[ad_1]

خوب ، من می توانم آن را حفاری.

انجمن Civic XI

تقریباً زمان خداحافظی از نسل 10 هوندا سیویک و استقبال از مدل نسل یازدهم فرا رسیده است ، اما قبل از اینکه خودروساز در اوایل سال آینده خودرو را به نمایش بگذارد ، به لطف تعداد انگشت عکس جاسوسی ، اولین نگاه به هاچ بک را داریم.

یک کاربر انجمن Civic XI روی این عکسها کلیک کرد 2022 هاچبک Civic آزمایش در ژاپن ، جایی که از قضا هوندا دیگر Civic را نمی فروشد. این سه عکس همه چیز را نمی دهد ، اما کاملاً مطابق با نقاشی های اولیه ثبت اختراع است که امسال مشاهده کردیم. من در مورد نقشه های ثبت اختراع رزرو کردم ، اما پس از دیدن نمونه اولیه یک سدان غیرنظامی ماه گذشته ، من در مورد حرکت علامت به جلو بسیار امیدوار هستم. طراحی تمیز ، که فاکتورهای بار موجود در سراسر ماشین را تعیین می کند ، در واقع طراوت بخش است.

به نظر می رسد همین روحیه در مدل بعدی هاچ بک نیز صدق می کند. کلیپ جلو باید تقریباً مشابه سدان باشد ، اما در قسمت عقب مجموعه ای از چراغ های عقب افقی بیشتر وجود دارد که می تواند یک نوار سبک طولانی از طریق سانروف داشته باشد. ما عنصر را در عکس های جاسوسی نمی بینیم ، اما نقاشی های ثبت شده این ویژگی را دارند. چیزی که من بیشتر از این عکس ها دوست دارم ، نقش کلی هاچ بک است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2019 هوندا سیویک سدان: جمع و جورترین سدان می شود …


4:44

این ماشین کمی کوتاهتر از سدان به نظر می رسد و واقعاً بیشتر شبیه یک فست بک است تا شکل ناجور نشان داده شده در نقاشی های ثبت اختراع. میبینی؟ درست نیست که در مورد امور زودهنگام حکم کنیم. قطعاً همه ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقی برای هاچ بک می افتد که هوندا آماده است آن را با شرایط خودش نشان دهد. احتمالاً سال آینده برای اولین بار سدان را خواهیم دید و پس از مدت کوتاهی هچ نیز به دنبال آن خواهد آمد. پس انتظار جدید را داشته باشید سی سی ظاهر شدن. در مورد کوپه ، این ضرر است پس از اتمام تولید هوندا در تولید مدل نسل فعلی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر