[ad_1]

در اینجا هیچ چیز غیر عادی وجود ندارد.

اداره ایمنی عمومی یوتا

این داستانی به قدمت زمان است. شما در حال هلی کوپتر هستید که مشغول پرواز بر فراز منطقه ای دور افتاده در جنوب یوتا هستید و هنگامی که گوسفندهای دو شاخ را می شمارید ، ناگهان متوجه یک سنگ یکپارچه غیرقابل توصیف از زمین می شوید. موضوع موسیقی Cue the 2001: A Space Odyssey.

زیرمجموعه NBC تلویزیون KSL یوتا گزارش داد که این یافته غیرمعمول روز شنبه ، تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط خدمه بالگرد اداره ایمنی عمومی یوتا است که به بخش حیات وحش یوتا در شمارش گوسفندان کمک می کند.

خبرنگار KSL اندرو آدامز رویکرد خلاقانه ایستگاه را توییت کرد در اخباری که از اپیزود Star Trek تقلید می کنند.

راننده برت هاچینگز به KSL گفت: “من می گویم احتمالاً قد آن بین 10 تا 12 فوت است.” “به نوعی شوخی کردیم که اگر یکی از ما ناگهان ناپدید شود ، حدس می زنم بقیه هم در تلاش بودند که همین کار را انجام دهیم.” خدمه برای دیدن دقیقتر به زمین نشستند. هاچینگز گفت که این یکپارچه محکم در زمین گیر کرده است ، و این نشان می دهد ممکن است با ناسا ارتباط داشته باشد یا یک اثر هنری باشد.

دپارتمان ایمنی عمومی یوتا ماجرا را در فیس بوک به اشتراک گذاشت و گفت: “هیچ روزی برای اعضای دفتر Aero ما یکسان نیست ، و آنچه آنها اخیراً هنگام مأموریت شمارش گوسفندهای شاخ بزرگ ملاقات کردند بسیار منحصر به فرد بود” ” این بخش محل دقیق را مخفی نگه می دارد.

یکپارچه کاملاً شبیه همان ساخته شده برای آن است فیلم شاخص استنلی کوبریک در سال 2001: ادیسه فضایی. Aero Bureau عکسی را در اینستاگرام به همراه س “ال “ذهن های متقاضی می خواهند بدانند این چه جهنمی است؟” به اشتراک گذاشت.

یکپارچه چیست؟ اثر هنری؟ شاید. پیامی از تمدن بیگانه؟ به ندرت.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر