[ad_1]

sony-wh-1000xm4-24

دیوید کارنای / CNET

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

هدفون خوب – هدفون واقعاً خوب – یک لذت ، یک تعارف است. و من بعضی از افراد را می شناسم که هرگز از قرار دادن تلفن های کم پشت روی گوش خود سواستفاده نمی کنند. اما ، بیا: 350 دلار برای یک جفت زیبا از Sonys؟ من گوشهایم را دوست دارم ، اما نه که زیاد.

اگر احساس مشابهی دارید ، پاسخ شما این است: برای مدت زمان محدود و در حالی که منابع شما تمام می شود ، خوانندگان Cheapskate می توانند شرایط نعنا را بدست آورند هدفون لغو سر و صدا Sony WH-1000XM4 با قیمت 219.99 دلار با کد تبلیغاتی ارزان 2020. اگر معامله بهتری برای آنها باشد ، من آن را ندیده ام.

به گفته دیوید کارنو ، کارشناس محلی صوتی ، امسال جدید ، Sony WH-1000XM4 “هدفون تقریباً بی عیب و نقص” است. این کمی راحت تر از سلف محبوب خود است ، با تماس صوتی بهبود یافته و تقریباً هر ویژگی که بخواهید. کارنو بخوانید بررسی Sony WH-1000XM4 برای یادگیری بیشتر

حالا برای فیل موجود در اتاق: هدفون تعمیر شده؟ Back Market نشان می دهد که آنها در ضرابخانه هستند و نه تنها با 30 روز ضمانت استرداد پول بلکه با 12 ماه ضمانت کامل نیز تحت پوشش هستند. به نظر فروتن من سطح خطر: صفر است.

اما کنجکاوم که افکار شما را بشنوم. اگر به این معنی است که می توانید 130 دلار پس انداز کنید آیا برای قوطی های نوسازی شده بازی می کنید؟ (بهترین رکورد آمازون تاکنون: 278. دلار در حال حاضر: 298 دلار)


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Sony WH-1000XM4: بهترین هدفون برای حذف نویز …


6:42


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای آخرین کدهای تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، صفحه ما را در کوپن های CNET مرور کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر