[ad_1]

کیت روبینز ، فضانورد ناسا تربچه ها را برای ارسال دوباره به زمین جمع کرد.

ناسا

کیت روبینز ، فضانورد ناسا به جمع باغبان فضایی افتخار آمیز پیوست. اولین محصول کشت شده در ایستگاه فضایی بین المللی در تاریخ 30 نوامبر برداشت شد و ناسا آن را “برداشت تاریخی” توصیف کرد.

پیش از این ، فضانوردان انواع سبزیجات را پرورش می دادند ، از جمله کاهو، کلم ، خردل و کلم. در حالی که برخی از آنها در فهرست بودند ، بسیاری از آنها برای تجزیه و تحلیل به زمین بازگردانده شدند. این اتفاق با 20 تربچه جمع شده توسط روبینز می افتد.

این گیاهان بخشی از آزمایشی به نام Plant Habitat-02 (PH-02) است. نیکول دوفور ، مدیر برنامه زیستگاه های گیاهی روز چهارشنبه در بیانیه ای به ناسا گفت: “پرورش تعدادی از محصولات به ما کمک می کند تا بفهمیم کدام گیاهان از نظر میکروانگیز رشد می کنند و بهترین تنوع و تعادل غذایی را برای فضانوردان در ماموریت های طولانی مدت ارائه می دهند.”

27 روز طول کشید تا گیاهان به بلوغ برسند. ناسا رشد آنها را در یک فیلم کوتاه مدت کوتاه جمع آوری کرده است.

تربچه های فضای پیچیده شده با فویل اکنون در انبارهای یخچال نشسته و منتظر سفر به زمین در سال آینده هستند. تیم Advanced Plant Habitat روی زمین یک فرهنگ کنترل را برای مقایسه کشت می دهد. فرهنگ ISS دیگری دنبال می شود ، شروع با دانه ها.

آزمایشات گیاهی با هدف یک روز تأمین غذای تازه برای فضانوردان با هدف ماه و مریخ انجام می شود. هیچ کس نمی خواهد ماهها یا سالها با غذای لیوفیلیزه زندگی کند ، بنابراین محققان در مورد همه چیز تحقیق می کنند گوشت کشت شده به متراکم میکروبی وگمیت مانند ساخته شده از زباله های انسانی

یک سالاد فضای تازه با برش های تربچه یک غذای خوشمزه در مریخ است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر