[ad_1]

با کیفیت صدای خوب ، کاهش نویز فعال عالی و طراحی جمع و جور ، Apple AirPods Pro صدا را برای هدفون بی سیم برتر تنظیم کنید. اما ممکن است سامسونگ در ازای پول خود به رقیب خود پول بدهد. ته سیب را با خود می گیرد Galaxy Buds Liveکه دارای ویژگی های مشابهی مانند کاهش سر و صدا و طراحی واقعا بی سیم با هزینه قابل توجهی کمتر هستند. (به اطلاعات ما مراجعه کنید بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه برای بیشترین قیمت فعلی.) چگونه تصمیم می گیرید کدام هدفون برای شما بهترین باشد؟ همانطور که من آن را درک کردم ، این کار به سادگی انتخاب فقط براساس قیمت نیست.

بیشتر بخوانید: AirPods Pro در مقابل Jabra Elite 75t و AirPods Pro در مقابل Galaxy Buds Plus

سارا تو / CNET

این هدفون های بی سیم واقعاً آشیانه همه معاملات به خصوص برای کاربران آیفون است. صدا برای موسیقی ، پادکست و مکالمه کاملاً متعادل است. اما تنها ویژگی قابل توجه آنها این است که آنها بسیار کم کاهش نویز فعال دارند. و اگر باید بیشتر از محیط اطراف خود آگاهی داشته باشید ، می توانید صدای خارجی را در حالت شفافیت قرار دهید. بررسی ما از Apple AirPods Pro را بخوانید.

Lexy Savvides / CNET

Galaxy Buds Live ، به دلیل شکل منحصر به فرد خود ، با مهربانی “لوبیای کهکشان” نامیده می شود ، در گوش شما قرار دارد ، نه در مجرای گوش. بسته به فرم گوش شما ، پوشیدن آنها برای مدت طولانی راحت تر است. کیفیت صدا وقتی به تنظیمات پیش فرض واگذار می شود عالی است ، اما همچنین می توانید نمایه صوتی را با تنظیمات از پیش تعیین شده در برنامه Galaxy Wearable تغییر دهید. بررسی ما از Samsung Galaxy Buds Live را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

AirPods Pro یا Galaxy Buds Live؟ چگونه بهترین ها را انتخاب کنیم …


14:39

حذف ایراد صدا با AirPods Pro بسیار بهتر است اما Galaxy Buds Live صدای بهتری دارد

صدای هر دو هدفون خوب است. اما Galaxy Buds Live دارای پروفایل صدای بسیار پویاتر است ، اگر به تنظیمات پیش فرض واگذار شود ، با یک پاسخ باس درخشان که متناسب با تعدادی از ژانرهای موسیقی است. صدای AirPods Pro خنثی تر و باس کمتری است و باعث می شود آنها برای پرش بین پادکست ها و موسیقی متعادل باشند.

برنامه Galaxy Wearable سامسونگ (در iOS و Android) به شما امکان می دهد نمایه صدای Buds Live را به یکی از شش تنظیم از پیش تنظیم شده مختلف مانند تقویت باس یا نرم تغییر دهید. در حالی که AirPods Pro فاقد اکولایزر قابل تنظیم توسط کاربر است (مگر اینکه از اکولایزر در Apple Music یا Spotify استفاده کنید) ، یک اکولایزر تطبیقی ​​وجود دارد که بر اساس متغیرهایی مانند شکل گوش شما به طور خودکار صدا را تغییر می دهد. هدفون های اپل نیز دارای یک به روز رسانی صوتی فضایی در iOS 14 به آنها اجازه می دهد صدای فراگیر را شبیه سازی کنند.

airpods-galaxybudslive

Lexy Savvides / CNET

AirPods Pro به لطف طراحی داخل گوش ، کاهش نویز فعال موثری دارد که در واقع اکثر صداهای ناخواسته مانند غرش موتور هواپیما یا صدای آرام قطار را مسدود می کند. از آنجا که طی چند ماه گذشته از خانه کار کرده ام ، هنوز نتوانسته ام نحوه مقایسه Galaxy Buds Live با سفر هوایی را آزمایش کنم. (من با استفاده از فن بسیار بلند صدای حمام سر و صدای سفید را دوباره ایجاد کردم.) از آنجا که Buds Live مانند AirPods Pro در گوش شما مهر و موم نمی کند ، صدای خارجی بیشتری ایجاد می کنند. آنها همچنین ANC دارند که می توانید آن را روشن یا خاموش کنید ، اما این در مقایسه با AirPods Pro چندان کارآمد نیست.

کیفیت تماس هر دو نیز عالی است ، اگرچه در یک محیط پر سر و صدا ، تماس گیرندگان خاطر نشان کردند که هنگام استفاده از Galaxy Buds Live نسبت به AirPods ، صدای پس زمینه بسیار کمتر قابل توجه است. در فیلم موجود در این صفحه از نمونه های میکروفون استفاده کنید تا صدای هر جفت را بشنوید. Galaxy Buds Live و AirPods Pro به شما امکان می دهند از هر دو گوشی به طور مستقل برای تماس استفاده کنید.

راحتی و طراحی یک رابطه عشق یا نفرت است

باید آن را به سامسونگ تحویل دهید تا طرحی کاملا متفاوت از سایر هدفون های بی سیم موجود در آن ارائه کند. بسته به شکل گوش شما ، این جوش های لوبیایی شکل کاملاً بدون هیچ گونه برجستگی در گوش شما قرار می گیرند. آنها در برنز ، سفید و سیاه موجود هستند و برای تغییر آهنگ ها یا تنظیم میزان صدا ، فقط صفحه لمسی را لمس کنید.

غده های جوانه شیری

Lexy Savvides / CNET

از طرف دیگر ، AirPods Pro دارای سه اندازه مختلف سر لبه است که بسته به اندازه مجرای گوش می توانید آنها را به داخل یا خارج تغییر دهید. فقط در رنگ سفید موجود است ، یک ساقه از گوش شما به سمت پایین قرار دارد تا روی آهنگ ها کلیک کند.

من گوش های فوق العاده کوچکی دارم و کوچکترین نوک AirPods Pro هرگز به اندازه کافی کوچک نبوده تا بتواند یک مهر و موم فوق العاده محکم ایجاد کند. این بدان معناست که هر از گاهی ، وقتی زیاد حرکت می کنم یا یک تمرین ورزشی انجام می دهم ، مجبورم آنها را دوباره به گوش خود فشار دهم ، که آزار دهنده است.

با این حال ، Buds Live در طول تمرین بهتر در گوش من ماند و من تازه احساس می کردم که به سمت آخر از گوشم می لغزد. اما اگرچه بسیار بهتر از AirPod ها هستند ، اما به طور کلی احساس راحتی بیشتری ندارند. بعد از حدود سه ساعت ، گوش چپم شروع به درد کرد ، بنابراین مجبور شدم کمی استراحت کنم. به خاطر داشته باشید که تناسب و راحتی هر یک از این هدفون ها از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود – همکار من دیوید کارنو اظهار داشت که Buds Live با نوک بزرگتر وصل شده به خوبی در گوش او قرار می گیرد.

برای مقاومت در برابر آب و عرق ، AirPods Pro دارای درجه IP بالاتری نسبت به IPX4 در مقایسه با Buds Live’s IPX2 است. این بدان معنی است که آنها از هر جهت در برابر پاشش مقاومت می کنند ، در حالی که Buds Live در برابر پاشش 15 درجه یا کمتر مقاومت می کند. اگرچه من هنوز آزمایش آب روی هر دو جفت انجام نداده ام ، اما در تمرینات عرق کرده از هر دو استفاده کردم و بعد آنها را پاک کردم. حال هر دو خوب بود.

سیری یا بیکسبی؟ هر دو جوانه عملکرد هوشمندانه ای دارند

هر دوی این هدست ها از تعویض آهنگ ها گرفته تا خواندن پیام های دریافتی ، یک هندزفری را برای تعامل با تلفن شما ارائه می دهند. همانطور که انتظار داشتید ، AirPods Pro از Siri در iPhone استفاده می کند و Buds Live از Bixby در Galaxy Galaxy استفاده می کند. اگر از AirPods Pro با Android استفاده می کنید ، بدون بارگیری برنامه شخص ثالث نمی توانید از هدست خود با سیری یا دستیار Google تماس بگیرید. اگر Buds Live را با آیفون جفت کنید ، می توانید از طریق صفحه لمسی به Siri دسترسی پیدا کنید و با اندروید غیر گلکسی می توانید از دستیار Google استفاده کنید.

شما می توانید کنترل های لمسی / لمسی را روی هر یک از این جوانه ها شخصی سازی کنید: AirPods از iOS یا تنظیمات مرکز کنترل. جوانه ها از برنامه Galaxy Wearable زنده می شوند. اما فقط Buds Live با فشار دادن و نگه داشتن صفحه لمسی به شما امکان تنظیم میزان صدا را می دهد. برای تغییر میزان صدای AirPods Pro ، باید از سیری بخواهید ، تلفن خود را بگیرید یا تاج ساعت اپل را روشن کنید.

lexy-apple-airpods-pro-7415

آنجلا لنگ / CNET

Galaxy Buds Live امکان جابجایی بین چندین دستگاهی را که به یک حساب سامسونگ وارد شده اند ارائه می دهد. این برنامه همچنین دارای یک تب Labs است که به شما امکان می دهد حالت بازی را برای کاهش تأخیر روشن کنید. AirPods Pro از قابلیت گوش دادن زنده اپل برای قابلیت دسترسی پشتیبانی می کند ، بنابراین آیفون شما به عنوان میکروفون برای ارسال صدا به هدفون عمل می کند.

اگر هدفون خود را گم کنید ، هر دو به شما امکان پخش صدا را می دهند تا دوباره آنها را پیدا کنید ، اما فقط AirPods Pro آخرین مکان شما را بر روی نقشه نشان می دهد.

Galaxy Buds Live برای دوام باتری بهتر است

اگر می خواهید بیشتر روز موسیقی گوش دهید یا تماس بگیرید ، Galaxy Buds Live بیشتر طول می کشد. سامسونگ با باتری ANC شش ساعت و با خاموش هشت ساعت باتری را ارزیابی می کند. من فهمیدم که Buds Live با این جمله کاملاً متناسب نیست ، فقط 5 ساعت و 10 دقیقه با روشن شدن ANC طول می کشد.

اپل AirPods Pro را 4.5 ساعت با ANC روشن و تا 5 ساعت تعطیل ارزیابی می کند. هنگامی که من برای اولین بار AirPods Pro را در اکتبر 2019 آزمایش کردم و آنها کاملاً جدید بودند ، آنها ملاقات کردند و گاهی اوقات از رتبه اپل فراتر رفتند. با این حال ، اکنون پس از 10 ماه استفاده ، هنگام استفاده از ANC به چهار ساعت دوام باتری نزدیک می شوم.

هر مورد شامل زمان شارژ اضافی است: Buds Live به 29 ساعت (اگر از ANC استفاده نمی کنید) و AirPods به 24 ساعت می رسد. برای شارژ آنها با کابل به خاطر داشته باشید که آنها از دوشاخه های مختلفی استفاده می کنند (USB-C for Buds Live و Lightning for AirPods Pro) اما هر دو به صورت بی سیم شارژ می شوند.

آیا AirPods Pro یا Galaxy Buds Live برای من بهتر هستند؟

مثل همیشه ، این واقعا به نحوه استفاده از هدفون و اینکه از کدام اکوسیستم (iOS یا Android ، Siri یا Bixby) استفاده می کنید بستگی دارد. اگر به هدفون فعال كننده نویز نیاز دارید و می خواهید تعادل خوبی بین موسیقی ، پادكست و تماس برقرار كند ، AirPods Pro را انتخاب كنید. اگر می خواهید کیفیت صدا و کاهش سر و صدا در هنگام تماس بهتر باشد ، Galaxy Buds Live را دریافت کنید.

Samsung Galaxy Buds Live

صدای عالی و مناسب بعضی ها

Apple AirPods Pro

بهترین برای کاهش سر و صدا

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر