[ad_1]

فقط 30 نفر از آنها به ایالات متحده می آیند.

آئودی

آئودی روز چهارشنبه از نسخه فوق العاده R8 Panther Edition رونمایی کرد که فروش رسمی آن را آغاز کرد نسخه جدید با پیشرانه عقب ابرخودروی این شرکت در ایالات متحده است. بله اسمش عجیب است اما ماشین خودش عالی است.

پلنگ به رنگ بیرونی اشاره دارد – به طور دقیق جلوه بلوری پلنگ سیاه. علاوه بر این سایه تیره ، نسخه Panther Edition دارای محفظه های آینه کربنی ، چرخ های 20 اینچی مشکی مات با لهجه های قرمز ، طرح داخلی سیاه و قرمز ، صندلی های پوسته مسابقه ، روکش مبلمان Alcantara و حصیرهای کف دوزی شده است. از دیگر تجهیزات استاندارد می توان به صدا خفه کن اسپرت R8 ، سیستم صوتی Bang & Olufsen ، آستانه درهای روشن و موارد دیگر اشاره کرد.

در ایالات متحده که فقط به 30 کوپه محدود می شود ، هر نسخه از پلنگ از پیکربندی جدید R8 با پیشرانه عقب استفاده می کند. موتور V10 اتمسفری این ابرخودروی 532 اسب بخار قدرت و 398 پوند گشتاور تولید می کند که به گفته آئودی برای سرعت دو سرعت 0 تا 60 مایل در ساعت در 3.6 ثانیه مناسب است. تعدادی از ترفندهای کوچک مکانیکی به RWD R8 کمک می کند تا ظرافت را در جاده و در صورت وجود حفظ کند R8 RWS قدیمی، یک لذت وحشتناک خواهد بود

به دنبال نسخه 2021 R8 Panther Edition باشید که فروشندگان آئودی این ماه به فروش می رسد با 186،495 دلار ، از جمله 1495 دلار برای مقصد و مالیات اجباری گاز 1700 دلار (رحم). Panthers اولین چرخ دنده عقب 2021 R21 است که امسال وارد ایالات متحده می شود ، اما نگران نباشید ، مدل های سری استاندارد در آینده ای نه چندان دور دنبال می شوند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر