[ad_1]

df-09696-r

شادترین فصل

هولو

وقتی صحبت از فیلم می شود ، Hulu مجموعه عظیمی از برنامه های اصلی ندارد ، اما محرمانه بودن آن ارزش بررسی دارد. از یکی از بهترین فیلم های جدید کریسمس با بازی (باور کنید یا نه) کریستن استوارت ، تا یک ایندی با پیش فرض منحصر به فرد و چند جواهر وحشت ، در اینجا آنچه هولو ارائه می دهد.

ادامه مطلب: بهترین 52 نمایش تلویزیونی برای تماشای از Netflix

شادترین فصل

هولو

اگر فیلم های کریسمس خود را با محتوای کم دوست دارید ، “بهترین فصل” یکی از بهترین جواهرات جدیدی است که برای تماشای تعطیلات روی قفسه شما سر می خورد. کریستن استوارت و مکنزی دیویس نقش زوج عاشق ، ابی و هارپر را بازی می کنند که هیچ رابطه ای با یکدیگر ندارند. هارپر هنوز با خانواده محافظه کار خود بیرون نرفته است با ارائه تمام گرمای کارت Hallmark ، چیزی غیر از پنیر و تقویت شده توسط بازیگران پشتیبانی کننده ستاره ای ، از جمله Aubrey Plaza ، Alison Bree و Dan Levy ، Happiest Season یک فیلم کریسمس هوشمندانه و مدرن با یک ضربه احساسی است.

پالم اسپرینگز

هولو

پالم اسپرینگز در گروه یک فیلم مستقل جذاب قرار می گیرد: پیش فرض علمی-تخیلی جدید آن به عنوان پورتالی برای کشف ایده های عمیق تر عمل می کند. کریستین میلوتی و اندی سامبرگ در نقش سارا و نیلز ، دو غریبه ای که در یک عروسی با هم ملاقات می کنند و انواع و اقسام امور را از جمله لغزش در چرخه زمانی Groundhog Day بازی می کنند. به نظر می رسد تنها شانس فرار آنها پیشرفت های شخصی است. با فرود طولانی ، پالم اسپرینگز باید در لیست مقصد شما برای تماشا باشد.

اجرا کن

هولو

سارا پالسون سال خوبی را سپری کرد ، با بازی در “خانم آمریكا” ، “Ratche and Now” ، هیجان انگیز آنیش چاگانتی (به اولین كارگردانی عالی “جستجو” مراجعه كنید). در اجرا ، پالسون نقش دایان شرمن را بازی می کند ، مادری که از دخترش کلوئه ، کاربر صندلی چرخدار (کیرا آلن) مراقبت می کند. اما رابطه مادر و دختر آنها بیش از آنچه به نظر می رسد نگران کننده است. اسیر تعلیق ، رمز و راز و وحشت شوید زیرا دایان با هلی کوپتر پدر و مادر را به سطح بعدی می رساند.

موی بد

هولو

همانطور که Fleabag بزرگ یک بار گفت: “مو همه چیز است.” موهای بد فقط می توانند آن را به سطح بعدی برسانند. هجوهای ترسناک دهه 1980 زن جوانی را دنبال می کند که با اکراه قبول می کند که ببافد ، اما تغییر در تصویر او برای خوشایند صنعت موسیقی شیفته تصویر پیامدهای خود را به همراه دارد. کاملاً خنده دار و در عین حال نگران کننده ، موهای بد یک افسانه سرگرم کننده را نشان می دهد که بازتاب زندگی مدرن است.

دوران عالی نوجوانی

هولو

Big Time Adolescence فیلمی درباره بزرگ شدن است که با تأکید بر نابسامانی بزرگ شدن روایت می شود. پیت دیویدسون در نقش یک مرد تنبل ظاهر می شود که با Moe 16 ساله دوست است. تأثیر او مو را در حال امتحان چیزهای جدید ، از مشروبات الکلی گرفته تا دختران مهمانی قابل توجه می بیند. همانطور که انتظار دارید درسهایی آموخته شده است. یک گروه هوشمند ، از جمله John Cryer ، مایه کیکی است که این گوهر قلب شکل را به هم پیوند می دهد.

هیولاهای کوچک

هولو

زامبی ها ، مهاجران استرالیایی و یک اتوبوس مدرسه ای از کودکان خوشحال ترکیبی هستند که می توانید انتظار داشته باشید بد به پایان برسد. هیولاهای کوچک معلم مهد کودک ، خانم کارولین (لوپیتا نیونگو) را در ماموریت عظیم خود دنبال می کنند: اتهامات خود را ایمن نگه دارید و گوشت (و اکیدنا) که هیولاها را می خورد فراموش نکنید. اگر آن را بیرون بیاورد ، معلم سال خواهد بود. با سرقت صحنه جاش گاد ، Little Monsters به ​​طرز مضحکی سرگرم کننده است ، با استفاده از یک مغز تازه برای اداره این ژانر.

من گرتا هستم

هولو

فقط مستلزم زمان بود که مستندی با توصیف داستان جالب توجه نوجوان ، گرتا تونبرگ ، در زمینه تغییرات آب و هوایی ساخته شود. من نگاه صمیمانه گرتا به اعتصاب مدرسه تونبرگ در مورد اقدامات آب و هوایی در خارج از پارلمان سوئد هستم. ما همچنین برخی از زندگی او را به عنوان یک دانش آموز خجالتی با آسپرگر می بینیم. پس از تأثیر تاریک این قدم ها توسط تونبرگ بر سایر نقاط جهان ، تصاویر نادر در دست امن کارگردان سوئدی ، ناتان گروسمن است.

شکاف خواندن

هولو

در نگاه اول ، این مستند غیر معمول بینگ لیو نامه ای عاشقانه به اسکیت بورد است. اما کمی عمیق تر کنید و به عمق عظیم Minding the Gap پی خواهید برد. او که داستانی غنی و قابل تأمل از جوانان در حال رشد در آمریکای قرن 21 است ، به بررسی آسیب های داخلی ، نژادپرستی سیستمی و کلاسیسیسم می پردازد. طنین انداز آن سوی پارک اسکیت است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر