[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه معاملات سرانجام اینجا هستند! جمعه سیاه واقعی ممکن است طبق تقویم طی چند روز باقی بماند ، اما کاهش قیمت تعطیلات خرید در حال حاضر شدید شده است. آیا به دنبال یک Tablet Fire جدید آمازون هستید یا می خواهید یکی را برای یک شخص خاص هدیه دهید؟ چندین مدل به کمترین حد خود بازگشتند که اولین بار در ماه گذشته در هنگام فروش Prime Day دیده شد. به خصوص:

  • Fire HD 10 (تبلت 10 اینچی) اکنون 80 دلار (70 دلار تخفیف) است
  • نسخه کودکان Fire HD 10 اکنون 130 دلار است. (تخفیف 70 ​​BGN)
  • Kids Edition Fire HD 8 اکنون در طی Prime Day 80 دلار است (60 دلار تخفیف)
  • Fire 7 Kids اکنون 60 دلار (40 دلار تخفیف) دارد

Fire HD 8 نیز از دوشنبه سایبری به پایین ترین قیمت خود یعنی 55 دلار برمی گردد. تاکنون آمازون تخفیف تبلت های Fire HD 8 Plus را تأیید نکرده است ، اما از دیدن آنها در چند روز آینده تعجب نخواهیم کرد:

  • Fire HD 8 (تبلت 8 اینچی) 55 دلار (35 دلار تخفیف) برمی گردد
  • Fire HD 8 Plus در طی Prime Day 75 دلار بود (35 دلار تخفیف)

توجه داشته باشید که نسخه های Fire Kids شامل یک پرونده و یک سال دیگر می شود خدمات اشتراک Amazon Kids Kids، 36 دلار ارزش دارد.

دیوید کارنای / CNET

آمازون از اولین تبلت Kindle Fire راهی طولانی را طی کرده است. Amazon Fire HD 10 بزرگترین تبلت آمازون با اندازه صفحه نمایش 10 اینچی و بلندگوهای قدرتمند است (و اکنون از طریق USB-C شارژ می شود). این تبلت مانند برادر کوچکتر 8 اینچی خود ، Fire HD 8 ، دارای مزایایی برای مشترکان Prime است که جریان و بارگیری فیلم ، نمایش های تلویزیونی و بازی ها را برای اعضا آسان می کند. تبلت های فایر از نسخه خالص اندروید استفاده نمی کنند بلکه در عوض از سیستم عامل Fire مبتنی بر اندروید آمازون استفاده می کنند و برنامه ها را از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری می کنند. هنوز می توانید برنامه ها را از Google Play دریافت کنید ، اما باید فروشگاه را خودتان نصب کنید – این بدان معناست که علاقه مندان به بازی برای تجربه عالی تبلت بازی به همه بازی های موبایل مورد علاقه خود دسترسی دارند. ادامه مطلب

سارا تو / CNET

این نسخه کودکانه از تبلت Fire HD 8 یک جعبه پرشده ، کنترل والدین ، ​​دو سال ضمانت و یک سال اشتراک برای Kids Plus (که قبلاً به آن FreeTime Unlimited می گفتند) اضافه می کند ، که به طور معمول ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد به چند محتوای مناسب برای فرزندان. این در واقع برای یادگیری از راه دور مناسب نیست ، اما گزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به دادن فرزند کامل به کودک خردسال است.

سارا تو / CNET

این لوازم اضافی همانند HD 8 بالا است ، اما یک نسخه مقاوم در برابر کودکان از نسخه کوچک و مقرون به صرفه Amazon Fire 7 است. شما به جای پردازنده 8 اینچی یا قوی تر ، یک صفحه نمایش 7 اینچی دارید.

سزار سالزا / CNET

Fire HD 8 با پردازنده سریعتر ، شارژ USB-C ، عملکرد Wi-Fi بهتر ، 2 گیگابایت RAM (از 1.5 گیگابایت) و رونق از 16 گیگابایت به 32 گیگابایت برای ذخیره سازی در اوایل سال جاری به روز شد. مدل پایه صفحه نمایش HD آن نسبت به Fire 7 اصلی شارپتر است اما به اندازه شارپ بودن iPad نیست. HD 8 Plus به لطف 3 گیگابایت RAM شارژ بی سیم و عملکرد کمی بهتر را اضافه می کند. بررسی Amazon Amazon HD 8 (2020) را بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

Fire HD 8 Plus به شارژ بی سیم و RAM بیشتر (با 3 گیگابایت به جای 2 گیگابایت) اضافه می کند ، عملکردی که باعث افزایش استاندارد Fire HD 8 می شود. این تبلت باید روی اکثر پد های شارژ بی سیم شارژ شود. بررسی ما از Amazon Fire HD 8 Plus را بخوانید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر