[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

در حالی که جمعه سیاه هنوز چند روز کوتاه باقی مانده است ، آمازون ، والمارت و Best Buy قبلاً قیمت برخی از عناوین مورد علاقه Switch ما را کاهش داده اند ، از جمله برخی از بازی های عالی چند نفره که می توانید با تمام خانواده خود در این فصل تعطیلات بازی کنید. در حال حاضر ، اکثر بازی ها 20 دلار تخفیف در نسخه های دیجیتال دارند و برخی از قیمت ها برای نسخه فیزیکی حتی کمتر است. با شروع ساعت 7:00 به وقت استاندارد شرقی در 25 نوامبر ، Walmart بسیاری از بازی های محبوب را کاهش می دهد تا به 30 دلار یا کمتر تغییر کند – برخی از بهترین معاملات شما همه جوره وقت این کلاسیک های مدرن است.

ما بهترین پیشنهادات را برای بازی های دارای سوئیچ دنبال می کنیم و این لیست را به روز نگه می داریم.

به هر حال ، اگر می خواهید در مورد خود کنسول سوییچ معامله کنید ، توجه داشته باشید که نینتندو به Mario Kart 8 Deluxe و 3 ماهه نینتندو آنلاین متصل می شود ، اما شما به آن نیاز خواهید داشت به دنبال SKU ویژه جدید در سوییچ باشید که از 25 نوامبر به فروش می رسد.

نینتندو

عجیب و خلاقانه ، Splatoon 2 برای بازی سوئیچ سر و صدای بیشتری دارد. مانند تخفیف های دیگر ، فقط می توانید آنها را با قیمت 30 دلار دریافت کنید. به بررسی GameSpot Splatoon 2 مراجعه کنید.

نینتندو / عکس از شان کین / CNET

اگر عاشق ماریو کلاسیک هستید ، اما می خواهید خلاقیت بیشتری داشته باشید ، این بازی به شما کمک می کند دنیای خود را از سیستم عامل ایجاد کنید. شما همچنین می توانید آنلاین شوید و بازی های هزاران بازیکن دیگر را بازی کنید.

نینتندو

ماریو در مقابل رابیدز یک ضربه استراتژیک بود که هیچ کس انتظار آن را نداشت. این چند ساله است ، اما همانطور که طرفداران نینتندو می دانند ، 15 دلار برای هر بازی ، حتی سال ها بعد ، یک معامله بسیار بزرگ است.

بیشتر بخوانید: 8 بازی عالی رانندگی برای Xbox

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر