[ad_1]

یوبی سافت

Assassin’s Creed Valhalla یک بازی عالی است. نه تنها که حماسه وایکینگ ها در سراسر انگلیس و انگلیس گسترش یافته است، داستان خود حدود 70 ساعت است. این یکی از بهترین رکوردها در بازی Assassin’s Creed و یکی از معدود بازی هایی است که مدتها است که از غوطه ور شدن در آن لذت می برم.

خود داستان می تواند به مکان های جالبی برود – تعداد زیادی از پادشاهان عروسکی ساکسون برای نصب بر روی تاج و تخت ، مدت زمان کمی – و درگیر شدن درام همه اینها آسان است. با این حال ، دنیای Valhalla پر از جلسات مفید ، مجموعه های ارزشمند و چیزهای جالب است. در اینجا چند تصمیم اجباری اتخاذ شده توسط من وجود دارد ، شخصی که برای انجام این بازی به مدت دو هفته کاری انجام نداده است.

توجه: اسپویلرهای سبک در زیر.

رمز و رازها را فراموش نکنید

ماموریت های جانبی با Mysteries جایگزین شده اند. این اسرار به عنوان نقاط آبی درخشان روی نقشه شما و در HUD نشان داده شده است. انواع مختلفی از رمز و رازها وجود دارد ، بسیاری از آنها که من فقط آنها را در اینجا لیست می کنم:

رویداد جهانی: رویدادهای جهانی جلساتی “تصادفی” هستند که توسط NPC ها آغاز شده و بعد دیگری به Valhalla می افزایند. ممکن است با یک اسکاندیناوی روبرو شوید که تبر در سرش گیر کرده باشد و از یک سردرد کوچک شکایت کند. بار دیگر باید پدری را متقاعد کنید که دخترش را فدای خدایان نکند یا تجربه حسی حمله وایکینگ ها را از نو خلق کند تا یک زن و شوهر بتوانند اشتباه کنند … برای اتصال مجدد (بله ، اولین مورد شناخته شده نبرد).

ارائه محراب: بعضی اوقات با محرابی روبرو می شوید که نیاز به کمک دارد. گاهی اوقات این یک سکه ، یا یک ماده ، یا یک ماهی خاص است. تکمیل یکی از این محراب ها یک واقعه جهانی دیگر را باز می کند.

در حال حرکت: این اساساً یک نبرد رپ است ، اما یک جنگ قرون وسطایی. حتما الگوهای قافیه ای را برای کمک به شما در انتخاب پاسخ صحیح شناسایی کنید. پیروزی جذابیت شما را افزایش می دهد ، که گزینه های اضافی برای گفتگو در quests را باز می کند.

حیوانات افسانه ای: من بیش از حد کودک هستم که آنها را اجرا کنم ، اما سلام ، اگر طرفدار شکار حیوانات هستید ، این برای شما مناسب است. اگر در دهکده خود یک خانه شکارچی بسازید ، می توانید طرح ها و امتیازات عالی را برای از بین بردن این جانوران باز کنید.

Drengr گمشده: اوه نه ، این یک جنگجوی قدیمی اسکاندیناویایی است و متأسفانه او تاکنون از هر نبردی در زندگی خود جان سالم به در برده است. این اصلاً خوب نیست – این شخص به بلیط ASha Vahala نیاز دارد. این یک راه حل آسان است ، فقط او را در جنگ بکشید. اما کار آسانی نیست که این جنگجویان سخت می جنگند. با این حال XP ارزشش را دارد.

دختر لریون: سه دختر یک رهبر فرقه که جادوی تاریکی را تمرین می کردند اما توسط خانواده های قدرتمند انگلیس کشته شدند. دختران او اکنون در حال گشت و گذار در کشور هستند و برای نبرد با هر روح فقیری که بیش از حد نزدیک شود ، خارش می خورند. گاهی اوقات این تو هستی! آنها جنگ های چالش برانگیزی با مینی روس ها دارند ، اما دلیل خوبی برای یافتن آنها وجود دارد: هر خواهر یک تکه از زره پوش ثور را می پوشد ، و شما باید هر سه را شکست دهید تا آخرین قطعه مجموعه را باز کنید. ارزشش را دارد.

سنگ ایستاده: اینها پازل های تصویری است که در محافل سنگی یافت می شود (مانند استون هنج). با استفاده از Odin’s Vision بر الگوی سنگ ها تأکید می شود و به راحتی می توان از زاویه مناسب به آنها نگاه کرد تا تصویری کامل بدست آوریم. این کمک هزینه های XP و 1 امتیاز مهارت را حل کنید.

هسته: چیدمان سنگ ها شما فقط سنگ ها را روی هم قرار می دهید. در واقع ، کاملاً آرامش بخش است و همیشه منظره جذابی دارد.

این اسرار کاملاً داوطلبانه است و به راحتی می توان از آنها چشم پوشی کرد. در ابتدای بازی خود اغلب من کردم از روی تنبلی محض آنها را نادیده بگیرید. اما در این اسرار برخی از گنجینه های واقعی (به معنای واقعی و معنایی) پنهان شده اند.

ماموریت های جانبی باید اینگونه باشد. با یک بازی به بزرگی Valhalla ، دفتر خاطرات و نقشه می تواند حیرت انگیز شود. و در سال 2020 ، چه کسی قدرت تلاش برای انجام امور را دارد؟ ما فقط سعی می کنیم روزها را پشت سر بگذاریم. اسرار گزیده ای کوتاه و جالب از دنیای Valhalla است که چالش های واقعی و همچنین لحظات سرگرم کننده و یا حتی لمس کننده را به همراه دارد.

اگر تجارت جذاب کمی خسته کننده شود ، این اسرار به سمت شما پرش می کنند.

bsdfgsfgsdfg

و ممکن است خود را با تبر بیرون از سرتان پیدا کنید

و ممکن است بپرسید ، “خوب … چگونه به اینجا رسیدم؟”

یوبی سافت

گنجینه های افسانه ای بریتانیا را جمع کنید تا Excalibur را به مال خود بسپارید

یک رمز و راز که به نظر من شایسته ذکر خاص آن است گنجینه های اسرار انگلیس است. روی کارت شما ، آنها مانند درهای کوچکی هستند که لنگرهایی روی آن دارند. چرا؟ نمی دانم! خیلی طول کشید تا فهمیدم آنها چیست – 11 قرص در سراسر انگلیس پراکنده شده است. اگر همه این تبلت ها را پیدا کنید ، می توانید تیغ افسانه ای Excalibur ، یکی از قدرتمندترین سلاح های بازی را باز کنید. موفق باشید!

در ناهنجاری های Animus کاوش کرده و گذشته و حال را ترکیب کنید

رمز و راز دیگر بازی ناهنجاری های Animus است. این مشکلات در پیوستگی فضای زمان با یک نماد مثلث روی نقشه شما یا یک مسئله واقعی در جهان مشخص می شوند. پس از بررسی این مشکلات ، لیلا قهرمان امروز به دنیا جذب می شود. دیوانه! برای بازگشت به زمان حال ، لیلا باید یک دوره پارکور تاکتیکی را به عنوان یک جوجه تیغی صوتی سفر کند.

آنها یک معمای کوچک عالی برای بازی هستند و تکمیل هر یک از آنها رمز و راز بزرگی را برای جهان Assassin’s Creed باز می کند. جهنم ، بله ، دانش.

داده ها

بله ، شما می خواهید از Asgard دیدن کنید.

یوبی سافت

کلبه Valka را بسازید و قوس جستجوی Asgard را باز کنید

والکا سرایدار قبیله و دوست و محرم شما است. اندکی در این بازی ، والکا در انگلیس به شما ملحق می شود و می خواهد کلبه خود را بلافاصله ساخته شود. فکر خواهید کرد: خوب ، وحشی ، همه به یک کلبه احتیاج دارند ، ما در چادرها زندگی می کنیم. چرا اینقدر خاص هستی؟

خب ، معلوم شد که ساخت کلبه والکا خط تلاشی را برای شما باز می کند که شما را به اصغرد واقعی می برد – مانند “خانه خدایان اسکاندیناوی” آسگارد. همانطور که می توانید تصور کنید ، فوق العاده زیبا و واقعاً سرگرم کننده است. این تمام چیزی است که می خواهم بگویم.

این یک دروغ بود ، من یک چیز دیگر می گویم: در Asgard اسب شما یک موش است. گوزن شمالی! شما مثل سانتا هستید.

به A-Viking بروید و برای ساختن دهکده خود به وسایل حمله کنید

برای ساختن کلبه رویایی والکا – و بقیه دهکده خود ، زیرا این واقعاً هدف اصلی ماجراجویی شما در انگلیس است – شما باید وسایل و مواد را پیدا کنید. بهترین راه برای انجام این کار وایکینگ است. هنگامی که در قایق خود هستید ، می توانید در کنار اردوگاه های نظامی ، اردوگاه های گانگستر و یک ابی متوقف شوید تا از آن لذت ببرید: بریدن و تکه تکه کردن سربازان و آتش زدن سقف های کاهگلی.

با این حال ، این حملات هدفی فراتر از هرج و مرج ناب را دنبال می کنند. این بهترین راه برای یافتن لوازم مورد نیاز برای ساختن ساختمانها در محل زندگی شما است. به دنبال نمادهای بشکه طلا بر روی نقشه خود و یک نکته باشید: برای بهترین چیزها روی ابی کلیک کنید.

ljljljklkjlkj

یکی از مواردی که من در ساختن دنیا بیشتر دوست دارم ، احساس آمیختگی تاریخ است. البته ، رومی ها چند صد سال در انگلیس نبودند ، اما حضور آنها هنوز بسیار احساس می شود.

یوبی سافت

طرح های خال کوبی ، مجموعه های زره ​​پوش و مصنوعات رومی را در سراسر انگلیس پیدا کنید

شما در واقع یک جنگجوی ترسناک نیستید که دارای برخی خال کوبی ها و زره های قدرتمند باشید. شما می توانید طرح های خال کوبی را از فروشگاه ها بخرید ، اما می توانید طرح های عالی را نیز در طبیعت پیدا کنید. با گرفتن کاغذهای پرنده ، معمولاً در مکان های بلند ، آنها را پیدا می کنید. خواهید فهمید که هرچه به این اسناد مرموز پرواز نزدیک می شوید ، آنها پرواز خواهند کرد! شما باید او را تعقیب کنید.

موفق باشید ، آنها کاملاً پیچیده هستند. اگر موفق به گرفتن یكی شدید ، به من نگویید زیرا من این كار را نكردم ، و آنها باعث ناامیدی مداوم می شوند.

یافتن مجموعه های زره ​​پوش و مصنوعات رومی کمی آسان تر است. تشخیص کیت های سپر کاملاً آسان است ، آنها نمادهای سپر طلای کارت شما هستند. برای باز کردن پاداش های ویژه ، هر پنج قطعه را جمع کنید. در کل 10 مجموعه برای پیدا کردن وجود دارد ، بنابراین یک شکار کنید.

در Ravensthorpe ، مردی با لباس رومی (در ابتدای امر بسیار عجیب است) یک موزه کوچک در زیر ویرانه های رومی روستای شما افتتاح می کند. اکنون این شما هستید که باید آن را با گنجینه های رومی پر کنید! آنها معمولاً فقط قابل جمع شدن با ماسک هستند. این یک ویژگی کوچک است که به راحتی قابل چشم پوشی است ، اما شکار این آثار می تواند به مکان های بسیار جالبی منجر شود – مانند Jorvik (یورک) ، یک سیستم فاضلاب گسترده که گنجینه زیادی را پنهان می کند. مراقب تخته های چوبی قابل شکستن در زمین گورستان کنار تئاتر یورویک و یک دیوار شکستنی در لبه آب در کنار پل بزرگ باشید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر