[ad_1]

دایناسورها 1

اجرا شده توسط هنرمند آنتونی هاچینگز برای مبارزه با Tyrannosaurus rex و Triceratops horridus.

دوستان موزه علوم طبیعی در کارولینای شمالی

وقتی تصور می کنید دایناسورها با آن می جنگند ، اولین بازی که به ذهن شما خطور می کند Triceratops در مقابل T. rex است. در تخیل جمعی ما ، آنها برای همیشه می جنگند. این برخورد تیتان ها است. اما این نبردها را انجام داد در حقیقت وام قرار دهید؟

آره. بله ، آنها این کار را کردند. ما فسیل اثبات آن را داریم و برای اولین بار مخاطب می تواند نگاه کند.

این فسیل – ملقب به “دایناسورهای دوئلینگ” – در ابتدا در سال 2006 کشف شد ، اما تاکنون فقط توسط افراد منتخب دیده شده است. T. rex و Triceratops را در وسط نبرد نشان می دهد که به معنای واقعی کلمه با مرگ می جنگند. شارلوت آبزرور در 17 نوامبر گزارش داد ، این زوج در یک فسیل محافظت شده اند که برای اولین بار در موزه علوم طبیعی کارولینای شمالی به نمایش گذاشته شده است.

این فسیل Triceratops و T. rex را تا به امروز نشان می دهد که در یک برخورد غیر عادی شکارچیان با هم حفظ شده اند.

بر خلاف سایر نمایشگاه های موزه ، جایی که اسکلت های دایناسورها حفظ می شوند و سپس برای افتخار ایستاده مونتاژ می شوند ، موزه تاریخ طبیعی کارولینای شمالی قصد دارد این فسیل را که در سنگ ماسه پیچیده شده است به نمایش بگذارد زیرا دیرینه شناسان رسوب را به آرامی از بین می برند. که استخوان ها را احاطه کرده است.

بازدیدکنندگان از موزه همچنین می توانند هنگام کار در نمایشگاه از دیرینه شناسان شاغل س questionsال کنند.

اریک دورفمن ، مدیر موزه به شارلوت ابزرور گفت: “یک معدن طلا با اطلاعات علمی وجود دارد که باید کشف شود.” “ما در حال حاضر شهرت فوق العاده ای داریم که به مردم اجازه می دهیم ببینند چگونه علم در زمان واقعی تکامل می یابد. مردم می توانند نزدیک شوند و ببینند محققان کارهایی را که انجام می دهند چگونه انجام می دهند. این فسیل به ما امکان می دهد این ایده را به افراد درگیر ارائه دهیم. با سطح واقعی ، سطح بعدی. “

این فسیل ها به مبلغ 6 میلیون دلار توسط سازمان غیردولتی موزه علوم طبیعی کارولینای شمالی از طریق بودجه خصوصی به دست آمد و به مجموعه تحقیقات حیوانات مهره داران این موزه اهدا خواهد شد. ساخت موزه در SECU DinoLab در سال 2021 آغاز می شود.

“ما هنوز این الگو را مطالعه نکرده ایم ؛ این یک مرز علمی است. ذخیره سازی فوق العاده است و ما قصد داریم از هر نوآوری در دسترس فناوری برای کشف اطلاعات جدید در مورد زیست شناسی T. rex و Triceratops استفاده کنیم. این فسیل برای همیشه نگاه ما به هر دو را تغییر خواهد داد. دکتر لیندسی زانو ، رئیس دیرینه شناسی در موزه علوم طبیعی کارولینای شمالی ، گفت:[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر