با بازی فورتنایت کمی بیشتر آشنا شویم!

بازی فورتنایت یکی از بازی های سبک اکشن برای تلفن های همراه هوشمند است که از ویژگی های بسیار منحصر به فردی برخوردار می باشد. سبک کارتونی این بازی در کنار گرافیک بسیار بالایی که کمپانی Epic Games برای آن در نظر گرفته است، می تواند اوج هیجان را به کاربران خود هدیه دهد.

البته این تنها پایان کار نیست! بلکه وجود مود های مختلف و متنوع ای در بازی فورتنایت در نهایت می تواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب رضایت کاربران و همچنین میزان علاقه آن ها به این بازی داشته باشد. مود هایی همچون نجات دنیا – بتل رویال – کریتیو از محبوب ترین مود های هستند که بدون شک، تجربه لذت بخش و خوشایندی را به کاربران اهدا می کنند.

مزایای استفاده از ویباکس در بازی فورتنایت چیست و چطور می توان آن را تهیه نمود؟

ویباکس همان طور که اشاره نمودیم،؛ یک ارز درون برنامه ای در بازی فورتنایت است که به واسطه آن می توانید به قابلیت های مهمی در بازی دسترسی داشته باشید. به بیانی دیگر، ویباکس پلی است که می تواند شما را چندین پله به قدرت بالاتری در بازی برساند.

به عنوان مثال شما با استفاده از این ارز می توانید برای شخصیت و کاراکتر خود در بازی اقدام به تهیه و خرید انواع سلاح ها، تجهیزات و…. کنید تا در شرایط مختلف و مودهای متنوع بازی بتوانید عملا حرفی برای گفتن داشته باشید.

روش های متنوع ای نیز برای به دست آوردن ویباکس وجود دارد اما هیچ کدام به اندازه روش خرید از سایت های ایرانی نمی تواند جوابگوی نیاز آن ها باشد. با این حال سعی شده است تا در لینک زیر به معرفی تمامی این روش ها بپردازیم.

منبع: https://khabarpu.com/rp/1618818278.htm

 

 

 

 

 

ایندکسر