از طرفی مدت زمان آموزش و حل تست هم به نوبه خود بی نظیر است و تنها در 48 ساعت صفر تا صد دین و زندگی با حل یک بانک تست در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت. در واقع عمق فاجعه همینجاست یعنی بی توجهی به درسی که می تواند سکوی پرتاب شما به رشته مورد نظرتان باشد. تطابق یعنی سوالاتی که در دی وی دی های حرف آخر استاد یوسفیان تحلیل و بررسی کرده اند و مشابه یا عین آن ها با همین گزینه ها در کنکور آمده است حتی عده زیادی استاد یوسفیان پور را طراح سوالات کنکور می دانند اما استاد یوسفیان پور طراح سوالات نیستند بلکه قدرت بالایی در طرح سوال برای دین و زندگی دارند. یعنی مطالعه شما به سبک زیر باشد. کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریع با شما تماس بگیریم. میپرسید چطوری؟ بیاید تا شما رو با روش تدریس استاد یوسفیان پور،مدرس دینی حرف آخر بیشتر آشنا کنم.

با توجه به حرف های گفته شده واستفاده از روش های بینظیر استاد یوسفیان پور برای پاسخ دهی به سوالات دین و زندگی کنکور شما خیلی راحت تر و سریع تر می توانید به پاسخ دست پیدا کنید. دومین نکته در مورد ویژگی آموزش شهودی دینی کنکور توسط دینی حرف آخر و با تدریس استاد یوسفیان پور جلوگیری از فراموشی زود هنگام می باشد زیرا مطالب در نمیکره راست مغز جای خواهد گرفت که مدت زمان ماندگاری در این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره حرف اخر چپ می باشد. سوالی که در ذهن عده زیادی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور می گذرد و به خصوص اگر در یک درس تخصص بیشتری داشته باشند عطش صد زدنن آن درس می تواند بیشتر و بیشتر شود. شاید از دید شما درس دینی یک درس حفظ باشد اما با یک آمار میخواهم دیدگاه شما به درس دینی را کاملا تغیر دهم. نکته قابل تامل این است که سوالات دین و زندگی در حال حاضر بودجه بندی دقیقی ندارند اما در حال کلی و به صورت میانگین بودجه بندی مطرح شده کاملترین نوع بودجه بندی برای این درس می باشد.

ضریب فقط یکی از پارامتر های تعین اهمیت دروس در کنکور است و سایر پارامتر ها از جمله تعداد افرادی که توانسته اند هر درس را صد بزنند، تعداد افرادی که درصد منفی در آن درس کسب کرده اند و همچنین میانگین درصد کل شرکت کنندگان در آن درس، تعین کننده اهمیت یک درس است و ممکن است؛ شاید باور نکنید اما در کنکور تجربی درس ریاضی حتی از زیست هم پر اهمیت تر می باشد! به صورت کامل هر درس را که از روی کتاب مطالعه کردید جیک و پوک آن مشاوران ارشد حرف آخر را دربیاورید. قسمت قبلی که برای 100 زدن دینی معرفی کردم شامل کالبد شکافی کتاب ها بود و در این قسمت هر چیزی که مطالعه می کنید باید به صورت خلاصه در داخل جزوه خود بنویسید. یک جلسه مشاوره رایگان که به صورت کامل با مشاوران و کارشناسان تحصیلی برتر می توانید ارتباط برقرار کنید و به صورت کامل مشکلات آموزشی خود را با آن ها در میان بگذارید تا راه کار های حل مشکلات خود را دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخر کنید.

اگر وقت خود را برروی چنین سوالاتی بگذارید سایر سوالات آسان را فدا خواهید کرد و نمی توانید درصد آن ها را کسب کنید و بخاطر کمبود زمان دچار نوعی آشفتگی روانی در جلسه نیز خواهید شد. حال از روی چه چیزی قرار است مرور کنید؟ چرا که آن فرد می توانست با استفاده از یک منبع عالی نه تنها کل دین و زندگی را بخواند بلکه برای چندین و چند بار مرور داشته باشد و در نهایت به تسلط کافی دست پیدا کند. ضریب دین و زندگی در کنکور 3 می باشد اماااااا به هیچ وجه گول ضریب دروس را در تعین اهمیت دروس نخورید. از کدام مباحث دینی کنکور سوال طرح می شود؟ با مطالعه اصولی و روش صحیح مطالعه دینی کنکور قسمت عمده ای از مسیر چگونه دینی کنکور را صد بزنیم، پیموده میشود. دوستان خوب و دوست داشتنی ممنونم از اینکه تا اینجای کار این مقاله رو مطالعه کردید و امیدوارم نکات بالارو به خوبی تونسته باشید یادبگیرید و استفاده کنید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد موسسه اجی مجی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر