[ad_1]

تاریخ غار

بازی های حماسی

اگر اهل بازی هستید – یا فقط مشورت کنید ارزان گاه به گاه – احتمالاً می دانید که Epic Games هر پنجشنبه حداقل یک بازی رایگان می دهد. با نزدیک شدن به سال 2020 ، باید کمی وقت بگذارید تا از همه بازی های A-list که امسال توانسته ایم جمع کنیم ، شامل GTA V ، Civilization VI ، Hitman ، Elite Dangerous و Watch Dogs 2 سپاسگزار باشید. این هفته ، Epic جواهر جدیدی به ما هدیه می دهد: Cave Story ، که ممکن است محبوب ترین بازی مستقل در تمام دوران باشد. شما در Epic معمولاً 12 دلار می فروشید ، همین الان می توانید آن را دریافت کنید Cave Story Plus ، نسخه بازسازی شده بازی اصلی ، به صورت رایگان.

Cave Story یک برنامه ساز اکشن و ماجراجویی است. وقتی بازی شروع می شود ، شما در یک غار تاریک بیدار می شوید و هیچ خاطره ای از اینکه کی هستید و چگونه به آنجا رسیده اید ، دارید. سپس به روستای میمیگاس می رسید ، اشغال شده توسط میمیگاس که یک بار دیگر بی خیال شده بود و توسط یک دانشمند شرور محاصره شده است. سرنوشت آنها در دست شما است.

از آنجا ، همه چیز در مورد مسابقات است: شما می دوید ، می پرید ، شلیک می کنید ، پرواز می کنید و در یک ماجراجویی اکشن عظیم الهام گرفته از بازی های 16 بیتی ، می دوید ، می پرید ، شلیک می کنید.

مجذوب شدی؟ شما تا صبح 9 دسامبر فرصت دارید Cave Story Plus را به صورت رایگان ادعا کنید. اگر در جزوات هفتگی Epic تازه وارد هستید ، نحوه کارکرد آن در اینجا آمده است: اگر قبلاً آن را ندارید ، برای حساب Epic رایگان خود ثبت نام کنید. سپس فقط بازی رایگان خود را دریافت کنید تا برای همیشه پس انداز کنید. در صورت عدم تمایل حتی سریعاً آن را نصب کنید.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های مخصوص بازی برای سال 2020

این مقاله به طور مرتب با بازی های رایگان هفته جاری به روز می شود.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر