[ad_1]

sams-club-storefront

عضویت امتیازات خود را دارد – در این مورد کیک های کوچک.

باشگاه سام

به تعبیر وودی آلن ، من هرگز به باشگاهی نمی پیوستم که عضویت من را 45 دلار بپردازد. اما 23 دلار و شام و دسر بریزید؟ دارم گوش میدم.

برای مدت زمان محدودی ، خوانندگان Cheapskate می توانند یک عضویت یک ساله در Sam’s Club با مرغ رایگان و هشت کیک با قیمت 23.11 دلار. این بعد از اعمال کد تبلیغاتی است ارزان 20 هنگام پرداخت با این وسایل اضافی داخل ، 57 دلار ارزش دارد.

نحوه کار: به محض استفاده از پیشنهاد و تنظیم عضویت ، به Sam’s Club بروید و این دو مورد را در سبد خرید خود قرار دهید. هنگامی که پرداختی دریافت می کنید ، باید به طور خودکار کسر شود (پس از بارگیری مجدد در حساب شما).

حتماً تمام جزئیات – از جمله افراد واجد شرایط – را در صفحه تبلیغات یادداشت کنید. همانطور که انتظار دارید ، این فقط برای اعضای جدید است ، اما اگر عضویت داشتید و بیش از هفت ماه پیش منقضی شده است ، باید بتوانید این کار را انجام دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که بعد از یک سال ما به طور خودکار یک سال دیگر را با قیمت عادی (45 دلار) از شما کسر خواهیم کرد ، مگر اینکه عضویت خود را لغو کنید.

این زمان به ویژه مناسب برای عضویت در باشگاه انبار است ، زیرا در حال حاضر میزبان “رویداد صرفه جویی در شکرگذاری” است. (ضعیف ، باشگاه سام. ضعیف.) در اینجا برخی از معاملات قابل توجه:

Fitbit Charge 4 با قیمت 89.98 دلار. در حال حاضر 100 دلار برای آمازون است.

بازی Desktop Legends Gamer Pro SE با قیمت 179.98 دلار. همراه با 150 بازی داخلی و دسترسی به موارد دیگر. در جای دیگر 229 دلار فروخته می شود.

اسپیکر بلوتوث Monster Rockin ‘Roller 270 با قیمت 99.88 دلار. در آمازون فروخته می شود و قیمت آن معمولاً حدود 176 دلار است.

با فرض اینکه از قبل قصد خرید چیزی شبیه به این بازی رومیزی را دارید ، پس انداز شما بیش از هزینه عضویت را پوشش می دهد.

تفکرات شما؟


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، با صفحه کوپن صفحه CNET ما را مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر