8 بهترین فیلم برای تماشای Hulu

[ad_1]

df-09696-r

شادترین فصل

هولو

وقتی صحبت از فیلم می شود ، Hulu مجموعه عظیمی از برنامه های اصلی ندارد ، اما محرمانه بودن آن ارزش بررسی دارد. از یکی از بهترین فیلم های جدید کریسمس با بازی (باور کنید یا نه) کریستن استوارت ، تا یک ایندی با پیش فرض منحصر به فرد و چند جواهر وحشت ، در اینجا آنچه هولو ارائه می دهد.

ادامه مطلب: بهترین 52 نمایش تلویزیونی برای تماشای از Netflix

شادترین فصل

هولو

اگر فیلم های کریسمس خود را با کمی مواد دوست دارید ، بهترین فصل جواهرات یکی از بهترین جواهرات جدیدی است که می توانید برای تماشای تعطیلات روی قفسه خود بلغزانید. کریستن استوارت و مکنزی دیویس نقش زوج عاشق ، ابی و هارپر را بازی می کنند که هیچ رابطه ای با یکدیگر ندارند: هارپر هنوز با خانواده محافظه کار خود بیرون نرفته است. با ارائه تمام گرمای کارت Hallmark بدون هیچ گونه قشری و با پشتیبانی بازیگران برجسته ستاره ای ، از جمله Aubrey Plaza ، Alison Bree و Dan Levy ، Happiest Season یک فیلم کریسمس هوشمندانه و مدرن است و ضربه ای احساسی دارد.

پالم اسپرینگز

هولو

پالم اسپرینگز در گروه یک فیلم مستقل جذاب قرار می گیرد: پیش فرض علمی-تخیلی جدید آن به عنوان پورتالی برای کشف ایده های عمیق تر عمل می کند. کریستین میلوتی و اندی سامبرگ در نقش سارا و نیلز ، دو غریبه ای که در یک عروسی با هم ملاقات می کنند و انواع و اقسام چیزها را از جمله لغزش در چرخه زمانی Groundhog Day بازی می کنند. به نظر می رسد تنها شانس فرار آنها پیشرفت های شخصی باشد. با فرود طولانی ، پالم اسپرینگز باید در لیست مقصد شما برای تماشا باشد.

اجرا کن

هولو

سارا پالسون سال خوبی را سپری کرد ، با بازی در فیلم های “خانم آمریکا” ، “راتچ و حالا” ، هیجان انگیز آنیش چاگانتی (به اولین کارگردانی عالی “جستجو” مراجعه کنید). در اجرا ، پالسون نقش دایان شرمن را بازی می کند ، مادری که از دخترش کلوئه ، کاربر صندلی چرخدار (کیرا آلن) مراقبت می کند. اما رابطه مادر و دختر آنها بیش از آنچه به نظر می رسد نگران کننده است. مجذوب تنش ، رمز و راز و وحشت شوید زیرا دایان والدین بالگرد را به سطح بالاتری می رساند.

موی بد

هولو

همانطور که Fleabag بزرگ یک بار گفت: “مو همه چیز است.” موهای بد فقط می توانند آن را به سطح بعدی برسانند. هجوهای ترسناک دهه 1980 زن جوانی را دنبال می کند که با اکراه قبول می کند که ببافد ، اما تغییر در تصویر او برای خوشایند صنعت موسیقی شیفته تصویر پیامدهای خود را به همراه دارد. کاملاً خنده دار و در عین حال نگران کننده ، موهای بد یک افسانه سرگرم کننده را نشان می دهد که بازتاب زندگی مدرن است.

دوران عالی نوجوانی

هولو

Big Time Adolescence فیلمی درباره بزرگ شدن است که با تأکید بر نابسامانی بزرگ شدن روایت می شود. پیت دیویدسون در نقش یک مرد تنبل ظاهر می شود که با Moe 16 ساله دوست است. تأثیر او مو را در حال امتحان چیزهای جدید ، از مشروبات الکلی گرفته تا دختران مهمانی قابل توجه می بیند. همانطور که انتظار دارید درسهایی آموخته شده است. یک گروه هوشمند ، از جمله جان کرایر ، مایه کیک است و این گوهر قلب را متحد می کند.

هیولاهای کوچک

هولو

زامبی ها ، مهاجران استرالیایی و یک اتوبوس مدرسه ای از کودکان خوشحال ترکیبی هستند که انتظار دارید پایان بدی داشته باشد. هیولاهای کوچک معلم مهد کودک خانم کارولین (Lupita Nyong’o) را برای وظیفه بزرگ خود دنبال می کنند: اتهامات خود را ایمن نگه دارید و گوشت (و اکیدنا) که هیولاها را می خورد فراموش نکنید. اگر آن را بیرون بیاورد ، معلم سال خواهد بود. با سرقت صحنه جاش گاد ، Little Monsters به ​​طرز مضحکی سرگرم کننده است و از یک مغز جدید برای اداره این ژانر استفاده می کند.

من گرتا هستم

هولو

زمان انتشار مستندی در توصیف داستان جالب توجه نوجوان ، گرتا تونبرگ ، فعال تغییرات آب و هوایی ، فقط زمان کافی بود. من نگاه صمیمانه گرتا به اعتصاب مدرسه تونبرگ در مورد اقدامات آب و هوایی در خارج از پارلمان سوئد هستم. ما همچنین برخی از زندگی او را به عنوان یک دانش آموز خجالتی با آسپرگر می بینیم. پس از تأثیر تاریک این قدم ها توسط تونبرگ بر سایر نقاط جهان ، تصاویر نادر در دست امن کارگردان سوئدی ، ناتان گروسمن است.

شکاف خواندن

هولو

در نگاه اول ، این مستند غیر معمول بینگ لیو نامه ای عاشقانه به اسکیت بورد است. اما کمی عمیق تر کنید و به عمق عظیم Minding the Gap پی خواهید برد. او که یک داستان غنی و قابل تأمل برای جوانانی است که در قرن بیست و یکم در آمریکا رشد می کنند ، آسیب های داخلی ، نژادپرستی سیستمی و کلاسیسیسم را کشف می کند. طنین انداز آن سوی پارک اسکیت است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet