[ad_1]

0-0305tstxut8txpp2

Iron Man 3 را برای کریسمس تماشا کنید. بله واقعا.

دیزنی

برای فیلم های کریسمس دلچسب که با روحیه جشن همراه هستند ، به – حدس می زنید – به دیزنی پلاس. در اطراف شومینه عروسک ، بابانوئل و کابوس های قبل از کریسمس برای نوشیدن تخم مرغ و تفریح ​​وجود دارد.

بیایید بهترین فیلم های کریسمس که دیزنی پلاس ارائه می دهد را کنار هم قرار دهیم.

ادامه مطلب: بهترین فیلم های تماشای شکرگذاری در دیزنی پلاس

مرد آهنی 3

دیزنی

ما با Iron Man 3. شروع می کنیم. بله ، در واقع. این یک فیلم کریسمس است زیرا مارول مقاله ای 1800 کلمه ای را منتشر کرد که به شما می گوید این یک فیلم کریسمس است. “بحث در مورد فضای جشن ، بخشش ، توبه برای اشتباهات گذشته و تونی که می خواهد بهتر شود – نه فقط برای خود ، بلکه برای افراد اطرافش دشوار است.” این فیلم همچنین داستان مرد آهنی را روبرو می کند ، که با یک کارزار ملی تروریستی در ایالات متحده روبرو است. تعطیلات شاد!

منجمد 1 و 2

اگر پدر یا مادری هستید که هنوز با برداشت های بی وقفه از موارد زیر برداشت می کنید ، این گزینه را نادیده بگیرید.

السا؟
آیا می خواهید آدم برفی بسازید؟
بیا ، بیا بازی کنیم!
دیگر تو را نمی بینم
از در خارج شوید
انگار رفته ای

اگر این کار شما را خراب نکرد ، از Frozen 1 و 2 لذت ببرید.

Miracle on 34th Street (1947)

دیزنی

بیایید با تمیزترین فیلم های کریسمس پیر شویم ، این بدان معناست که با کمدی Jingle All The Way در دهه 90 آرنولد شوارتزنگر کار خوبی داریم. معجزه در خیابان 34 برای فروشگاه بزرگ سانتا کلاوس است که ادعا می کند بابانوئل واقعی است. خطوطی از قبیل – “آه ، کریسمس فقط یک روز نیست بلکه یک روحیه است” – شما را برای 96 دقیقه زیبا در کما جادویی کریسمس قرار می دهد.

تواریخ نارنیا: شیر ، جادوگر و کمد لباس

دیزنی

چه راهی بهتر از گذراندن کریسمس از تماشای تواریخ دیزنی واقعی نارنیا: شیر ، جادوگر و گرمای عجیب فیلم “آقای تاریکی” جیمز مک آوی. (مک آویو در SNL به این پدیده روی آورده است ، درصورتی که آن را از دست ندهید.) تنها نقطه ضعف ماجراجویی برای چهار کودک انگلیسی که کمد لباس پیدا می کنند و منجر به دنیای فانتزی پوشیده از برف می شود – آیا جلوه های ویژه جالب قبل و بعد از عکس وجود ندارد.

در حالی که شما خوابیدید

دیزنی

ساندرا بولاک با احساس خوب دهه 90 ، سه ستاره از این چهار ستاره را به راجر ابرت منتقد افسانه ای فیلم اهدا کرده است. واقعاً چه چیز دیگری باید بدانید؟ (در صورتی که هنوز می خواستید بیشتر بدانید: در حالی که می خوابیدید ، این در مورد زنی است که زندگی کریسمس شوهرش را نجات می دهد ، سپس در حالی که او در کما است ، او عاشق برادرش می شود. عوارض جالبی وجود دارد.)

تنها در خانه

دیزنی

اسنوپ داگ یک بار در یک موزیک ویدئو با متنهایی مانند “Rollin ‘down the street smokin’ indo / Sippin ‘on gin and juice / Laid back (با تأکید بر پول من و ذهن من) به” تنها در خانه “ادای احترام کرد این را تماشا نکن ، یکی از آن سوی کوین مک کالریست شیرین (فراتر از مکالی کالکین شیرین) را تماشا کنید که از خانه خود در برابر دزدان کریسمس دفاع می کند.

کابوس قبل از کریسمس

دیزنی

ممکن است برخی از شما بخواهید خیالات تاریکی را درباره کریسمس (سلام و احوالپرسی) تماشا کنید. جک اسکلینگتون ، پادشاه شهر هالووین ، از طریق درگاهی به سمت شهر کریسمس می رود. فقط در این پیش فرض خلاقیت بیشتری نسبت به مثلاً کراس اوور ویژه ABC مربوط به سال 1979 رودلف و کریسمس فراستی در جولای وجود دارد. (هیچ کس نمی داند چرا در ژوئیه برگزار می شود.) شما انتخاب می کنید.

بابا نوئل

دیزنی

فیلم کریسمس دیگری با بازی یک کودک مسخره جذاب. فرض مفید آن: مردی به طور تصادفی سانتا را می کشد و مجبور است جای او را بگیرد. به نظر می رسد یک فیلم ترسناک است ، اما سانتا همه برای خلق و خوی جشن است و شامل جوک هایی برای بزرگسالان و کودکان است. فقط اسکروج ها تیم آلن را با یک لباس ضخیم وحشتناک پیدا خواهند کرد.

آهنگ کریسمس عروسک

دیزنی

اگر مجبورید “کارول کریسمس” چارلز دیکنز را تجربه کنید ، این کار را با عروسک ها و مایکل کین انجام دهید.

ادامه مطلب

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر