[ad_1]

بزرگترین نمایشگر

بزرگترین نمایشگر

روباه قرن بیستم

اگر تا لبه بوقلمون ، سیب زمینی و پای کدو تنبل پر شده اید ، احتمالاً وقت آن رسیده که به یک چیز خوب بسنده کنید شکرگذاریفیلم مناسب برای دیزنی پلاس. ما در مورد گرم کننده های قلب سالم صحبت می کنیم که کمی فعالیت ، ماجراجویی ، قلب و خانواده در آن وجود دارد. مادر ، پدر و بچه ها سرگرم می شوند.

بیایید بهترین فیلم ها را برای شکرگذاری در دیزنی پلاس جمع کنیم.

ادامه مطلب: بهترین فیلم های تماشای کریسمس در دیزنی پلاس

فیلم سیمپسونها

دیزنی

چه کسی به سیمپسون نه خواهد گفت؟ وقت خود را با خانواده خود سپری کنید و یکی از معروف ترین خانواده های آمریکا را سپری کنید. پس از آلوده شدن هومر از دریاچه اسپرینگ فیلد ، آژانس حفاظت از محیط زیست تصمیم گرفت که بهترین گزینه بستن شهر در زیر گنبدی غول پیکر باشد. هومر و خانواده اش فرار می کنند ، اما او تمایلی به بازگشت و کمک به دیگران ندارد.

بزرگترین نمایشگر

روباه قرن بیستم

موزیکال ها برای همه مناسب نیستند ، اما بهترین زمان برای از دست دادن آنها فصل تعطیلات است. بزرگترین شومن اساساً یک نمایش بزرگ سیرک است که با الهام از نمایشگر آمریکایی قرن نوزدهم PT بارنوم و جاذبه های ستاره ای او ساخته شده است. گرچه از نظر طرح و شخصیت عمیق نیست ، اما مشخصات سرگرمی The Greatest Showman زیر سقف قرار دارد – هیو جکمن ، زندایا ، زک افرون و دیگران رتبه بندی بازیگران را انجام می دهند.

بعد

دیزنی / پیکسار

این ممکن است یکی از جذاب ترین فیلم های خانوادگی دیزنی پلاس به ویژه برای برادران باشد. در یک دنیای خیالی حومه ای ، دو برادر یازده تلاش می کنند پدرشان را به زندگی برگردانند. بله ، بافت ها را آماده کنید. اما از آنجا که این یک پیکسار است ، شما در یک پتو گرم و راحت قرار خواهید گرفت و از چند خنده در طول سفر لذت خواهید برد.

پلنگ سیاه

پلنگ سیاه نه تنها برای خانواده سلطنتی آفریقا است ، بلکه پر از عمل است ، جیمز باند ابزارهای آینده نگرانه و عملکرد به یاد ماندنی چادویک بوسمن فقید. T’Challa ، همچنین به عنوان پلنگ سیاه شناخته می شود ، به عنوان پادشاه ایالت واکاندا در آفریقا تاجگذاری کرد ، اما توسط کیلمونگر به چالش کشیده شد. T’Challa مظهر شخصیت های متخاصم رواقی و متضاد است و نتیجه برنده اسکار تحت تأثیر هیپ هاپ است که اطراف او می پیچد.

شیر شاه

صفر

حتی اگر همه این کلاسیک را دیده باشند ، بازسازی زنده زنده 2019 با صداهای جدیدی مانند بیانسه و دونالد گلاور و این CGI واقعاً واقع بینانه ، عنصری جدید را به ارمغان می آورد. لحظات غم انگیز داستان سیمبا را تجربه کنید ، آهنگ های شاخص را ریشه کن کنید و پیروزی سیمبا را برای رشد و افتخار خانواده خود در سرزمین های پراید احساس کنید.

شگفت انگیز 1 و 2

پیکسار

صورتحساب مضاعف از بازیهای ابرقهرمان خانوادگی. The Incredibles اصلی البته بهترین است ، با شخصیت های برجسته در مد Edna “E” Mode و کودک جک-جک تغییر شکل می دهد. اما دنباله به همان سرگرم کننده است ، با یک ابرشرق جدید که می خواهد همه را در برابر ابرقهرمانان جهان قرار دهد.

مرد مورچه و زنبور

استودیوی مارول

فیلم های اول و دوم مورچه ها مضمون خانوادگی بزرگی دارند ، اما فیلم دوم قهرمان در حال انقراض را می بیند که به عشق خود هوپ ون داین در کنار خانواده خودش کمک می کند و تلاش می کند مادر گمشده خود را از پادشاهی کوانتوم نجات دهد. در طول فیلم های ابرقهرمانی ، با لحن سبک ، شوخ طبعی پل رود و اوانژلین لیلی ، نشان دادن آنچه می تواند مانند یک زنبور پرواز انجام دهد ، یکی از ساده ترین آنها است.

مولان

دیزنی

چندی نگذشته بود که بازسازی زنده جریان های مولان در دیزنی پلاس بدون پرداخت هزینه اضافی 30 دلار انجام شد. قبل از اینکه این اتفاق در 4 دسامبر رخ دهد ، احتمالاً بهتر است نسخه انیمیشن سال 1998 را تماشا کنید. سپس آهنگ جدید را بزنید: شما هیچ کدام از آهنگ های نمادین را نمی شنوید و هیچ اژدهای عاقلانه ای راه نمی رود ، اما صحنه های اکشن در سطح دیگری هستند و صحنه های جدیدی وجود دارد. شخصیت ها ، از جمله جادوگر برای حرکت چهره ها. داستان مولان در مورد مبارزه پدرش با هونهای متجاوز مثل همیشه روح انگیز باقی مانده است.

پشت و رو

پیکسار

یکی از بزرگترین فیلمهای پیکسار ترکیبی از جذابیت بزرگسالان / کودکان را با داستانی از مدار قدرت درباره فرایندهای روانشناختی که در هنگام بزرگ شدن پشت سر می گذاریم ناخن می زند. کودکان با تغییر شهرها ، فراز و نشیب های رایلی ارتباط برقرار می کنند ، او مدرسه جدیدی را راه اندازی می کند و دوست خیالی خود را ترک می کند. والدین ، ​​آماده شوید تا از روشی ساده که Pixar اتفاقات مغز ما را می گیرد و چیزهای غم انگیز اتفاق می افتد و ما می آموزیم چگونه با آنها زندگی کنیم ، شگفت زده شویم.

بیشتر بخوانید: چه چیزی برای شب سال نو در دیزنی پلاس تماشا کنید

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir