9 بهترین فیلم برای شکرگذاری در دیزنی پلاس برای تماشای شکرگذاری


بزرگترین نمایشگر

روباه قرن بیستم

اگر تا لبه بوقلمون ، سیب زمینی و پای کدو تنبل پر شده اید ، احتمالاً وقت آن است که به چیز خوب رضایت دهید شکرگذاریفیلم مناسب برای دیزنی پلاس. ما در مورد گرم کننده های قلب سالم صحبت می کنیم که کمی فعالیت ، ماجراجویی ، قلب و خانواده در آن وجود دارد. مادر ، پدر و بچه ها سرگرم می شوند.

بیایید بهترین فیلم ها را برای شکرگذاری در دیزنی پلاس جمع کنیم.

ادامه مطلب: بهترین فیلم های تماشایی در دیزنی پلاس برای کریسمس

فیلم سیمپسون

دیزنی

چه کسی به سیمپسون نه خواهد گفت؟ وقت خود را با خانواده خود سپری کنید و یکی از معروف ترین خانواده های آمریکا را سپری کنید. پس از آلوده شدن هومر از دریاچه اسپرینگ فیلد ، آژانس حفاظت از محیط زیست تصمیم گرفت که بهترین گزینه بستن شهر در زیر گنبدی غول پیکر باشد. هومر و خانواده اش فرار می کنند ، اما او تمایلی به بازگشت و کمک به دیگران ندارد.

بزرگترین نمایشگر

روباه قرن بیستم

موزیکال ها برای همه مناسب نیستند ، اما بهترین زمان برای کشتن آنها فصل تعطیلات است. بزرگترین شومن اساساً یک نمایش بزرگ سیرک است که با الهام از نمایشگر آمریکایی قرن نوزدهم PT بارنوم و جاذبه های فوق العاده او ساخته شده است. گرچه از نظر طرح و شخصیت عمیق نیست ، اما مشخصات سرگرمی The Greatest Showman زیر سقف قرار دارد – هیو جکمن ، زندایا ، زک افرون و دیگران رتبه بندی بازیگران را انجام می دهند.

بعد

دیزنی / پیکسار

این ممکن است یکی از جذاب ترین فیلم های خانوادگی دیزنی پلاس به ویژه برای برادران باشد. در یک دنیای خیالی حومه ای ، دو برادر یازده تلاش می کنند پدرشان را به زندگی برگردانند. بله ، بافت ها را آماده کنید. اما از آنجا که این یک پیکسار است ، شما در یک پتو گرم و راحت قرار خواهید گرفت و از چند خنده در طول سفر لذت خواهید برد.

پلنگ سیاه

پلنگ سیاه نه تنها برای یک خانواده سلطنتی آفریقایی است ، بلکه پر از اکشن ، یک ابزار جیمز باند آفریقایی-آینده نگرانه و عملکرد به یاد ماندنی چادویک بوسمن فقید است. T’Challa ، همچنین به عنوان پلنگ سیاه شناخته می شود ، به عنوان پادشاه ایالت واکاندا در آفریقا تاجگذاری کرد ، اما توسط کیلمونگر به چالش کشیده شد. T’Challa مظهر شخصیت های متخاصم رواقی و متضاد است و نتیجه برنده اسکار تحت تأثیر هیپ هاپ حول اوست.

شیر شاه

صفر

حتی اگر همه این کلاسیک را دیده باشند ، بازسازی زنده زنده 2019 با صداهای جدیدی مانند بیانسه و دونالد گلاور و این CGI واقعاً واقع بینانه ، عنصری جدید را به ارمغان می آورد. لحظات غم انگیز داستان سیمبا را تجربه کنید ، آهنگ های شاخص را ریشه کن کنید و پیروزی سیمبا را برای رشد و افتخار خانواده خود در سرزمین های پراید احساس کنید.

شگفت انگیز 1 و 2

پیکسار

صورتحساب مضاعف از بازیهای ابرقهرمان خانواده The Incredibles اصلی البته با شخصیت های برجسته در مد Edna “E” Mode و کودک جک-جک در حال تغییر شکل ، بهترین است. اما دنباله به همان سرگرم کننده است ، با یک ابرشرق جدید که می خواهد همه را در برابر ابرقهرمانان جهان قرار دهد.

مرد مورچه و زنبور

استودیوی مارول

فیلم های اول و دوم مورچه مردانه مضمون خانوادگی بزرگی دارند ، اما فیلم دوم می بیند که قهرمان اصلی رو به زوال به عشق او هوپ ون داین در کنار خانواده خودش کمک می کند و تلاش می کند مادر گمشده خود را از پادشاهی کوانتوم نجات دهد. در طول فیلم های ابرقهرمانی ، با لحن سبک ، شوخ طبعی پل رود و اوانژلین لیلی ، نشان دادن کارهایی که می تواند مانند یک زنبور پرواز انجام دهد یکی از ساده ترین آنها است.

مولان

دیزنی

چندی نگذشته بود که بازسازی زنده پخش جریانی مولان در دیزنی پلاس بدون پرداخت هزینه اضافی 30 دلار انجام شد. قبل از این که در 4 دسامبر اتفاق بیفتد ، احتمالاً بهتر است نسخه انیمیشن سال 1998 را تماشا کنید. سپس نسخه جدید را بزنید: نمی شنوید هیچ یک از آهنگ های نمادین و هیچ اژدهای خردکن ، اما صحنه های اکشن در سطح دیگری قرار دارد و شخصیت های جدیدی وجود دارد ، از جمله جادوگر برای حرکت چهره ها. داستان مولان در مورد مبارزه پدرش با هونهای متجاوز مثل همیشه روح انگیز باقی مانده است.

پشت و رو

پیکسار

یکی از بزرگترین فیلمهای Pixar میخ زدن ترکیب جذابیت بزرگسالان / کودکان با داستانی از مدار قدرت درباره فرایندهای روانشناختی است که ما هنگام بزرگ شدن پشت سر می گذاریم. کودکان با تغییر شهرها ، شروع یک مدرسه جدید و رها کردن دوست خیالی خود ، با فراز و نشیب های رایلی ارتباط برقرار می کنند. والدین ، ​​آماده شوید تا از روشی ساده که Pixar اتفاقات مغز ما را می گیرد و چیزهای غم انگیز اتفاق می افتد و ما می آموزیم چگونه با آنها زندگی کنیم ، شگفت زده شویم.

بیشتر بخوانید: چه چیزی را برای شب سال نو در دیزنی پلاس تماشا کنید


منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
رصدخانه معروف Arecibo با سقوط یک سکوی 900 تنی خسارت بیشتری می بیند