[ad_1]

دفتر یکپارچه

اداره ایمنی عمومی یوتا

در اواخر ماه نوامبر ، اینترنت پس از کشف یک یکپارچه فلزی عجیب و غریب که در وسط صحرای یوتا ایستاده بود ، بیداد کرد. یکپارچه که توسط اداره ایمنی عمومی یوتا کشف شد ، در هنگام کاوش در منطقه ، با درخشش فلزی که توسط هلی کوپتر مشاهده شد ، از مجاورت کویر بیرون زد.

راننده برت هاچینگز به KSL گفت: “من می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.” خدمه برای دیدن دقیقتر به زمین نشستند. هاچینگز گفت که این یکپارچه محکم در زمین گیر کرده است ، و این نشان می دهد ممکن است با ناسا ارتباط داشته باشد یا یک اثر هنری باشد.

تئوری های توطئه بلافاصله بر نمایش های توئیتر مسلط شدند – آیا بیگانگان مسئول این امر بودند؟ آیا این یک کار هنری بود؟ آیا این بزرگترین شوخی یکپارچه ای بوده است که دیده شده است؟

کاربران Reddit از رمز و راز پرش کردندبا استفاده از Google Earth برای جدا کردن موقعیت تقریبی یکپارچه ، ردیابی مسیرهای پرواز بالگردهای ایمنی عمومی یوتا برای مثلث بندی یک منطقه ناهموار در نزدیکی پارک ملی کانیونلندز و رودخانه کلرادو. داده های تصویری تاریخی نشان می دهد که این یکپارچه بین اوت 2015 و اکتبر 2016 به جایی رسیده است.

اما به محض اینکه کاربران Reddit در ردیابی اصل یکپارچه پیشرفت کردند ، ناپدید شد. شما فکر می کنید که پایان این کار خواهد بود ، نه؟ اشتباه. در اینجا همه آنچه تاکنون می دانیم وجود دارد.

نظریه ها و گمانه زنی ها

با توجه به زیبایی شناسی ، موقعیت مکانی و زمان تقریبی یکپارچه اصلی ، فرش های اینترنتی برخی از نظریه های وحشیانه را به دو مورد دلخواه محدود کرده است: این یکپارچه می تواند یک بقایا باشد یا اثر مجسمه ساز مینیمالیست جان مک کراکن.

پارک ملی کانیون لندز یک منطقه فیلمبرداری نسبتاً محبوب است ، از فیلم های بودجه ای بزرگ مانند ماموریت غیرممکن 2 تا درام های علمی-تخیلی حماسی مانند Westworld HBO – آخرین آن در سال 2016 به تصویر کشیده شد. با توجه به نگاه آینده نگرانه ساختار فلزی ، منطقی است که بیایید حدس بزنیم که یکی از خدمه Westworld یا همه چیز را به درستی کنار هم قرار نداده است ، یا شاید حتی از صفحه فلزی برای بازی یک شوخی طولانی مدت با الهام از کوبریک در سراسر جهان استفاده کرده است.

اما ما هنوز فیلم هایی از وسایل مشابه را در نمایش خواهیم دید ، بنابراین حدس فقط این است: حدس بزنید.

یکی دیگر از نظریه های امیدوار کننده اما به همان اندازه گیج کننده این است که ممکن است این کار مجسمه ساز فقید جان مک کراکن بوده باشد.

گالری دیوید زویرنر ، که گفته می شود عمارت وی را نشان می دهد ، ظاهر شده است من توییت می کنم که یکپارچه یوتا یک مک کراکن قانونی است. گالری گفت: “پورتال یوتا در خیابان بیستم دیوید زویرنر است.”

اما یک نظریه مهم در این نظریه وجود دارد: مک کراکن در سال 2011 ، حداقل چهار سال قبل از ظهور یکپارچه در یوتا درگذشت.

در حالی که بعید است برخی از نزدیکان مک کراکن کار را در صحرا رها کرده باشند ، پسر این هنرمند پاتریک مک کراکن به نیویورک تایمز گفت که خبر یکپارچه او را به یاد مکالمه با پدرش در سال 2002 انداخت.

پاتریک مک کراکن به تایمز گفت: “ما بیرون ایستاده بودیم و به ستاره ها نگاه می کردیم ، و او چیزی گفت مانند اینکه می خواست آثار هنری خود را در مکانی دور افتاده رها کند تا بعدا کشف شود.” “این کشف یک قطعه یکپارچه – بسیار با دیدگاه هنری او مطابقت دارد.”

حتی اگر این احتمال را داشته باشیم که یکپارچه یک مک کراکن معتبر باشد ، این س theال ها باقی می مانند: چه کسی آن را در آنجا قرار داده و چرا؟

کشف در رومانی

در صورتی که فکر می کنید داستان نمی تواند عجیب و غریب شود ، فقط به یاد داشته باشید که سال 2020 است و همه چیز ممکن است. به گزارش میرور ، سازه ای که به نظر می رسد مشابه آن در صحرای یوتا باشد در تپه باتزا دوامنی رومانی در تاریخ 26 نوامبر کشف شد. اما خیلی دوام نیاورد. براساس گزارش رویترز در روز سه شنبه ، یکپارچه رومانیایی چهار روز بعد ناپدید شد.

رابرت یوسوب ، روزنامه نگار از روزنامه محلی زیار پیاترا نعمت به رویترز گفت: “ساختار 2.8 متری (9 فوت) یک شبه همانطور که هفته گذشته ساخته شد ، ناپدید شد.” “یک فرد ناشناس ، ظاهراً یک جوشکار محلی بد ، این کار را انجام داده است … اکنون فقط یک سوراخ کوچک وجود دارد که با زمین سنگی پوشانده شده است.”

ناپدید شدن عمل

مانند دوقلوی خود در رومانی ، به محض اینکه یکپارچه یوتا در اینترنت به اوج خود رسید ، بدون هیچ اثری ناپدید شد.

در تاریخ 29 نوامبر ، مسئولان دفتر مدیریت سرزمین یوتا با انتشار بیانیه ای در فیس بوک گفتند که یکپارچه ناپدید شده است ، اما آنها نمی دانند چه کسی آن را گرفته است.

در این بیانیه آمده است: “ما گزارش های معتبری دریافت كرده ایم كه سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” یكپارچه “، توسط یك طرف ناشناس از اراضی عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

خوشبختانه نیازی به انتظار طولانی برای دریافت پاسخ این یکی نبود.

در روز ناپدید شدن ، راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو در حال بازدید از سازه بود که گفت دید چهار مرد می رسند و آن را از بین می برند. او حضور این ساختار و سپس عدم حضور آن را در اینستاگرام مستند کرد. وی همچنین عکس های گرفته شده توسط خود و همکار عکاس مایکل جیمز نیولندز را به اشتراک گذاشت.

برناردز نوشت: “چهار پسر در گوشه ای قدم زدند و دو نفر از آنها به جلو حرکت کردند.” “آنها چند بار یکپارچه را فشار دادند و یکی از آنها گفت:” بهتر است عکسهایت را بگیرید. ” سپس او به او فشار داد ، و او عبور کرد ، و به یک طرف خم شد. او بر سر سایر دوستانش فریاد زد که آنها نیازی به ابزار ندارند. مرد دیگر همراه او در یکپارچه گفت: “به همین دلیل شما زباله ها را در صحرا نمی گذارید. ”

ناپدید شدن یکپارچه مطمئناً توجه افراد مناسب را به خود جلب کرد. در Ripley (بله ، باور کنید یا نکنید ، ریپلی) اعلام کرده است که او 10 هزار دلار به اولین شخصی که به عنوان صاحب حقوقی یکپارچه مغرور ظاهر می شود ، پرداخت می کند یا اطلاعات دقیق (منحصراً به ریپلی) را از کجا می تواند پیدا کند.

حالا چی؟

آیا هنوز به باند بیگانگان متقاعد شده اید (2001: ادیسه فضایی ، کسی؟) یا متقاعد شده اید که یکپارچه فقط یک تبلیغ تبلیغاتی با برخی توصیفات است ، واقعیت این است که بدون مطالعه یکپارچه ، ما ناشناخته هستیم.

بهترین شرط ما این است که این یک بازمانده از برخی توصیفات است ، اما با توجه به توجهی که به آن شده است و سالی که تاکنون داشته ایم ، فکر نمی کنم کسی تعجب کند اگر کاملاً غیر منتظره باشد. 2020 ، درست است؟[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر