[ad_1]

یوبی سافت

Assassin’s Creed Valhalla یک بازی عالی است. نه تنها که حماسه وایکینگ ها در سراسر انگلیس و انگلیس گسترش یافته است، داستان خود حدود 70 ساعت است. این نیز یکی از بهترین رکوردها در Assassin’s Creed است – خوشبختانه برای دارندگان Xbox Series X | S ، چون احتمالاً بهترین بازی برای راه اندازی پلتفرم جدید است – و این یکی از معدود بازی هایی است که در آن مدت طولانی غوطه ور شدن در آن لذت می برم.

داستان خودش به جاهای جالب می رود – این همه پادشاه عروسکی ساکسون برای نصب بر روی تاج و تخت ، مدت زمان کمی وجود دارد – و شما به راحتی می توانید درگیر درام همه اینها شوید. با این حال ، دنیای Valhalla پر از جلسات مفید ، مجموعه های ارزشمند و چیزهای جالب است.

در اینجا چند تصمیم اجباری اتخاذ شده توسط من وجود دارد ، شخصی که برای انجام این بازی به مدت دو هفته هیچ کاری انجام نداده است.

توجه داشته باشید: اسپویلرهای سبک در زیر.

رمز و رازها را فراموش نکنید

ماموریت های جانبی با Mysteries جایگزین شده اند. آنها به عنوان نقاط آبی درخشان روی نقشه و HUD نشان داده می شوند. انواع مختلفی وجود دارد – بسیاری از آنها من فقط آنها را در اینجا لیست می کنم:

رویداد جهانی: رویدادهای جهانی جلساتی “تصادفی” هستند که توسط NPC ها آغاز شده و بعد دیگری به Valhalla می افزایند. ممکن است با یک اسکاندیناوی روبرو شوید که تبر در سرش گیر کرده باشد و از یک سردرد کوچک شکایت کند. یک بار دیگر باید پدر را متقاعد کنید دخترش را فدای خدایان نکند یا تجربه حسی حمله وایکینگ ها را دوباره ایجاد کند تا یک زن و شوهر ، یک اشتباه ، بتوانند دوباره به هم وصل شوند. (بله ، این اولین مورد شناخته شده شکست رزمی است.)

ارائه محراب: بعضی اوقات با محرابی روبرو می شوید که نیاز به کمک دارد. این می تواند سکه ، مواد یا یک ماهی خاص باشد. تکمیل یکی از این محراب ها یک واقعه جهانی دیگر را باز می کند.

در حال حرکت: این اساساً یک نبرد رپ است ، اما یک جنگ قرون وسطایی. حتما الگوهای قافیه ای را برای کمک به شما در انتخاب پاسخ صحیح شناسایی کنید. پیروزی جذابیت شما را افزایش می دهد ، که گزینه های اضافی برای گفتگو در quests را باز می کند.

حیوانات افسانه ای: من خیلی کودک هستم که نمی توانم آنها را برآورده کنم ، اما ، سلام ، اگر شما از طرفداران شکار حیوانات هستید ، این برای شما مناسب است. اگر در دهکده خود یک خانه شکارچی بسازید ، می توانید طرح ها و امتیازات عالی را برای از بین بردن این جانوران باز کنید.

Drengr گمشده: اوه نه ، این یک جنگجوی قدیمی اسکاندیناوی است و او تاکنون در زندگی خود هر نبردی را پشت سر گذاشته است. این اصلاً خوب نیست – این شخص به بلیط ASha Vahala نیاز دارد. این یک راه حل آسان است: فقط او را در جنگ بکشید. اما کار آسانی نیست که این جنگجویان سخت می جنگند. با این حال XP ارزشش را دارد.

دختر لریون: سه دختر یک رهبر فرقه که جادوی تاریکی را تمرین می کردند اما توسط خانواده های قدرتمند انگلیس کشته شدند. دختران او اکنون در حال گشت و گذار در کشور هستند و برای نبرد با هر روح فقیری که بیش از حد نزدیک شود ، خارش می خورند. گاهی اوقات این تو هستی! آنها جنگ های چالش برانگیزی با یک مینی رئیس دارند ، اما یک دلیل خوب برای پیدا کردن آنها وجود دارد: هر خواهر یک تکه از زره Thor را می پوشد ، و شما باید هر سه را شکست دهید تا آخرین قطعه مجموعه را باز کنید. ارزشش را دارد.

سنگ ایستاده: اینها پازل های تصویری است که در محافل سنگی یافت می شود (مانند استون هنج). با استفاده از دید اودین بر الگوی سنگها تأکید می شود و به راحتی می توان از زاویه مناسب به آنها نگاه کرد تا تصویری کامل بدست آوریم. این بورس های تحصیلی XP و 1 امتیاز مهارت را حل کنید.

هسته: چیدمان سنگ ها شما فقط سنگ ها را روی هم قرار می دهید. به طرز شگفت انگیزی تسکین دهنده است و همیشه نمای زیبایی دارد.

این اسرار داوطلبانه است و به راحتی قابل چشم پوشی است. در ابتدای بازی خود اغلب من کردم از روی تنبلی محض آنها را نادیده بگیرید. اما برخی از گنجینه های واقعی در این اسرار نهفته است (هم به معنای واقعی و هم به صورت تصویری).

ماموریت های جانبی باید اینگونه باشد. با یک بازی به بزرگی Valhalla ، دفتر خاطرات و نقشه می تواند حیرت انگیز شود. و در سال 2020 ، چه کسی قدرت تلاش برای انجام امور را دارد؟ ما فقط سعی می کنیم روزها را پشت سر بگذاریم. اسرار منظره های کوتاه و جالبی از دنیای Valhalla هستند که چالش های واقعی و همچنین لحظات سرگرم کننده یا حتی لمس کننده ای را به همراه دارند.

اگر تجارت جذاب کمی خسته کننده شود ، این اسرار به سمت شما پرش می کنند.

bsdfgsfgsdfg

و ممکن است خود را با تبر بیرون از سر خود پیدا کنید ،

و ممکن است بپرسید ، “خوب … چگونه من به اینجا رسیدم؟”

یوبی سافت

گنجینه های افسانه ای بریتانیا را جمع کنید تا Excalibur را به مال خود بسپارید

یکی از جنبه های بازی که جای تذکر ویژه دارد The Treasures of the British Mysteries است. روی نقشه شما ، آنها مانند درهای کوچکی هستند که لنگرهایی روی آنها دارند. چرا؟ نمی دانم. خیلی طول کشید تا بفهمم چه هستند – 11 قرص در سراسر انگلیس پراکنده شده اند. اگر همه این تبلت ها را پیدا کنید ، می توانید تیغ افسانه ای Excalibur ، یکی از قدرتمندترین سلاح های بازی را باز کنید.

در ناهنجاری های Animus کاوش کرده و گذشته و حال را ترکیب کنید

رمز و راز دیگر بازی ناهنجاری های Animus است. این مشکلات در پیوستار فضا-زمان با یک نماد مثلث روی نقشه شما یا یک مشکل واقعی در جهان مشخص می شوند. پس از بررسی این مشکلات ، لیلا قهرمان امروز به دنیا جذب می شود. برای بازگشت به زمان حال ، لیلا باید یک پارکور تاکتیکی را تکمیل کند که مانند جوجه تیغی Sonic the Hedgehog در طول زمان حرکت کند.

آنها یک معمای کوچک عالی برای بازی هستند و تکمیل هر یک از آنها رمز و راز بزرگی را برای جهان Assassin’s Creed باز می کند. جهنم ، بله ، دانش.

داده ها

بله ، شما می خواهید از Asgard دیدن کنید.

یوبی سافت

کلبه Valka را بسازید و قوس جستجوی Asgard را باز کنید

والکا سرپرست قبیله است. او همچنین دوست و محرم شما است. کمی با بازی ، والکا در انگلیس به شما ملحق می شود و از شما می خواهد فوراً کلبه او را بسازید. فکر خواهید کرد: خوب ، وحشی ، همه به کلبه ای احتیاج دارند. ما در چادر زندگی می کنیم. چرا اینقدر خاص هستی؟

خوب ، معلوم شد که ساخت کلبه Valka یک خط جستجو را باز می کند که شما را به اصگارد واقعی می برد – مانند “خانه خدایان اسکاندیناوی” Asgard. همانطور که می توانید تصور کنید ، زیبا و سرگرم کننده است. این تمام چیزی است که می خواهم بگویم.

این یک دروغ بود ، من یک چیز دیگر می گویم: در Asgard اسب شما یک موش است. گوزن شمالی! شما مثل سانتا هستید.

حمله به لوازم برای ساخت شهرک خود

برای ساختن کلبه رویایی والکا – و بقیه دهکده خود ، زیرا این هدف اصلی ماجراجویی شما در انگلیس است – شما باید وسایل و مواد را پیدا کنید. هنگامی که در قایق خود هستید ، می توانید در اردوگاه های نظامی ، اردوگاه های گانگستری و ابیان توقف کنید تا از آن لذت ببرید. هنگام بریدن سقف های کاهگلی ، آماده برش سربازان باشید.

با این حال ، این حملات هدفی فراتر از هرج و مرج ناب را دنبال می کنند. این بهترین راه برای یافتن لوازم مورد نیاز برای ساختن ساختمانها در محل زندگی شما است. به دنبال نمادهای بشکه طلا بر روی نقشه خود بگردید و در اینجا نکته ای ذکر شده است: برای بهترین چیزها به دنبال ابی باشید.

ljljljklkjlkj

یکی از مواردی که من در ساختن دنیا بیشتر دوست دارم ، احساس آمیختگی تاریخ است. البته ، رومی ها چند صد سال در انگلیس نبودند ، اما حضور آنها هنوز احساس می شود.

یوبی سافت

طرح های خال کوبی ، ست های زره ​​پوش و مصنوعات رومی را در سراسر انگلیس پیدا کنید

شما بدون چند خال کوبی و زره پوش قدرتمند ، یک جنگجوی ترسناک نیستید. شما می توانید طرح های خال کوبی را از فروشگاه ها بخرید ، اما می توانید برخی از طرح های عالی را نیز در طبیعت پیدا کنید. آنها را با گرفتن کاغذهای پرنده ، معمولاً در مکان های بلند پیدا می کنید. خواهید فهمید که هرچه به این اسناد مرموز پرواز نزدیک می شوید ، آنها پرواز خواهند کرد. شما باید آنها را تعقیب کنید.

موفق باشید ، آنها کاملاً پیچیده هستند. اگر موفق به گرفتن یكی شدید ، به من نگویید زیرا من این كار را نكردم ، و آنها باعث ناامیدی دائمی هستند.

مجموعه های زره ​​پوش و مصنوعات رومی به راحتی یافت می شوند. کیت های بامپر نمادهای سپر طلایی کارت شما هستند. برای باز کردن پاداش های ویژه ، هر پنج قطعه را جمع کنید. در کل 10 مجموعه برای پیدا کردن وجود دارد ، بنابراین یک شکار کنید.

در Ravensthorpe ، مردی با لباس رومی (که در ابتدا دیدن آن عجیب است) یک موزه کوچک در زیر ویرانه های رومی روستای شما افتتاح می کند. اکنون این شما هستید که باید آن را با گنجینه های رومی پر کنید. آنها معمولاً فقط کالاهایی هستند که ماسک دارند. این یک ویژگی کوچک است که به راحتی قابل چشم پوشی است ، اما شکار این آثار می تواند شما را به مکان های خنک برسانید – مانند Jorvik (یورک) ، یک سیستم فاضلاب گسترده که گنجینه زیادی را پنهان می کند. مراقب تخته های چوبی قابل شکستن در زمین گورستان کنار تئاتر یورویک و یک دیوار شکستنی در لبه آب در کنار پل بزرگ باشید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر