[ad_1]

پسر خوش تیپ

شما هرگز واقعاً اینجا نبوده اید.

استودیوی آمازون

هنگام کلیک کردن Amazon Prime Video، احتمالاً با تعداد انگشت شماری فیلم اصلی آمازون روبرو شده اید. می توان آنها را مورد اصابت قرار داد و از دست داد ، اما برخی از آنها جواهرات شگفت آور هستند. آمازون فیلم هایی مانند منچستر کنار دریا را برای نمایش آنها در ایالات متحده می گیرد ، اما همچنین حقوق جهانی را برای جهانی که کاملا مناسب برای یک شب با صفحه نمایش کوچکتر است می گیرد.

امیدوارم در زیر چیزی را به دلخواه خود پیدا کنید (و در کشور شما موجود است).


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

ادامه مطلب: 17 بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای فیلم Amazon Prime Video

12 زندگی سیسی کارلایل

آمازون

این فیلم با بودجه مخاطبان بسته ای از ماجراهای عجیب و لذت بخش در یک ضربه شیرین 90 دقیقه ای است. صاحب مغازه عتیقه فروشی 27 ساله ، سیسی کارلایل ، پس از یک ضرر غم انگیز ، با تصور 11 زندگی متفاوت و مهیج ، که به طور مفصل در مجلاتش توصیف می کند ، به دنیای درون خود بازنشسته می شود. اما در پایان ، او فکر می کند که آیا او باید پیله خارق العاده خود را دور بیندازد و با واقعیت های واضحی روبرو شود که شاید آنطور که گذشته به نظر می رسید ناامیدکننده نباشد. روحیه بالا بردن کلمه ای است که توصیف ماجراجویی نهایی سیسی در “12 زندگی سیسی کارلایل” است.

Borat متعاقب Moviefilm

Amazon Prime Video

تقریباً 15 سال پس از آنکه بورات روزنامه نگار و شخصیت تلویزیونی قزاقستان برای اولین بار از نمایشگرهای بزرگ ما استقبال کرد ، وی بار دیگر با آمریکایی های بی اعتنا شوخی می کند و در عین حال اظهار نظرهای فرهنگی فوق العاده چشمگیری را ارائه می دهد. در بورات 2 یا بورات Moviefilm متعاقب آن: تحویل رشوه به رژیم آمریکایی برای منافع هنگامی که یک کشور با شکوه قزاقستان بود ، بورات به ایالات متحده سفر می کند تا دخترش توتار (با بازیگری وحی ماریا باکالوا) را به مایک پنس معاون رئیس جمهور در طول انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 – و بیماری همه گیر COVID-19. آماده شوید تا از بی عدالتی سیاسی مضاعف قبل از تسلیم شدن در برابر خنده های رسواکننده ، کوچک شوید.

روستاها و قله ها

آمازون

اگر شما به ژانر چیزهای تاریکی که در مدارس شبانه روزی اتفاق می افتد علاقه مند هستید ، ممکن است هدف و ثبت نام Selah and the Spades باشد. یک ارشد جناحی به نام Spades را رهبری می کند که به دانشجویان دیگر مواد مخدر می فروشد. اما سلا در شرف فارغ التحصیلی است ، بنابراین باید کاندیدای مناسب را برای ادامه میراث خود پیدا کند. عکسبرداری زیبا و هدایت شده توسط لنزهای منحصر به فرد کارگردان Tayarishae Po ، طعم چیزهای بزرگتری است که در آینده رقم می خورد.

آمازون

این بیمار بزرگ دنیا را به كومایل نانجیانی معرفی كرد ، او كه بر اساس عاشقانه واقعی خود با شریک زندگی اش امیلی د. پس از اینکه زوجین در چندین قرار ملاقات امیدوار کننده رفتند ، امیلی به طرز غیرقابل توضیحی بیمار شد و مجبور شد در کما ناشی شود. در حالی که کمیل با والدین نگرانش در بیمارستان ملاقات می کرد ، خانواده پاکستانی خودش به ترتیب دیدارها با زنان دیگر ادامه می دادند. نه تنها بزرگ برای تولیدات کمدی فرهنگی ، بیمار بزرگ یک داستان خاکی و صادقانه در مورد یک زن و شوهر نژادی است.

استودیوی آمازون

یک تریلر روانشناختی با بازی جوکر خواکین ققنوس؟ بله ، افراد بیشتری باید ببینند که شما واقعاً هرگز اینجا نبوده اید. دیدگاه استادانه لین رمزی از ماجرای قاتلی که برای نجات دختر یک سیاستمدار از شبکه قاچاق انسان استخدام شده است ، بسیار افراطی ، بی رحمانه و مهربان است و 90 دقیقه خسته کننده را طی می کند. با این که ققنوس بازیگر درخشان و جذاب خود را ساخته است ، شما در اینجا واقعاً هرگز نبوده اید بیش از یک هیجان متوسط ​​شماست.

آمازون

کمدی خوبی است ، بله ، اما بریتنی با زدن ضربه نزدیک به خانه ، با تمرکز بر چیزهایی که همه ما با آن وسواس داریم ، از ماراتن جلوگیری می کند: غذا ، تصویر بدن و ورزش. بریتنی که توسط جیلیان بل که به طور متصل به هم متصل است بازی می کند ، توصیه های جدی از دکتر خود برای کاهش وزن و کاهش سبک زندگی معمولی دریافت می کند. او شروع به دویدن می کند ، و تمام قدم های سخت را به سمت یک خط پایان زندگی تغییر می دهد. آن را از روی کاناپه تماشا کنید ، سپس از بیرون رفتن برای یک آهسته دویدن الهام بگیرید.

استودیوی آمازون

تصویر وحشت لوکا گوادانینو ، که در پنجره تاریک یک خانه هنری شکل گرفته ، برای همه مناسب نخواهد بود ، اما برای کسانی که به سوراخ خرگوش مدرسه معتبر رقص او در برلین می روند ، یک درمان پیچیده در انتظار شما است. تیلدا سوئینتون معلم برجسته باشکوهی است که از نابغه جوان داکوتا جانسون راهنمایی می کند. هشدار داده شود: رقاصان انعطاف پذیر تحریفات جدیدی را به وحشت بدنی اضافه می کنند. این یک فیلم طولانی است که بیش از دو ساعت و نیم طول می کشد ، اما اگر شما علاقه مند به جلوه های بصری مزاحم و یک حس جادوگری هستید ، چند صحنه افتادن فک وجود دارد که می خواهید برای آنها بمانید.

استودیوی آمازون

بر اساس زندگی پرسی فاوست ماجراجوی بریتانیایی ، The Lost City of Z شما را در جستجوی یک شهر گمشده باستانی به جنگل بارانی آمازون می برد. اگر این صحنه ماجراجویی به اندازه کافی وسوسه انگیز نباشد ، ستاره های فیلم چارلی هانام ، رابرت پتینسون و تام هالند … با سبیل. یک فیلم زیبا و تماشایی همراه با توجه زیاد ، “شهر گمشده Z” ممکن است کندتر از آنچه فکر می کنید حرکت کند ، اما فقط لایه های روانشناختی جذاب آن را تقویت می کند.

استودیوی آمازون

برای اولین فیلم معتبر و معتبر آمازون آماده شوید تا شما را در صندوق محصور کند. مردی شکسته که متحمل خسارات وحشتناکی شده است ، سرپرست برادرزاده نوجوان خود می شود. داستان لی چندلر پس از یک ضربه احساسی و همچنین بازی های عالی افرادی مانند میشل ویلیامز ، ضربه ای به شما وارد خواهد کرد. یکی دیگر از دستاوردهای کنت لونرگان ، منچستر کنار دریا ، یک داستان سرایی کامل و فراموش نشدنی است.

استودیوی آمازون

حتی اگر چیزهای خوبی درباره The Handmaiden شنیده باشید ، هیچ چیز نمی تواند شما را برای پیچ و خم های دیوانه کننده ای که این فیلم نفیس کره جنوبی در حال ساخت است ، آماده کند. به عنوان … طبقه بندی شده وابسته به عشق شهوانی The Handmaiden که یک هیجان روانشناختی است ، شامل صحنه های واضحی است که احتمالاً باید از تماشای آنها با والدین در اطراف خود اجتناب کنید. همه چیز با خواستگاری کلاهبردار از یک وراث ژاپنی آغاز می شود که قصد دارد پس از ازدواج وی را به پناهندگی برساند. اما شریک جیب بری او که نقش یک خدمتکار را دارد ، از این نقشه منحرف می شود. اگر به لطف Parasite فیلم های کره جنوبی ساخته اید ، این یک چیز ضروری است که باید ببینید.

استودیوی آمازون

در علامت تجاری جیم جارموش ، این هندی محدود با جزئیات دقیق تر از زندگی منظم با شوخ طبعی واضح است. پاترسون با پوشش یک هفته ، یک راننده اتوبوس و یک شاعر به نام پترسون را دنبال می کند ، که به صحبت های مسافران گوش می دهد ، سگ خود را برای پیاده روی می برد و برای نوشیدن آب در بار محلی خود می ایستد. خود آدام درایور همه این کارها را بی وقفه انجام می دهد. پاترسون که با شخصیت های متفرق ساکن نیوجرسی زندگی می کند ، نگاهی خردمندانه به زندگی ارائه می دهد ، و در موانع شخصی و مسیرهای جدیدی که در اطراف آنها بافته می شود ، فرو می رود.

استودیوی آمازون

لایت شب با نویسندگی و بازی مندی کالینگ ، مجری خبر مشهوری را دنبال می کند که رتبه بندی او رو به کاهش است. او زنی را استخدام می کند ، یک نویسنده هندی-آمریکایی ، اتاق نویسنده اش را از دست مردان سفیدپوست متزلزل کند. هنگام بحث و گفتگو برای اما تامپسون برای تبدیل شدن به یک مجری گفتگوی واقعی ، هرگز موعظه نکنید ، Late Night یک کمدی پر جنب و جوش است که حاوی نکاتی از The Devil Wears Prada است. این به تنهایی باید دلیل محکمی برای تماشای آن باشد.

استودیوی آمازون

به دنبال عاشقانی که ریشه ها و خلقیات مختلف دارند ، درام تاریخی پاول پاولیکوفسکی در لهستان ویران شده پس از جنگ جهانی دوم جریان دارد. زولا یک خواننده جوان جاه طلب است که یک هویت روستایی را جعل می کند ، در حالی که ویکتور یک نوازنده جاز است که برای یک گروه موسیقی محلی که توسط دولت حمایت می شود ، تست می دهد. سیاست با ظرافت اداره می شود و تصاویر سیاه و سفید دقیق و زیبا هستند. برای یک معالجه 88 دقیقه ای با یک داستان عاشقانه زیبا ، پرشور و تقریباً غیرممکن ، به دنبال چیزی جز جنگ سرد نباشید.

استودیوی آمازون

The Vast of Night یک فیلم مستقل و فانتزی مستقل از کارگردان تازه کار اندرو پترسون است که با یک داستان از راه های هوشمندانه بازی می کند. عکسهای طولانی و خیره کننده ما را به دنبال دو کارمند جوان رادیو می برد که مشغول مطالعه فرکانس صوتی هستند که فکر می کنند در بیگانگان قابل ردیابی است. موقعیت متمایز از دهه 1950 در نیومکزیکو و شخصیت هایی که مونولوگ هایی را با لحن صاف آنهایی که در رادیو قرار دارند تحویل می دهند ، یک فضای وهم انگیز را با دستمزد رضایت بخش ایجاد می کنند.

استودیوی آمازون

شی لابوف فیلمنامه این فیلم زندگینامه را درباره یک بازیگر کودک و رابطه او با پدرش نوشت. ما اوتیس را دنبال می کنیم که پس از چند روز در صحنه تئاتر ، با همراهی پدرش ، یک دلقک ردئو سابق ، آسیب دیده است. LaBeouf در واقع شخصیتی را الهام گرفته از پدرش بازی می کند که لایه های روانشناختی بیشتری به هانی پسر می دهد. این از دیدگاه ویژه یک درمان سینمایی جذاب است.

استودیوی آمازون

“من سیاهپوست تو نیستم” مستندی است که توسط ساموئل ال جکسون روایت می شود و از مجموعه یادداشت ها و نامه های نویسنده و فعال آمریکایی جیمز بالدوین در اواسط دهه 1970 الهام گرفته شده است. موضوع این خاطرات؟ دوستان نزدیک وی ، رهبران انقلابی حقوق مدنی ، مالکوم ایکس ، مارتین لوتر کینگ جونیور و مدگار اورس. با بررسی تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده ، “من سیاهپوست تو نیستم” ، از طریق مشاهدات بالدوین ، مبارزه دردناک برای حقوق شهروندی را ردیابی می کند.

استودیوی آمازون

One Child Nation دید واضحی از سیاست یک فرزند چین را که از 1979 تا 2015 به طول انجامید ، به شما ارائه می دهد. مدیران این شرکت ، نانفو وانگ و جیالینگ ژانگ ، در این دوره به دنیا آمدند و نتایج عواملی را که برای مردم چین به یک جنبه عادی زندگی تبدیل شده است ، کشف می کنند. . با نگاهی به جنبه ناخوشایند “جنگ جمعیت” از طریق تجربیات افراد مختلف ، One Child Nation تصویری بارز از این دوره در تاریخ چین است.

استودیوی آمازون

برادران کوهن در این تریلر کمدی سیاه به کارگردانی دو زن جوان درخشان با وس اندرسون ملاقات می کنند. در یک شهر ماهیگیری پوشیده از برف در ماین ، Blow the Man Down خواهرانی را بازی می کند که مورگان ملوان و سوفی لوو آنها را بازی می کنند و پس از حمله او به یکی از آنها سعی می کنند بدن یک مرد را پنهان کنند و او تلافی کرد. در حالی که در حماقت جنایی خود هستند ، آنها متوجه می شوند که در حال کشف اسرار تاریک مادران شهر هستند ، و این را به یک رمز و راز نوآر تبدیل می کنند. به همان زیبایی که به نظر می رسد

بیشتر بخوانید: چه چیزی را برای شب سال نو در دیزنی پلاس تماشا کنید

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر