[ad_1]

این از لحاظ فنی نمونه اولیه است ، اما تولید MDX باید مشابه باشد.

آکورا

آکورا اشاره کرد 2022 MDX به صورت نمونه اولیه در ماه اکتبر ، اما اکنون زمان شروع واقعی است. تقویم های خود را برای سه شنبه ، 8 دسامبر ، از ساعت 11:30 صبح PT علامت گذاری کنید. فقط در آن صورت SUV پرچمدار جدید Acura رسماً از جهان استقبال خواهد کرد.

علاوه بر تأیید تاریخ انتشار ، Acura روز سه شنبه تصویر تیزری از 2022 MDX منتشر کرد ، اگرچه در واقع هیچ چیز جدیدی را نشان نمی دهد. تعجب آور نیست که MDX تولیدی تقریباً شبیه نمونه اولیه آن است و دارای یک کاپوت مجسمه سازی شده و چراغ های LED است.

2022 تیزر Acura MDX

تیز به نظر می رسد

آکورا

2022 MDX بلندتر ، کوتاه تر و عریض تر از مدل قبلی خود خواهد بود ، با ظاهری زیبا و پیچیده تر. در داخل ، MDX صندلی هفت مسافر را ارائه می دهد و به طور کلی کابین از نظر کیفیت مواد و طراحی یک قدم بزرگ نسبت به SUV فعلی است. فناوری جدید کابین شامل یک خوشه ابزار دیجیتالی و همچنین یک صفحه مرکزی 12.3 اینچی است که با جدیدترین سیستم سرگرمی و سرگرمی Acura کار می کند ، کنترل شده توسط رابط کاربری True Touchpad.

هنگامی که MDX جدید به بازار عرضه می شود ، با یک V6 3.5 لیتری با قدرت تولید حدود 290 اسب بخار در دسترس خواهد بود. یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک استاندارد خواهد بود ، در حالی که Acura Super-Handling با تمام چرخ ها اختیاری است. هنگامی که MDX پایه روی صحنه آمد ، نوع گرمتر نوع S نیز به دنبال خواهد آمد ، مجهز به 3.0 لیتری توربو V6 به عنوان TLX نوع S. این SUV باید در حدود 355 اسب بخار پمپ کند. و به صورت استاندارد با فناوری SH-AWD در دسترس خواهد بود.

بعد از اولین بار در هفته آینده ، به دنبال 2022 MDX باشید ، که در اوایل سال 2021 به فروشندگان Acura وارد می شود. ما هنوز اطلاعات رسمی قیمت گذاری نداریم ، اما قیمت اولیه پیشنهادی خرده فروشی حدود 50،000 دلار درست به نظر می رسد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نمونه اولیه Acura MDX یک SUV ممتاز آینده را ارائه می دهد


2:51

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir