[ad_1]

تیزر 2021 نیسان کیکس

یک شوخی در مورد گرفتن ضربات جدید در جایی وجود دارد.

نیسان

نیسان در چند سال گذشته با دشواری هایی روبرو بوده است ، اما با اجرای برنامه ای برای چرخش ، این خودروساز آماده است تا نمایش بیشتر اتومبیل هایی را که امیدوار است بتواند کشتی را تعمیر کند ، آغاز کند. ما جدید را دیدیم کلاهبردار، محجبه نازک نمونه اولیه نیسان Z.اما اکنون وقت آن است که لگد زدن. روز سه شنبه ، نیسان فاش کرد که در 8 دسامبر شاهد ضربات جدید خواهیم بود.

کراس اوور ساب کامپکت جایگزین Juke عجیب در اینجا در ایالات متحده شده است و اگرچه از نظر تربیتی بسیار نرم تر است ، اما مطمئناً ماشین بدی نیست. اگر هیچ چیز دیگری نباشد ، او واقعاً می تواند از سمت طراحی از یک ضربه به دست استفاده کند و فیلم فوری تبلیغاتی منتشر شده در پیش نمایش توییتر همان چیزی است که در آینده می آید. به نظر می رسد ضربات کوچک چهره آشنا نیسان را با چراغ های جلو و جلو پنجره بزرگتر به کار خواهد گرفت.

آنچه باید منتظر ماند این است که چقدر به نظر می رسد ضربات جدید در ماه مه گذشته در آسیا فاش شد. در آن زمان ، نیسان از اظهارنظر در مورد چشم انداز طراحی برای ایالات متحده امتناع ورزید ، اما اکنون این مدل در بازار آسیا بسیار بهتر از خودرویی است که امروز توسط فروشندگان نیسان آمریکایی به فروش می رسد. مدل آسیایی همچنین سیستم الکترونیکی نیسان را که ترکیبی از یک موتور بنزینی ، ژنراتور برق ، باتری اینورتر لیتیوم یون و موتور الکتریکی است ، به کار گرفت. این سیستم برای ایالات متحده شگفت انگیز است ، بنابراین انتظار نداشته باشید.

وقتی سه شنبه آینده تعظیم می کنید ، همه چیزهایی که می خواهید در مورد 2021 Kicks بدانید را خواهیم داشت.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nissan Kicks 2018: کراس اوور جدید عجیب دارای نرمی …


4:49

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر