[ad_1]

نارنجی

الکساندریا اوکاسیو-کورتس جمعه دوباره “در میان ما” را پخش خواهد کرد.

گرافیک توسط شان باکلی / CNET

جمهوری آمریکایی اسکندریه Ocasio-Cortes به وضوح سیاستمداری است که از آن محافظت می کند وعده های پخش جریانی. پس از پخش یک بازی آنلاین محبوب در میان ما ماه گذشته و با اوج 439000 بازدید برای تبدیل شدن به یکی از پربیننده ترین موارد در تاریخ Twitch ، سیاستمدار نیویورک جمعه بازگشت ، او نشان داد توییت کردن.

وی در ساعت 4:00 بعد از ظهر (7:00 PM ET / 12:00 PM شنبه به وقت گرینویچ) ، همراه با پخش کننده های Northlion و HasanAbi ، به Jagmiet Singh ، سیاستمدار کانادایی ، رهبر حزب جدید دموکراتیک کشور پیوست.

“اعضای پارلمان کانادا و اعضای کنگره آمریکایی به فضا می وزند. چه مشکلی می تواند رخ دهد؟” او در پاسخ به دعوت سینگ از توییتر نوشت.

بیشتر بخوانید: در میان ما س questionsالات متداولی پرسیده می شود: چگونه بازی را بصورت آنلاین انجام دهیم و چرا ناگهان بسیار محبوب شده است

سازندگان بازی همچنین پخش زنده روز جمعه را در نظر گرفتند.

“نمی توانم باور کنم که بازی ما روابط ایالات متحده و کانادا را از بین ببرد توییت.

HasanAbi به جریان قبلی Ocasio-Cortez پیوست ، که این اتفاق افتاد در 20 اکتبر. این سیاستمدار احتمالاً جمعه مدتی خواهد ماند – سه بار و نیم ساعت گذشته پخش شد و به سومین جریان پربیننده در تاریخ Twitch تبدیل شد. رکورد تمام وقت در زمان نینجا است با دریک و تراویس اسکات همکاری کردند به بازی Fortnite |[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر