CDC دوره قرنطینه توصیه شده برای ویروس کرونا را کوتاه می کند

[ad_1]

gettyimages-1208505324

CDC توصیه های جدیدی برای قرنطینه دارد.

گتی ایماژ

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

وال استریت ژورنال روز چهارشنبه گزارش داد ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، مدت زمانی را که افراد باید در قرنطینه قرار بگیرند ، کوتاه می کنند.

هنگامی که دوره قرنطینه توصیه شده 14 روز بود ، CDC اکنون می گوید بهتر است قرنطینه را به هفت روز کاهش دهید ، به شرطی که آزمایشات منفی در فرد انجام شود و علائمی نداشته باشد. بدون آزمایش ، 10 روز قابل قبول است ، اگرچه افراد باید از نظر علائم تا چهار روز آینده تحت نظر قرار گیرند.

وال استریت ژورنال همچنین گزارش داده است که CDC توصیه می کند که افراد یک تا سه روز قبل از مسافرت به هر مکان آزمایش شوند و سپس سه تا پنج روز پس از بازگشت دوباره آزمایش شوند.

توصیه های جدید زمانی ارائه می شود که موارد در ایالات متحده به اوج جدیدی برسد. بیش از 267000 نفر تاکنون جان خود را از دست داده اند. CDC همچنین در ماه نوامبر تأکید کرد که ممکن است آزمایش COVID-19 در بدن منفی باشد اما در مراحل ابتدایی عفونت نیز باشد.

CDC بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

این یک داستان در حال تکامل است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا واکسن ضد COVID-19 پیروزی علم خواهد بود یا جستجوی روح؟


16:51

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet