[ad_1]

مانداروری-پوستر-فرهنگ

ماندالوریایی

دیزنی پلاس

اگر نوشيدي ماندالوریایی و در جستجوی اعتیاد بزرگ بعدی خود به دیزنی پلاس هستید ، در اینجا چند سنگ قیمتی زنده برای بررسی وجود دارد. کمدی هایی مانند لیزی مک گوایر ، همراه با بیشتر دنیای داستان های علمی تخیلی ابرقهرمانی ، از جمله عامل کارتر مارول و سنگ قیمتی کمتر شناخته شده So Weird ، یک امر ضروری است.

بیایید بهترین نمایش های زنده دیزنی را ارائه دهیم.

ادامه مطلب: بهترین فیلم های تماشایی در دیزنی پلاس برای کریسمس

چیزهای درست

دیزنی پلاس

The Right Stuff که آزادانه بر اساس فیلمی به همین نام از دهه 80 ساخته شده است ، شما را در قسمت شنی ابتدای برنامه فضایی آمریکا غوطه ور می کند. برای هشت قسمت ، ما از هفت عطارد – هفت خلبان پذیرفته شده در برنامه فضایی – و تأثیری که کار رقابتی و کنترل رسانه بر خانواده آنها دارد ، پیروی می کنیم. اگرچه دقیقاً روی زمین جدید نیست ، The Right Stuff نگاهی زیبا و با تجربه به ناسا در دهه های 1950 و 1960 است.

روزی روزگاری

ABC

اگر شما به داستان های افسانه ای علاقه مندید که برای یک محیط مدرن فکر می کنید ، “روزی روزگاری” یک مجموعه طولانی است که طیف گسترده ای از آثار کلاسیک را پوشش می دهد. و یخ زده! این داستان در یک شهر ساحلی و جنگلی در نزدیکی آن واقع شده است اما اما سوان و پسر 10 ساله اش را دنبال می کند. آنها با وسایل جادویی مانند کمد لباس نارنیا و شخصیت های زنده مانند سفید برفی ، شاهزاده جذاب و ملکه شیطانی روبرو می شوند که به دنیای واقعی منتقل می شوند. این اما است که باید به آنها کمک کند تا نفرینی را که خاطراتشان را سرقت کرده است بشکنند. چیزهای جذاب ، چای و پتوی خود را بیاورید.

دیزنی پلاس

در طی دو فصل جنایی کوتاه ، نماینده مارول کارتر فرصتی به پگی کارتر داد تا طرف خود را به قهرمان اکشن نشان دهد. استیو راجرز که پس از عشق خود ساخته شده است ، در پایان “کاپیتان آمریکا: اولین انتقام جوی” خود را فدا می کند ، این مجموعه بر زندگی پرماجرای پگی در دهه 1940 در نیویورک تمرکز دارد ، جایی که او یک کنسرت کمی خطرناک برگزار می کند ، به دانشمند نابغه هوارد استارک کمک ساقی او جارویس. هیلی اتول احساس سرگرمی گستاخی را در این گوهر شیک مارول هدایت می کند.

دیزنی پلاس

با نوستالژی شیرین روی میز ، این مجموعه از اواخر دهه 90 همچنین یکی از جالبترین و شیرین ترین بازیگران کودک را بازی می کند. تهج مووری در نقش نبوغ پسر TJ هندرسون بازی می کند ، و به عنوان یک دانشمند دلسوز همه چیز را کنار می آورد. جدا از این کمدی ، قلب های TJ با پدر مجردش می لرزد. کمی قدیمی است ، اما یکی از بهترین کمدی های بازی است که یک بازیگر جوان سیاه پوست در آن بازی می کند.

دیزنی پلاس

شش نوجوان ابرقدرت برای مبارزه با والدین جنایتکار خود متحد می شوند – این فرضیه جذاب Marvel’s Runaways است. سرانجام ، تیم اجتناب از اجتناب از پدر و مادر و همچنین مورگان لو فی و سایر شرور ، برخی از دویدن ها را انجام می دهد. اگرچه گاهی اوقات به داستان سرایی استاندارد ابرقهرمانان متکی است ، اما این مجموعه قوی همراه با ارجاع های گسترده تر به جهان سینمایی مارول و کنش هیجان انگیز کلی ، در شما رشد می کند. اگر از علاقه مندان کمیک باشید ، راضی خواهید بود.

دیزنی پلاس

اگر در اوایل دهه 90 این کمدی کلاسیک را از دست دادید ، وقت آن است که آن را در دیزنی پلاس بگنجانید. با متناسب با زندگی دانش آموز دبیرستانی کوری ماتیوز ، Boy Meets World به مدت هفت فصل اجرا می شود و شخصیت ها و روابط واقع گرایانه ای را نشان می دهد که در درس های زندگی واقعی منشعب شده و شکوفا می شوند. برای یک کمدی رنگی که برخی از بهترین مدل های موی دهه 90 را در بر می گیرد ، Boy Meets World یک امر ضروری است.

لوکاس فیلم

این نمایش که Baby Yoda را به استراتوسفر فرهنگ پاپ راه اندازی کرد ، پایه های خود را بر اساس کنش سخاوتمندانه و تجسم فضایی غنی بنا کرد. عنوان شکارچی فضل تنها ، در حالی که از کودک بیگانه سبز و گرانبها خود در برابر نوزادان دم محافظت می کند ، طرف نرم خود را پیدا می کند. برای داستان اپیزودیک صیقل داده شده در جهان جنگ ستارگان ، ماندالوریان منفجر شده است.

دیزنی پلاس

این کلاسیک کانال دیزنی می تواند ، شاید شما برای یک سری دنباله ها باز خواهید گشت ، اما در این ضمن از حوادث اصلی سلامتی لیزی مک گوایر نوجوان و دوستانش میراندا و گوردو لذت ببرید. با مونولوگ های خلاقانه نسخه انیمیشن لیزی ، این نمایش به شما اجازه می دهد تا در حالی که شخصیت او پیدا می شود ، به مغز او نگاه کنید.

دیزنی پلاس

اگر اولین فصل ناپایدار شما از دست رفت ، ممکن است وقت آن باشد که به Agents of SHIELD نقش دیگری را در دیزنی پلاس اختصاص دهید (موجود در انگلیس و استرالیا ؛ ورود به ایالات متحده پس از آگوست). این سریال تا فصل دوم روی پای خود و از آنجا رشد می کند ، شخصیت هایی را که در جهان سینمایی مارول گفته شده و توسط جاس ودون خلق شده اند ، متمرکز می کند. یک بازیگر فوق العاده ، از جمله کلارک گرگ و کلوئی بنت ، دشمنان SHIELD ، از هیدرا تا کری را به عهده می گیرد.

دیزنی پلاس

ببینید از کجا همه چیز برای شی لابوف در حتی استیونز شروع شد. این کمدی به پویایی بین خواهر و برادرهای لوئیس (لا بوف) و رن (کریستی کارلسون رومانو) بستگی دارد: لویی شرور بی خیال است. رن درجه یک A. با یک لحظه کمیک عالی ارائه می شود ، این یک کمدی خانوادگی معمولی است که به شما اجازه می دهد از استعداد طبیعی LaBeouf در مقابل دوربین تعجب کنید.

دیزنی پلاس

با محتوای دیزنی پلاس نشنال جئوگرافیک ، Cosmos: A Spacetime Odyssey ، دنباله ای از پیشگامانه Cosmos: سفر شخصی کارل ساگان ارائه می شود. این مجموعه مستند که توسط فیزیکدان فیزیک نجومی نیل دو گراس تایسون ارائه شده است ، یک مرحله مهم از دهه 1980 را در مستندهای علمی به روز می کند. CGI خیره کننده از رویکرد داستان پردازی درباره پیروزی ها و اشتباهات بشریت در علم پشتیبانی می کند.

دیزنی پلاس

نمایش کانال دیزنی با مقایسه X-Files؟ این سنگ قیمتی از اواخر دهه 90 مطمئناً ارزش بررسی دارد. بنابراین Weird با لحن تاریک و روایت پیچیده خود از سایر نمایش های آن زمان کانال دیزنی جداست. او در حالی که فیونا نوجوان را دنبال می کند در حالی که با مادرش به سمت ستاره راک می رود و در طول مسیر با فعالیت های غیر عادی روبرو می شود. So Weird با موسیقی و فرقه اصیل باید در معرض خطر شما باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد CNET

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر