بهترین سربندهای تمرینیلولولمون

هر هدبند ورزشی خوب ویژگی های خاصی دارد. آنها باید به اندازه کافی راحت باشند تا در دویدن چهار مایلی بدون ایجاد سردرد دوام بیاورند. آنها باید به اندازه کافی بامزه باشند تا شانسی برای مسابقه با ورزشگاه شما داشته باشند. و آنها باید به اندازه کافی محکم باشند تا بتوانند از سفرهای منظم از طریق ماشین لباسشویی جان سالم به در ببرند. این یک ترفکت تناسب اندام است که به دلایلی همیشه دستیابی به آن غیرممکن به نظر می رسد.

 

خوب، برای شما خوش شانس است، باندهای موجود در این لیست همه موارد بالا و سپس تعدادی (بخوانید: دستگیره های لاستیکی بدون لغزش) را دارند. من از ورزشکارترین دوستانم نظرسنجی کردم و صفحاتی از تجهیزات تمرینی را جستجو کردم تا بهترین گزینه ها را پیدا کنم که گوروهای تناسب اندام با آنها سوگند یاد می کنند . اینها بهترین هدبندهای ورزشی از Lululemon ، Nike ، The North Face و موارد دیگر هستند که موهای شما را حتی زمانی که عرق می‌ریزد، خشن به نظر می‌رسند.

لولولمون

 

این گروه دارای رتبه چهار ستاره و تعداد زیادی بررسی درخشان برای همراهی با آن است. فقط این rec را بخوانید، اساسا خودش صحبت می کند:

 

“من با بسیاری از هدبندها مشکل دارم، زیرا آنها ابتدا من را جعلی می کنند، برای چند دقیقه در جای خود می مانند، سپس وقتی همه چیز واقعی می شود، بلافاصله از بین می رود، به خصوص یوگا و برای من دویدن. این هدبندها بمانند! من آنها را دوست دارم!”

 

بسته بندی مو

 

GYMWRAP

 

این گروه دارای امتیاز 4.9 ستاره است و  100٪ از منتقدان گفتند که آنها را به یک دوست توصیه می کنند . بین چاپ بد بو، کراوات‌های قابل تنظیم، و رطوبت‌گیر، می‌خواهم یکی برای خودم بخرم.

 

 

 

 

کتاب پرفروش

Fly Away Tamer Headband II Luxtreme

 

لولولمون

 

مانند شلوارهای شلوار معروف Lululemon ، این نوزاد دارای رتبه بندی 5 ستاره (دقیقاً 118) است. طرفداران می گویند این رام کننده مگس در برابر فعالیت های سنگین عرق مانند دویدن و کیک بوکسینگ مقاومت می کند. منتقدان می گویند این ” یکی از بهترین هدبندهایی است که تا به حال خریده ام .”

 

هشدار معامله!

هدبندهای اسپرت Swoosh زنانه 6 بسته

 

نایک

10 دلار در DICK’S SPORTING GOODS

این گروه‌های کوچک فرقه‌ای دارند. از بررسی 50 پنج ستاره، ترین گزارش که آنها بزرگ برای رام کردن خشکی و  تی وی لاستیک نوار نگه می دارد آنها گرم و نرم  در سرتاسر تمرین خود را. و به لطف قیمت فوق العاده ارزان، شما فقط 1.66 دلار برای هر باند پرداخت می کنید. 

 

انتخاب سردبیر

هدبند کاردیو کراس مربی

 

لولولمون

14 دلار در LULULEMON

این مینی گروه مورد علاقه شخصی یرین کیم ، دستیار ویرایشگر اسنپ چت و علاقه مند به ورزش  Seventeen است . او گفت: ” این هدبند واقعاً ثابت می ماند و حتی بعد از عرق آورترین تمرین نیز اسب شما را خراب نمی کند.” بعلاوه، فوق العاده زیباست و در رنگ های مختلف موجود است.

 

 

 

 

هدبند حیاتی

 

ورزشکار

14 دلار در ATHLETA

این بند 5 ستاره با پارچه ای کشسان و با خشک شدن سریع، چتری های شما را تحت کنترل نگه می دارد. کاربران می گویند که “در طول HIIT، دوچرخه سواری و دویدن” این کودک تکان نمی خورد (حتی وقتی خیس عرق هستید). 

 

هدبند Airlift

 

سلام یوگا

11 دلار در الو یوگا

یکی از مشتریان گفت این بند  “راحت است و بدون کشیدن موهایتان به سرتان می‌چسبد . ” با یک تناسب پهن عرضه می‌شود، به طوری که می‌توانید آن را بپیچانید، بپیچید، بچرخانید تا نیازهای استایل خود را برآورده کنید. به این رنگ نیست؟ نگران نباشید، سه نسخه دیگر می آید.

ایندکسر