[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

دوشنبه سایبری در حال حرکت است و Best Buy در حال حاضر تخفیف های زیادی دارد. اما به مدت دو ساعت – از ساعت 13:00 تا 15:00 بعد از ظهر امروز – فروش سریع محصولات اپل و بیتس به سرعت انجام می شود. نمی توان گفت همه معاملات واقعاً معاملات هستند ، اما معاملات معدودی وجود دارد. به عنوان مثال ، AirPod های استاندارد (100 دلار) اکنون 10 دلار بهتر از بهترین قیمت فعلی آمازون و در یک دلار پایین ترین سطح خود هستند. Beats Solo Pro در گزینه های خاص رنگ در کمترین قیمت خود با قیمت 155 دلار است.

لطفاً توجه داشته باشید که برای برخی از آنها باید عضو برنامه جایزه بهترین خرید من باشید (می توانید به صورت رایگان عضو شوید).

ادامه مطلب: بهترین معاملات دوشنبه سایبری در بهترین خرید

لیست کامل تخفیف های فروش فلش را در زیر پیدا کنید. یادآور این معاملات فقط برای دو ساعت یا تا زمان اتمام منابع انجام می شود:

  • 13:00 تا 15:00 ET
  • از ظهر تا 2 بعدازظهر CT
  • 11 صبح تا 1 بعدازظهر MT
  • از ساعت 10 صبح تا ظهر PT

روز دوشنبه با فروش فلش با بهترین خرید در خرید و فروش خرید و فروش می شود

سارا تو / CNET

همانطور که گفتم ، این تقریباً به همان میزانی است که با کیف شارژ استاندارد (بدون شارژ بی سیم) برای AirPods دریافت می کنید. قیمت آنها به 99 دلار رسیده است ، بنابراین این یک تفاوت دلار است. قیمت فروش فعلی آنها 120 دلار است.

سارا تو / CNET

Solo Pro ، هدفون های بسیار خوب برای از بین بردن سر و صدا در گوش ، توسط Beats ، طی چند هفته گذشته با قیمت 170 دلار فروخته شده است و نسخه آبی آن به 155 دلار رسیده است. اکنون Best Buy با این قیمت پایین 155 دلار ، رنگ های بیشتری اضافه کرده است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر