[ad_1]

21my-crosstrek-hybrid-hero

یک دماغه جدید و یک سیستم تعلیق جدید برای سال 2021 دارد.

سوبارو

سوبارو Crosstrek هیبرید برای سال مدل 2021 بازگشت و خبر خوب این است که تنها 200 دلار بیشتر از نسخه قبلی است.

خبر بد این است که اگرچه سوبارو به روزرسانی نمای جلو و همچنین سیستم های تعلیق و فرمان را برای پاسخگویی بیشتر مناسب دانسته است ، اما به نظر نمی رسد کاری برای جلب توجه انجام شده باشد. بزرگترین کنترل ما با هیبرید Crosstrek: کمبود فضای بار به دلیل سیستم ترکیبی.

محدوده سفر دریایی Crosstrek Hybrid در سال 2021 هنوز 480 مایل برآورد می شود که مناسب است. با این حال ، به عنوان یک هیبرید پلاگین ، Crosstrek می تواند 17 مایل در حالت EV طی کند ، که بد نیست و برای جذب بیشتر مردم به فروشگاه های مواد غذایی و بازگشت آنها باید مقدار زیادی باشد.

داخلی 21my-Crossstrack-hybrid

سوبارو در فضای داخلی هیبرید Crosstrek در سال 2021 وحشی نبود.

سوبارو

همچنین ارقام معتبری ، اگر نه هیجان انگیز ، برای قدرت و گشتاور ارائه دهد: به ترتیب 148 اسب بخار ، و فقط خدا می داند (مورد دوم زیرا سوبارو از انتشار شماره ها امتناع می کند). از سوبارو در مورد گشتاور س askedال کردیم اما زمان ارسال آن را نشنیدیم.

اگر می خواهید یکی از آنها را در گاراژ خود پارک کنید ، باید بیش از 36395 دلار از دلار خود را پرداخت کنید (از جمله هزینه های مقصد و تحویل ، هزینه حمل و نقل) ، اما مدل پایه با چیزهای خوب مانند سقف ماه ، ناوبری یا فرمان گرم شونده همراه نیست. شما باید تنها بسته گزینه 2500 دلاری آنها را اضافه کنید.

بنابراین اگرچه احتمال دارد به اندازه آخرین آدم سوار برفی ما بزرگ باشد ، اما هنوز هم موثر است و از آنجا که یک سوبارو است ، در شرایط نامساعد جوی احتمالاً حماسی باقی خواهد ماند. اگر از طرفداران این برند هستید ، در مقایسه با Crosstrek استاندارد قابل تأمل است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2019 سوبارو Crosstrek پلاگین ترکیبی بسیاری را برای …


3:32

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر