[ad_1]

fl-brava-fur0

تایلر لیسنبی / CNET

اجاق های هوشمند ، اجاق های متصل – هرچه بخواهید آنها را صدا کنید – در بین دوازده مدل دارای Wi-Fi و برنامه های همراه تلفن های همراه در حال محبوب شدن هستند. قفل کمی متفاوت است. به جای استفاده از عناصر گرمایشی سنتی ، با نور می پزد – ترکیبی از امواج نور مرئی و نامرئی – و این نیاز به پیش گرم شدن را از بین می برد. مدل پایه که Starter Set نام دارد ، بطور منظم با قیمت 1095 دلار به فروش می رسد ، اما هم اکنون می توانید آن را تهیه کنید کیت استارت براوا با قیمت 995 دلار.

این تنها معامله ای نیست که در حال حاضر اتفاق می افتد. اگر با کلیک روی پیوند از Brava بازدید کنید ، می توانید 200 دلار در Bake & Breakfast (1095 دلار) پس انداز کنید و 300 دلار از Chef’s Choice (1195 دلار) دریافت کنید. در هر صورت ، شما یک کوره Brava ، یک سنسور دما و یک عضویت دو ساله Brava Plus دریافت می کنید ، که شامل دستور العمل های به روز شده به طور منظم است که به طور مستقیم به اجاق گاز (و برنامه تلفن همراه) پخش می شود. تفاوت بسته ها در سینی های مختلف لوازم جانبی و قابلمه ها است.

حتی در پایین ترین کلاس ، کیت استارت براوا 995 دلار هزینه دارد ، که هزینه زیادی برای اجاق گاز آشپزخانه است ، بنابراین مدتی را برای قدم زدن در آن صرف کردم. مهم است که Brava را احساس کنید زیرا مانند یک اجاق توستر معمولی کار نمی کند ، جایی که شما فقط مقداری غذا را روی سینی می اندازید و آن را روشن می کنید.

در عوض ، با استفاده از صفحه نمایش لمسی Brava یا با استفاده از برنامه تلفن همراه ، دستورالعمل ها را مرور کنید. این رابط به خصوص جالب است. اگر دستورالعملی پیدا کردید که می خواهید هنگام خوابیدن روی کاناپه درست کنید ، می توانید آن را با یک لمس به اجاق بفرستید تا در هنگام شام برای شما آماده باشد.

این برنامه دارای دستورالعمل هایی با یک عنصر مانند مرغ ، ماهی یا پیتزا و همچنین غذاهای مفیدی است که شامل پروتئین و سبزیجات است – در مجموع حدود 650 و غذاهای جدید هر ماه اضافه می شوند. وقتی آماده پخت هستید ، عناصر تابه را طبق دستورالعمل مرتب کنید و سپس آن را درون اجاق گاز قرار دهید و بگذارید Brava آن را از آنجا بردارد.

هر سینی به طور واضح مناطق پخت و پز را مشخص کرده است: به عنوان مثال می توانید ماهی ها را در یک منطقه و سبزیجات را در منطقه دیگر ترتیب دهید ، زیرا به دلیل پختن پشم سبک با تکنولوژی بالا ، Brava می تواند هر منطقه را به طور جداگانه به طور جداگانه بپزد. بعضی از دستورها از شما می خواهند پروب دمای موجود را در پروتئین خود قرار دهید ، در حالی که برخی دیگر فقط بر اساس زمان طبخ می کنند. با این وجود ، به لطف دوربین های موجود در اجاق گاز ، می توانید پیشرفت را بدون باز شدن در بررسی کنید.

اعتراف می کنم: من عاشق آشپزی هستم و عاشق اسباب بازی های آشپزخانه هستم. اجاق گاز sous vide من دارایی ارزشمندی است و من در چندین سرویس مختلف تحویل غذا مشترک می شوم تا بتوانم به راحتی هر شب هفته غذاهای کاملاً پیچیده درست کنم. با در نظر گرفتن این نکته ، می گویم که من واقعاً از استفاده از Brava لذت بردم. طیف گسترده ای از دستور العمل ها در بانک اطلاعاتی Brava وجود دارد ، از جمله بیابان های واقعاً خوشمزه. من نه تنها شام های سنتی مثل مرغ و سیب زمینی شیرین درست کردم ، بلکه پیشنهادات خودم را برای مرغ خانگی ، پیتزای خانگی (یک دستورالعمل آسان برای مبتدیان براوا مبتدی) و چند نوع چرخش سیب ایجاد کردم ، فقط به نام چند چیز که در فر همه چیز عالی بود و سینی ها و قابلمه های موجود به راحتی در ماشین ظرفشویی تمیز می شوند.

برخی از اظهارات وجود دارد که قابل توجه است. Brava فضای پیشخوان زیادی را اشغال می کند – یک محدودیت جدی در آشپزخانه فعلی من – و در عین حال فضای داخلی واقعی کاملاً محدود است ، بنابراین در این چیز وعده های غذایی بزرگ نخواهید گرفت. و در حالی که می توانید عصا را برداشته و با دست پخش کنید ، هنگام انتخاب دستورالعمل ، دنبال کردن دستورالعمل ها و انجام کاری از پایگاه داده Brava ، بهترین تجربه Brava اتفاق می افتد. تو می توانی بیشتر بخوانید در مورد Brava در بررسی CNET.

اوایل سال جاری برای اولین بار منتشر شد. با مجموعه جدیدی از معاملات به روز شده است.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر