[ad_1]

لامبورگینی آونتادور SVJ رودستر 2020

این بزرگ ، قدرتمند ، قوی ، بدون توربو است و در اینجا شما باید بمانید.

لامبورگینی

پسر بزرگ لامبورگینی آونتادور از سال 2011 وجود داشته است و اگرچه بسیاری از به روزرسانی ها و زیر مدل ها مورد توجه قرار گرفته اند ، اما برای مدت طولانی تری در دندان گیر کرده است. بنابراین جای تعجب نیست که شایعاتی در مورد جایگزینی آن وجود دارد. هنوز هم ، آخرین شایعه – و شایعه ای که اخیراً توسط لامبورگینی CTO Maurizio Reggiani در Car & Driver تأیید شده است – بزرگ است.

ما در حال صحبت کردن در مورد موتور عظیم V12 (و ​​بسیار قدرتمند) جوی Aventador هستیم. به دلایل زیادی این موتور خاص است اما این واقعیت که در دنیایی از آن به طور طبیعی تنفس می کند کم و توربوشارژر یک معامله بزرگ است لامبورگینی برای ماندگاری بیشتر در حالی که همچنان مد روز بوده و در برابر گازهای گلخانه ای پاسخگو است ، تصمیم گرفت یک سیستم ترکیبی اضافه کند.

شاید تعجب آور به نظر برسد ، اما پایه های این تغییر قبلاً گذاشته شده است هایپرکار ژیان که لامبورگینی در اوایل سال جاری برای اولین بار آغاز به کار کرد. این خودرو به لطف سیستم موتورهای الکتریکی و ابر خازن ها ، قدرت شگفت انگیز 819 اسب بخاری را تولید می کند.

ابر خازن ها ، مانند باتری ها ، انرژی را برای استفاده در آینده ذخیره می کنند ، اما بر خلاف باتری ، آنها می توانند خیلی سریع شارژ و تخلیه شوند. علاوه بر این ، آنها به طور قابل توجهی سبک تر از باتری هستند. کل سیستم هیبریدی در سیان فقط 75 پوند به وزن پیشرانه معمولی افزود.

مشخص نیست که آیا لامبورگینی از سیستمی مانند Sian استفاده خواهد کرد یا از سیستم ترکیبی باتری مجهز به سنتی استفاده می کند. و با این حال ، به هر حال ، ما خوشحالیم که فریاد دیوانه وار این V12 بزرگ و جوی زیبا به زندگی ادامه خواهد داد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نام های لامبورگینی پر از گاو نر است


7:27

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر