[ad_1]

بزرگترین شومن

بزرگترین شومن.

روباه قرن بیستم

اگر تا لبه بوقلمون ، سیب زمینی و پای کدو تنبل پر شده اید ، احتمالاً وقت آن است که به چیز خوب رضایت دهید شکرگذاریفیلم مناسب برای دیزنی پلاس. ما در مورد گرم کننده های قلب سالم صحبت می کنیم که کمی فعالیت ، ماجراجویی ، قلب و خانواده در آن وجود دارد. مادر ، پدر و بچه ها سرگرم می شوند.

بیایید بهترین فیلم ها را برای شکرگذاری در دیزنی پلاس جمع کنیم

ادامه مطلب: بهترین فیلم های تماشایی در دیزنی پلاس برای کریسمس

فیلم سیمپسونها

دیزنی

چه کسی به سیمپسون نه می گوید؟ وقت خود را با خانواده خود سپری کنید و یکی از معروف ترین خانواده های آمریکا را سپری کنید. پس از آلوده شدن هومر از دریاچه اسپرینگ فیلد ، آژانس حفاظت از محیط زیست تصمیم گرفت که بهترین گزینه بستن شهر در زیر گنبدی غول پیکر باشد. هومر و خانواده اش فرار می کنند ، اما او تمایلی به بازگشت و کمک به دیگران ندارد.

بزرگترین نمایشگر

روباه قرن بیستم

موزیکال ها برای همه مناسب نیستند ، اما بهترین زمان برای کشتن آنها فصل تعطیلات است. بزرگترین شومن اساساً یک نمایش بزرگ سیرک است که با الهام از نمایشگر آمریکایی قرن نوزدهم PT بارنوم و جاذبه های فوق العاده او ساخته شده است. اگرچه از نظر طرح و شخصیت عمیق نیست ، اما مشخصات سرگرمی The Greatest Showman زیر سقف قرار دارد – هیو جکمن ، زندایا ، زک افرون و دیگران به عنوان بازیگران رتبه بندی می کنند.

بعد

دیزنی / پیکسار

این ممکن است یکی از جذاب ترین فیلم های خانوادگی دیزنی پلاس به ویژه برای برادران باشد. در یک دنیای خیالی حومه ای ، دو برادر یازده تلاش می کنند پدرشان را به زندگی برگردانند. بله ، بافت ها را آماده کنید. اما از آنجا که این یک پیکسار است ، شما در یک پتو گرم و راحت قرار خواهید گرفت و از چند خنده در طول سفر لذت خواهید برد.

پلنگ سیاه

“پلنگ سیاه” نه تنها برای خانواده سلطنتی آفریقا است ، بلکه مملو از اکشن ، اسباب بازی های آینده نگرانه جیمز باند و اجرایی است که توسط چادویک بوزمن فقید به یاد می ماند. T’Challa ، همچنین به عنوان پلنگ سیاه شناخته می شود ، به عنوان پادشاه ایالت واکاندا در آفریقا تاجگذاری کرد ، اما توسط کیلمونگر به چالش کشیده شد. T’Challa مظهر شخصیت های متخاصم رواقی و متضاد است و نتیجه برنده اسکار تحت تأثیر هیپ هاپ است که در اطراف او می پیچد.

شیر شاه

صفر

حتی اگر همه این کلاسیک را دیده باشند ، بازسازی زنده زنده 2019 با صداهای جدیدی مانند بیانسه و دونالد گلاور و این CGI واقعاً واقع بینانه ، عنصری جدید را به ارمغان می آورد. لحظات غم انگیز داستان سیمبا را تجربه کنید ، آهنگ های شاخص را ریشه کن کنید و پیروزی سیمبا را برای رشد و افتخار خانواده خود در سرزمین های پراید احساس کنید.

شگفت انگیز 1 و 2

پیکسار

صورتحساب مضاعف از بازیهای ابرقهرمان خانوادگی. The Incredibles البته بهترین است ، با شخصیت های برجسته در مد Edna “E” Mode و کودک جک-جک تغییر شکل می دهد. اما دنباله آن به همان سرگرم کننده است ، با یک ابرشرور جدید که می خواهد همه را در برابر ابرقهرمانان جهان قرار دهد. .

مرد مورچه و زنبور

استودیوی مارول

فیلم های اول و دوم مورچه ها مضمون خانوادگی بزرگی دارند ، اما فیلم دوم قهرمان در حال انقراض را می بیند که به عشق خود هوپ ون داین در کنار خانواده خودش کمک می کند و تلاش می کند مادر گمشده خود را از پادشاهی کوانتوم نجات دهد. در طول فیلم های ابرقهرمانی ، این یکی از ساده ترین موارد مصرف است ، با لحن سبک ، شوخ طبعی پل رود و اوانژلین لیلی ، نشان می دهد چه کاری می تواند به عنوان یک زنبور پرواز داشته باشد.

مولان

دیزنی

چندی نگذشته بود که بازسازی زنده پخش جریانی مولان در دیزنی پلاس بدون پرداخت هزینه اضافی 30 دلار انجام شد. قبل از این که در 4 دسامبر اتفاق بیفتد ، احتمالاً بهتر است نسخه انیمیشن سال 1998 را تماشا کنید. سپس نسخه جدید را بزنید: هیچ چیزی نمی شنوید از ترانه های نمادین وجود ندارد و هیچ اژدهای عاقلانه ای در حال راه رفتن نیست ، اما صحنه های اکشن در سطح دیگری است و شخصیت های جدیدی وجود دارد ، از جمله جادوگر برای حرکت چهره ها. داستان مولان در مورد مبارزه پدرش با هونهای متجاوز مثل همیشه روح انگیز باقی مانده است.

پشت و رو

پیکسار

یکی از بزرگترین فیلمهای پیکسار ترکیبی از جذابیت بزرگسالان / کودکان را با داستانی از دور قدرت درباره فرایندهای روانشناختی که طی بزرگ شدن طی می کنیم ناخن می زند. کودکان با تغییر شهرها ، فراز و نشیب های رایلی ارتباط برقرار می کنند ، او مدرسه جدیدی را راه اندازی می کند و دوست خیالی خود را ترک می کند. والدین ، ​​آماده شوید تا از روشی ساده که Pixar اتفاقات مغز ما را می گیرد و چیزهای غم انگیز اتفاق می افتد و ما می آموزیم چگونه با آنها زندگی کنیم ، شگفت زده شویم.

بیشتر بخوانید: چه چیزی را برای شب سال نو در دیزنی پلاس تماشا کنید

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر