[ad_1]

CarPlay هوشمندتر می شود.

سیب

علاقه مندان به اپل CarPlay که از Waze استفاده می کنند آن را دوست دارند: با آخرین به روزرسانی برنامه ناوبری جامعه ، که این آخر هفته شروع به کار کرد ، رانندگان می توانند به طور مستقیم از صفحه داشبورد CarPlay از Waze استفاده کنند. برای کسانی که دوست دارند همه کنترل ها را در نوک انگشتان خود داشته باشند ، این یک بروزرسانی خوب است.

قبل از به روزرسانی یا اگر از Waze استفاده نمی کنید ، صفحه داشبورد یک مرور سریع از بسیاری از ویژگی های CarPlay ، از جمله نقشه های بومی اپل ، صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد. اکنون Waze می تواند جایگزین Maps در صفحه داشبورد شود. مزیت این است که برای دیدن ناوبری و کنترل سایر کنترل ها لازم نیست بین صفحه نمایش جابجا شوید ، اگرچه عملکردهای صوتی نیز از طریق دکمه های فرمان کار می کنند. با این حال ، همه اتومبیل ها از این پشتیبانی نمی کنند.

شایعات مک روز یکشنبه گفت که آخرین به روزرسانی Waze نیز شامل می شود راهنمایی در برنامهکه ویز آزمایش کرد. این برنامه هم اکنون هنگام سفر در بزرگراه ، رانندگان را به سمت خروجی سمت راست هدایت می کند – یکی دیگر از موارد خوش آمد به برنامه محبوب.

ادغام بیشتر برنامه ها در Apple CarPlay به شرح زیر است چندین به روزرسانی سیستم که از بیرون آمد کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WWDC اپل. آخرین نسخه سیستم شامل پارکینگ ، سفارش غذا و پشتیبانی از شارژ EV است. همراه با به روزرسانی های سیری iOS 14، Apple CarPlay همچنین از یک دستیار صوتی هوشمند بهره مند می شود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بررسی عملی IOS 14: امتحان کردن …


12:13

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر