[ad_1]

نماینده الكساندیا اوكاسیو-كورتس

نماینده الكساندیا اوكاسیو-كورتس

تام ویلیامز / تصاویر گتی

در مورد Twitch ، به نظر می رسد AOC در حال انجام A-OK است. جمهوری اسکندریه Ocasio-Cortes از نیویورک روز جمعه برای پخش مستقیم جریانی از او و دیگران با عنوان فضایی “در میان ما” به سایت بازی بازگشت و در این روند 200،000 دلار برای افراد نیازمند در طول بر پاندمی ویروس کرونا.

“ما این کار را کردیم!” AOC توییت کرد. “برای محافظت از تخلیه ، کمد غذا و موارد دیگر 200،000 دلار در یک جریان مستقیم جمع آوری کرد. این برای کسانی که هم اکنون بیشتر به آن نیاز دارند تفاوت ایجاد می کند. از همه شما متشکرم.”

جریان 5 ساعته زنده از اواخر ماه گذشته دنبال شد ، که در آن AOC برای رای دادن به روز انتخابات در میان ما بازی کرد. این جریان بازیهای AOC را به همراه Rep عضو تیم دیگر مشاهده می کند. ایلهان عمر از مینه سوتا ، یکی از پربیننده ترین افراد در تاریخ Twitch شد.

بیشتر بخوانید: چگونه می توان در بین ما آنلاین بازی کرد و چرا ناگهان بسیار محبوب شده است

تلاش های Ocasio-Cortez Twitch فقط آخرین نمونه از سیاستمداران است که از عصر وب رویکردهایی را برای رسیدن به مخاطبان جدید در پیش گرفته اند. ژوئن گذشته ، در طی مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری ، برنی سندرز تقریباً هشت ساله Twitch را راه اندازی کرد ، به این امید که بتواند پلتفرم اینترنت دو نفره را لمس کند تا پیام خود را به رای دهندگان جوان تر برساند.

و در اوایل این ماه ، پس از رقابت ریاست جمهوری بین جو بایدن و دونالد ترامپ به نفع بایدن ، معاون رئیس جمهور انتخاب شد کمالا هریس یک فیلم تصادفی را روی تلفن هوشمند خود منتشر کرد در توییتر ، به او نشان می دهد که چگونه بایدن را برای خوشامدگویی به او شماره گیری کند.

شاید معروف ترین (یا رسوا کننده ترین) ، ترامپ در چهار سال گذشته از توییتر برای دور زدن رسانه های اصلی و تلاش برای تسلط بر روایت سیاسی استفاده کرده است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر