[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

به لطف فروش جمعه سیاه ، خرده فروشان بهترین تخفیف های خود را برای آخرین مدل های سال 2020 در ساعت های هوشمند اپل ارائه می دهند.

اگر منتظر دریافت آخرین فناوری مچ دست خود هستید ، شاید زمان شروع کار باشد. در اینجا آخرین چیزی است که باید بدانید اگر به دنبال معامله هستید:

  • اپل واچ سری 6 و Apple Watch SE اولین تخفیف های عمده خود را از زمان انتشار در ماه سپتامبر دریافت کرده اند ، با تخفیف هایی که بعضی اوقات از 49 دلار تا 69 دلار برای برخی از رنگ ها متغیر است.
  • والمارت تایید کرد که ساعت چهار قدیمی سری 3 را با قیمت کم سابقه به فروش می رساند ، از روز چهارشنبه ، 25 نوامبر در ساعت 4 بعد از ظهر PT: اپل واچ سری 3 38 میلی متری 119 دلار و اپل واچ سری 3 42 میلی متری 149 دلار خواهد بود.
  • اگرچه رسماً متوقف شد ، اما در برخی جاها شاهد ظهور Apple Watch Series 5 هستیم. اگر می توانید این مدل را با قیمت 300 دلار جدید پیدا کنید ، ارزشش را دارد.

بهترین معاملات مشاهده شده در زیر است. توجه داشته باشید که قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بوده است ، اما متفاوت است.

ونسا دست اورلانا / CNET

Watch SE مدلی برای کاهش خط ساعتهای اپل برای سال 2020 است. این مدل مشابه سری 5 2019 است ، اما بدون عملکرد صفحه نمایش و نوار قلب به طور دائمی در آن موجود است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و صفحه نمایش Retina است که 30٪ بزرگتر از سری 3 بسیار قدیمی است (به زیر مراجعه کنید). برخلاف سری 3 ، Watch SE از قابلیت تنظیم خانواده جدید اپل نیز پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد اپل واچ را برای فرزند خود تنظیم کنید ، اما باید هزینه این نسخه تلفن همراه (و برنامه بی سیم همراه آن) را نیز بپردازید. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها کم رنگ شده اند. بررسی ما در مورد Apple Watch SE را بخوانید.

Vanessa Hand Orelana / CNET

44 میلی متری SE نیز همان کاهش قیمت فعلی را دارد. این مدل تا 49 دلار تخفیف دیده است ، اما اینها کم رنگ شده اند.

سزار سالزا / CNET

جدیدترین اپل واچ با ویژگی های بیشتر هم اکنون به فروش می رسد. سری 6 علاوه بر نمایش مداوم و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (اگرچه در آنجا انتظار نتایج پزشکی را ندارید). به طور منظم 399 دلار 49 دلار در فروش جمعه سیاه هدف صرفه جویی می کند. به نظر می رسد Sam Club (عضویت اجباری) در اینجا با قیمت های 40 میلی متری 330 دلار ، در جنگ قیمت پیروز شود ، اما آمازون به برخی از رنگ ها به آن پاسخ می دهد. این اولین بار است که این ساعت از هر نوع فروخته می شود ، بنابراین اگر به فکر تهیه آن بودید ، زمان آن فرا رسیده است. بررسی ما از Apple Watch Series 6 را بخوانید.

ونسا دست اورلانا / CNET

سری 6 بزرگتر در ابتدا فقط به هدف کاهش یافت ، اما از آن زمان آمازون به قیمت برخی از رنگ ها پاسخ داده است. اکنون شاهد هستیم که بسته به مدل و رنگ ، قیمت ها بین 360 تا 409 دلار به شدت در نوسان است.

سارا تو / CNET

این مدل 2019 با معرفی سری 6 در ماه سپتامبر از نظر فنی متوقف شد. با این وجود ، اگرچه فاقد اکسیژن سنج در خون است ، اما دارای سری 6 ECG است و همیشه شامل عملکردهای نمایشگر و همچنین طراحی خارجی یکسان است. با قیمت 300 دلار ، اگر قیمت های سری 6 کاهش پیدا نکند ، معامله خوبی است.

جان کیم / CNET

اپل واچ سری 5 بزرگتر در حال حاضر 329 دلار قیمت دارد که 100 دلار کمتر از قیمت فروش عادی است. این مدل کنتور اکسیژن خون ندارد اما از مشخصات ظاهری و نمایشگر خارجی همان سری 6 برخوردار است.

جیمز مارتین / CNET

بزرگتر Apple Watch Series 3 نیز از 25 نوامبر در Walmart 49 دلار صرفه جویی خواهد کرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

مقایسه Apple Watch SE و Apple Watch Series 6


13:38

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر