[ad_1]

سیاه و سفید

ورود ، بازنده ، ما داده های بزرگ می گیریم.

توت سیاه

به سختی می توان واقعیت را پیدا کرد که Big Data تقریباً در همه چیز ناخن دارد ، به وسیله نقلیه شخصی شما از جمله. این به لطف اعلام سه شنبه همکاری بین خدمات وب آمازون و BlackBerry حتی بیشتر درست خواهد شد.

این مشارکت شامل پلت فرم ادغام و نظارت بر داده های BlackBerry ، IVY است. این برای شما مصرف کننده چه معنایی دارد؟ روی سطح هیچ. اما برای خودروسازان ، این داستان دیگری است. IVY به آنها امکان می دهد داده ها را از سنسور جمع آوری کرده و براساس آن داده ها بینش ارائه دهند.

از این بینش ها می توان برای بهبود فن آوری های ایمنی خودرو ، تسریع بخشید توسعه یک ماشین خودران یا حتی ممکن است به رانندگان در مورد خطرات موجود در مسیر خود هشدار دهد. IVY همچنین به توسعه دهندگان وسایل نقلیه این امکان را می دهد تا بدون نیاز به ایجاد سیستم های خود از ابتدا ، به آسانی ویژگی هایی مانند به روزرسانی های روی هوا را در سیستم عامل ها ادغام کنند.

“این پلت فرم نرم افزاری نوید بخشیدن به دوره اختراع در صنعت خودرو و کمک به ایجاد برنامه های جدید ، خدمات و ویژگی های بدون به خطر انداختن امنیت مشتری ، امنیت یا حریم خصوصی است. ما خوشحالیم که روابط خود را با AWS گسترش می دهیم تا تحقق یابد. این چشم انداز و ارائه BlackBerry IVY ، “مدیرعامل BlackBerry جان چن در بیانیه ای گفت.

اعلام این همکاری قیمت سهام BlackBerry را افزایش داد ، قیمت سهام در زمان انتشار بیش از 52 درصد جهش کرد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

BlackBerry از مردگان بازگشت (دوباره)


9:14

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر