گرفته است.

در این بیانیه آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت كرده ایم كه سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” یكپارچه “، توسط یك طرف ناشناس از اراضی عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

خوشبختانه نیازی به انتظار طولانی برای دریافت پاسخ این یکی نبود.

در روز ناپدید شدن ، راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو در حال بازدید از سازه بود که گفت دید چهار مرد می رسند و آن را از بین می برند. او حضور این ساختار و سپس عدم حضور آن را در اینستاگرام مستند کرد. وی همچنین عکس های گرفته شده توسط خود و همکار عکاس مایکل جیمز نیولندز را به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است عکسهایت را بگیرید. ” سپس او به او فشار داد ، و او عبور کرد ، و به یک طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

ناپدید شدن یکپارچه مطمئناً توجه افراد مناسب را به خود جلب کرد. در Ripley (بله ، باور کنید یا نکنید ، ریپلی) اعلام کرده است که او 10 هزار دلار به اولین شخصی که به عنوان صاحب حقوقی یکپارچه مغرور ظاهر می شود ، پرداخت می کند یا اطلاعات دقیق (منحصراً به ریپلی) را از کجا می تواند پیدا کند.

تیم حذف جلو می آید

در 3 دسامبر ، دو نفوذگر گفتند که آنها بخشی از گروهی هستند که یکپارچه یوتا را حذف کردند. راهنمای تور سیلوان کریستنسن و شخصیت YouTube ی اندی لوئیس (معروف به Sketch Andy) در تاریخ 1 دسامبر ویدیویی را در YouTube منتشر کردند که قسمت های آنها را در روند حذف نشان می داد.

طبق بیانیه این افراد ، برداشتن به منظور جلوگیری از تخریب سرزمین های اطراف انجام شد ، زیرا مردم بدون توجه به محیط زیست برای دیدن جایی که یکپارچه ایستاده بود تلاش می کردند.

کریستنسن به آژانس های خبری گفت: “ما یونا مونولیت را حذف کردیم زیرا پیشینه های روشنی برای نحوه استفاده مشترک از زمین های عمومی ، حیات وحش طبیعی ، گیاهان بومی ، منابع آب شیرین و تأثیر انسان بر آنها وجود دارد.”

وی گفت: “بیایید صریح بگوییم: از بین بردن یونتا مونولیت غم انگیز است و اگر فکر می کنید ما افتخار می کنیم ، این کار را نمی کنیم. ما ناامید شده ایم. علاوه بر این ، ما دیر کرده ایم.” “این سرزمین از نظر جسمی برای تغییر جمعیت (به ویژه در هنگام شیوع همه گیر) آماده نبود.”

واکنش به حذف در شبکه های اجتماعی متفاوت است ، برخی از مفسران از تصمیم این گروه در مورد حذف یکپارچه انتقاد می کنند در حالی که هنوز اداره امور آمریكا هیچ نشانه ای در مورد تأثیر منفی آن بر منظره ارائه نداده است.

اگرچه حذف یکپارچه هیچ سیاست BLM را نقض نمی کند ، معرفی یکپارچه این کار را می کند – بنابراین اگرچه ناپدید شدن مورد بررسی قرار نمی گیرد ، ظاهر اصلی هنوز تحت کنترل است.

اشتباه در بریتانیا

در 6 دسامبر ، یکپارچه دیگر لکه دار شد در جزیره وایت ، در ساحل جنوبی انگلیس. به گزارش بی بی سی ، حدود 7.5 فوت ارتفاع و 2 فوت عرض دارد. اعتماد ملی کشور به اپراتور تلویزیون گفت که در این باره تحقیق خواهد کرد.

حالا چی؟

این که آیا هنوز به باند بیگانگان متقاعد شده اید (2001: ادیسه فضایی ، کسی؟) یا اینکه آیا متقاعد شده اید که یکپارچه فقط یک تبلیغ تبلیغاتی است ، واقعیت این است که ما ناشناخته هستیم. با توجه به توجهاتی که آنها به خود جلب کرده اند و سالی که تاکنون داشته ایم ، یکپارچه ها کاملاً غیر منتظره هستند. 2020 ، درست است؟

شان کین از CNET در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر