[ad_1]

ما دوباره شروع می کنیم. افزایش اخیر موارد ویروس کرونا باعث تلاش مجدد در قرنطینه شده است که به نوبه خود منجر به دور جدیدی از کمبود دستمال توالت شده است. مردم، چرا؟

اولین باری که این اتفاق افتاد ، من یک پیشنهاد عرضه کردم و هرگز به عقب نگاه نکردم. بله ، در ابتدا اسپری آب در پایان کار خود کاملاً عجیب است. اما هنگامی که به آن عادت کردید ، TP باستانی مثبت به نظر می رسد.

و خبر خوب این است: در حال حاضر ، قیمت های ارزان قیمت بسیار زیاد است. این ممکن است تغییر کند ، بنابراین اگر در فکر افزودن یکی بودید ، زمان آن فرا رسیده است. در اینجا سه ​​مدل مختلف در سه نقطه قیمت متفاوت وجود دارد. اگر اندازه ای را جایگزین صندلی می کنید مطمئن شوید که اندازه مناسبی را انتخاب کرده اید – گرد یا کشیده.

قیمت پیشنهادی لوکس

تقریباً به اندازه بته ها اساسی است ، با یک نازل اسپری و یک شماره گیر که فشار آب را کنترل می کند. این مورد خاص که باید در هر توالت فرنگی (در زیر صندلی موجود نصب شود) دارای امتیاز متوسط ​​4.6 ستاره از بیش از 6700 خریدار است ، بنابراین واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

با این حال ، آمازون ده ها مدل بسیار مشابه را ارائه می دهد ، بسیاری از آنها گزینه شستشوی جلو را برای زنان اضافه می کنند. به عنوان مثال این Dalmo Bide این ویژگی را ارائه می دهد و 32 دلار خرده فروشی می کند – اگرچه در حال حاضر یک کوپن تخفیف 6 دلاری وجود دارد که می توانید قبل از افزودن آن به سبد خرید ، روی آن کلیک کنید بنابراین این به معنای واقعی کلمه تنها 1 دلار بیشتر از مدل Luxe است.

رنگ

صندلی کهلر که اغلب به قیمت حدود 235 دلار فروخته می شود ، یک سرقت با این قیمت است. این برق است ، بنابراین به یک خروجی نزدیک نیاز دارید که بتوانید آن را به برق متصل کنید. اما این در صورت درخواست شما را به آب گرم متصل می کند (بدون نیاز به اتصال آب گرم) ، به علاوه یک صندلی گرم شده و یک خشک کن هوای گرم.

با این وجود ، صفحه کنترل به صورت پهلو نصب شده است ، بنابراین پیمایش در آن کمی چالش برانگیز است. اگر واقعاً ریموت را ترجیح می دهید ، گزینه زیر را علامت بزنید.

امیگو

Omigo که به سمت رولز رویس عرضه می شود تقریباً همه ویژگی هایی را که می توانید تصور کنید ارائه می دهد (و بعضی از مواردی که احتمالاً نمی توانید). علاوه بر این که همه چیز گرم می شود ، به یک ریموت بی سیم (و یک ایستگاه اتصال مغناطیسی برای آویزان کردن بر روی دیوار شما) ، یک چراغ شبانه ، تنظیمات کاربر دوگانه (فکر کنید: خود و او) و حتی یک سنسور تماس با پوست است که همه چیز را خاموش می کند ، اگر در وسط شستشو (یا در وسط خشک) ایستاده اید.

در حال حاضر ، این مدل به عنوان بخشی از فروش در سراسر سایت – کد تبلیغاتی ، 25٪ تخفیف دارد BIGDEALx025 باید به صورت خودکار هنگام پرداخت اعمال شود ، در غیر این صورت می توانید یک آدرس ایمیل برای دریافت کد شخصی با 25٪ تخفیف ارائه دهید. قیمت زیر نشان دهنده این تخفیف است.

همانطور که اشاره شد ، اینها تنها سه گزینه از ده ده مورد هستند. توصیه من: با فوق العاده ارزان شروع کنید و ببینید آیا آن را دوست دارید. (به یاد داشته باشید ، چند هفته به خود فرصت دهید تا خود را تنظیم کند.) سپس اگر موارد اضافی می خواهید ، به روزرسانی کنید.

تفکرات شما؟


در حال پخش:
این را نگاه کن:

دستگاه هوشمند bidet در جاهایی که خورشید نمی تابد تمیز می کند


2:05


Cheapskate CNET در حال جستجو در وب برای معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET پیدا کنید و برای آخرین کوپن تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، به صفحه CNET ما برای یافتن کوپن بگردید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر