[ad_1]

apple-iphone11-itunes-music-app-9809

آنجلا لنگ / CNET

Apple Music Google امروز دوشنبه در یک پست وبلاگ اعلام کرد ، برای دستگاههایی با دستیار Google فعال است امروز. این شامل بلندگوها و نمایشگرهایی مانند Nest Audio، Nest Hub، Nest Hub Max و Nest Mini.

مشترکان Apple Music می توانند حساب Apple Music خود را در برنامه Google Home پیوند دهند ، جایی که Google همچنین با آن ادغام می کند Spotify، YouTube Music، پاندورا و دیزر

هنگامی که حساب شما پیوند داده شد و به عنوان سرویس پخش جریانی موسیقی پیش فرض انتخاب شد ، می توانید موسیقی را با گفتن مثلا “سلام ، گوگل ، لیست پخش تعطیلات را پخش کن” پخش کنید.

همچنین می توانید هر آهنگ یا هنرمند خاصی را در Apple Music جستجو کنید ، همچنین موسیقی را با سبک ، روحیه یا فعالیت جستجو کنید. اگر بیش از یک بلندگوی هوشمند یا نمایشگر با دستیار Google فعال دارید ، می توانید از صدای چند اتاقه Google برای افزودن بلندگو و انتقال موسیقی به خانه خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: Apple Music vs. Spotify: بهترین سرویس پخش جریانی موسیقی برای شما

socket-audio-2

Nest Audio جدیدترین بلندگوی هوشمند Google است.

کریس مونرو / CNET

افزودن Apple Music زندگی را برای صاحبان خانه های هوشمند متمرکز بر «دستیار Google» که صاحب آیفون نیز هستند ، آسان می کند. این اولین باری نیست که اپل به یک بلندگوی هوشمند شخص ثالث مراجعه می کند: Apple Music اکنون به عنوان یک سرویس متصل به بلندگوهای آمازون الکسا ، مانند جدید اکو و نقطه اکو.

اکنون که اپل با دستگاه های Google Assistant روی دستگاه ها سوار شده است ، کاربران آیفون و اپل موزیک بیش از هر زمان دیگری گزینه های بیشتری برای پخش آهنگ های مورد علاقه خود در خانه دارند.

اپل موزیک روز دوشنبه در Nest و سایر بلندگوها و دستیارهای هوشمند با دستیاران فعال در ایالات متحده ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان و ژاپن به فروش می رسد.

ادامه مطلب: بهترین بلندگوهای هوشمند 2020: Amazon Echo ، Google Nest Mini و Apple HomePod در مقایسه


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nest Audio در مقابل Nest Mini: کدام بلندگوی هوشمند Google …


5:20

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر